-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
Delph, ale psy bez tylnich łapek nawet gdyby to też sobie radzą. Takie pieski często znajdują dom np. w Niemczech. Tam takie psy są mile widziane.... zawsze można jakby co pokusić się o adopcję zagraniczną. -
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='dana']Przypominam małą ,śliczną myszkę - Janeczkę .[/quote] Ja już nie mam słów... że Janka jest dalej w schronie :angryy: -
Sosnowiec-Blacky,SZNAUCER minatura , WROCIŁ DO DOMU
__Lara replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']czy przed wydaniem go wykastrujecie?[/quote] No trzeba! Koniecznie... ja się polecam z allegro, ale musi się znaleźć sponsor :oops: -
*FPR-ZwP* - Łódź,Ariel - obraz psiego nieszczęscia,ma DOM!!!
__Lara replied to Niewiasta_21's topic in Już w nowym domu
Rzeczywiście, to już 100 strona... a Ariel dalej w dt... ludziska, co jest??? -
Sosnowiec-Blacky,SZNAUCER minatura , WROCIŁ DO DOMU
__Lara replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']skupiamy się na szukaniu własciciela czy nowego domu?[/quote] No właśnie :roll: dobre pytanie. -
Nasz kochany Felek zostaje na stałe w DT !! [Warszawa]
__Lara replied to Delph's topic in Już w nowym domu
[quote name='warsawmoo']Witam Felusiowe cioteczki! Już wróciłam :roll:. Pomimo, że nie było mnie fizycznie na dogo cioteczki Soema i Bico pomagały monitorować sytuację. Wierzę, że Felusiowi sie uda :loveu:. Trzymam mocno kciuki! Rozmawiałam o nim z profesorem. Oczywiście czekam na skany i ewentualnie wyniki badań - przekażę je prof oraz kolejno chirurgowi, który leczył Scooterka. Czekam cierpliwie. Chciałabym jedynie powtórzyć jeszcze słowa naszego profesora dot. naszego Felusia: [I]"...jeśli ten biedak ma dom - ratujemy, natomiast, jeśli ma się tułać po hotelach, lecznicach i przechodzić to wszystko tylko po to, by potem trafić do klatki - to nie ma sensu. Dość będzie miał już fizycznych cierpień, nie należy świadomie skazywać go na psychiczne..."[/I] :shake:[/quote] Po to jesteśmy już na dogo, żeby nie trafił do klatki ;) -
[quote name='JOMA']Grafik uzupełniony. Wyproście ładną pogodę to jakoś więcej pospacerujemy, żeby Silesii nie straszyć taką ilością psów :roll:[/quote] A chętnie, chętnie pospacerujemy z psinkami :loveu:
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu: goniu, najważniejsze, ze wreszcie zostanie dostrzeżony przez człowieka - że jego futerko ktoś wygłaszcze, będzie przy nim, da mu jedzonko pod nosek, myślę, że odżyje :loveu: od początku tak mi go żal było :( i tak mało ciotek było :( ale teraz już wiem kogo najpierw zaprosić na wątek :D Boję się tylko, że to może być dla niego początkowo szok, wejście w zupełnie nowy świat. Ale i tak myślę, że odżyje :) chciałabym kiedyś mieć miejsce dla takich bidek, żeby móc zapewnić im spokojną starość... A co do wzroku, ja też mocno trzymam kciuki za to żeby Kajetanek jeszcze widział. Ale nawet gdyby już miał nie widzieć to i tak myślę, że miłość człowieka sprawi, że serce człowieka będzie jego oczami :) -
Sosnowiec-Blacky,SZNAUCER minatura , WROCIŁ DO DOMU
__Lara replied to kmonika's topic in Już w nowym domu
[quote name='kmonika']:cool3:czy jest ktos chetny? ja płace za wyzywienie i weta..wiecej nie moge,w tym miesiacu mialam jeszcze innego psiaka i musze za niego oddac kase[/quote] Prosimy jakąś cioteczkę o opłacenie allegro... -
*CAYENNE* - kochany szczeniak w typie COLLIE - MA DOM!!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
:loveu: może tego ostatniego nie będę wklejać :eviltong: co po niektórzy mogą nie zrozumieć, że to zabawa :eviltong: i pomyślą, że Cayenne jest agresywny :cool1: super zdjęcia :loveu: -
*CAYENNE* - kochany szczeniak w typie COLLIE - MA DOM!!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
O, jakie cudowne zdjęcie :loveu: wkleję je zaraz na allegro :loveu: -
Kumpel miał być prezentem na dzień matki...
__Lara replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Hop Kumpelku! -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:loveu::loveu::loveu: jeszcze trochę maleńki, wytrzymaj :loveu::multi: -
Dziś miałam telefon w sprawie naszego labradorka... Pani z Częstochowy... najpierw się ucieszyłam, Pani się dosyć fajna wydawała, ale... potem się okazało, że ma być psem na podwórku... wolno biegającym... nie wiem, co o tym myślicie? Powiedziałam Pani, że nie jestem w stanie jej nic więcej powiedzieć o piesku poza to co jest w jego opisie. Powiedziałam, że idzie teraz do dt i wtedy będziemy więcej wiedzieć. Ma dzwonić do mnie za tydzień jak nie znajdzie innego psa...
-
Mirabelka, duchem wielka, czeka na dom! Mirabelka ma dom.
__Lara replied to Rybka_39's topic in Już w nowym domu
Skaczemy do góry!!! -
[quote name='Moria']Kebab biega po podworku, pogoda brzydka na zdjecia i nie nastraja równiez, ale juz mowiłam że ja jestem beztalencie komputerowe poprosze i przypilnuje corke aby nowe fotki wkleiła. Zrobimy ebabowi rowniez i tez będą proszę o chwile cierpliwości.[/quote] Kładeczko, biegaj sobie i używaj życia :loveu:
-
Zabrane od alkoholika...psia rodzinka POTRZEBUJE POMOCY!!! Katowice
__Lara replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Ciekawe jak się miewa psia rodzinka... -
[quote name='__Lara']Dzisiaj jedna osoba zainteresowała się Luckym... ma już jednego pieska z dogo, domek był sprawdzany, było to 2 lata temu, domek super :) podoba się Pani Lucky, ale ma małe dziecko... i jak tu teraz sprawdzić czy Lucky lubi małe dzieci.... :roll: macie jakiś pomysł?[/quote] Ciotki... muszę sama siebie zacytować... bo nikt mi nie udzielił odpowiedzi :(
-
Tineczko, nikt do Ciebie nie zagląda :(
-
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jestem ja :oops: kurde, nieciekawie z tym tel... :shake: -
[quote name='maciaszek']Ja uważam, że to za ryzykowne. Jeśli państwo się nie zdecydują i nie znajdzie się nikt inny, kto by sunię zaadoptował, to trochę będzie kanał. Kenny będzie musiała wyjechać a co z sunią? Może się znajdzie jakieś lokum dla niej. Ale może się nie znaleźć (i to jest niestety bardziej prawdopodobne)... No chyba, że znajdziemy teraz kogoś, kto się zadeklaruje przejąć, w razie czego, Zuzię od Kenny.[/quote] No właśnie, musiałby być tymczas od lipca.... zmienię tytuł wątku.
-
[quote name='Leyla']Nooooo...nareeeszciee!! wypatrywalam Cię ,choc wiem ,że jestes zajęta:p Nie ma Niunia ogłoszeń :shake: Jest taka opcja,że jeśli nie znajdzie domku przez zimę idzie do mnie. Buduje mi się większy domek, bo ten co mam ma 50 m i mam już 4 psiaki. Jeśli sie znajdzie dom wspaniały z dobrymi ludźmi... to pójdzie do nich. Więc ogłoszenia się przydadzą:p[/quote] Cioteczki, mogę zrobić allegro super wyróżnione, ale pieniążki na to potrzebuję...