Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Cioteczki, pomóżcie... Verterek siedzi bardzo przestraszony w schronie... tam nie ma szans na adopcję... potrzebne pieniążki na hotelik... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  2. Cioteczki, pomóżcie... Verterek siedzi bardzo przestraszony w schronie... tam nie ma szans na adopcję... potrzebne pieniążki na hotelik... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  3. Cioteczki, pomóżcie... Verterek siedzi bardzo przestraszony w schronie... tam nie ma szans na adopcję... potrzebne pieniążki na hotelik... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  4. Cioteczki, pomóżcie... Verterek siedzi bardzo przestraszony w schronie... tam nie ma szans na adopcję... potrzebne pieniążki na hotelik... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  5. [quote name='Pipi']No właśnie __Lara,wszystko takie trudne i ciężko pomagać.Ona mi dzisiaj opowiadała,że mi głowa puchła.O psach,które miała i przygarniała.Według tej pani np.jej kot jest już stary,bo ma 3 lata.Mówię Wam,nie wytrzymam,co się dzieje ze zwierzętami.Tutaj wszędzie i każdy prawie pies potrzebuje pomocy.Może w co 20 domu pies ma siako,tako,reszta to koszmar.Z opowiadań tej pani naliczyła może z 10 psów,jakie ostatnio miała.Już nie ma,bo to zdechł,to zabił samochód,to zastrzelili. . . . Ja nie mogę wytłumavczyć,bo poprostu jest tak,że ja swoje,pani swoje.Już z każdej strony zagajałam jak mogłam.Powiedziała tylko,że jak do domu starców pójdzie,to mi je odda.Ale do jakiego domu starców????,ona tylko tak marzy. Urodzą suczki dzieci i co?,co ja mogę zrobić? jak nie chce nawet słyszeć o uśpieniu.Jedna suczka ma w książeczce zdrowia wpisane,że wysterylizowana jest,a ona w ciąży.Rozumiecie coś?[/quote] :-(:-(:-(:-( to straszne jak ludzie traktują zwierzęta... niestety, zwłaszcza jest myślenie takie ludzie z biedniejszych terenów Polski, Warmia, Lubelskie... w Zachodniej Polsce jest już nieco inaczej.... No właśnie, jak pójdzie do domu starców, ale to żadne rozwiązanie... kiedy to nastąpi i w ogóle... :( Tak, ja myślę, że tak będzie najlepiej Pipi - niech Shivia jedzie do jamora.
  6. Cioteczki, pomóżcie... Verterek siedzi bardzo przestraszony w schronie... tam nie ma szans na adopcję... potrzebne pieniążki na hotelik... [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  7. Cioteczki, pomóżcie... Verterek siedzi bardzo przestraszony w schronie... tam nie ma szans na adopcję... potrzebne pieniążki na hotelik... [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/URL]
  8. Cioteczki pomóżcie... potrzebne pieniążki na hotelik dla Verterka... w schronisku siedzi bardzo przestraszony i ma nikłe szanse na adopcje :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  9. Prosimy o wsparcie, szukamy pieniążków na hotel dla bardzo wystraszonego w schronisku Vertera... w schronisku ma małe szanse na adopcję :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  10. Lucky, jutro Cię odwiedzimy... szkoda, że nie możemy zabrać na spacer :roll:
  11. Biedna Kornelia :(
  12. Prosimy o wsparcie, szukamy pieniążków na hotel dla bardzo wystraszonego w schronisku Vertera... w schronisku ma małe szanse na adopcję :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/URL]
  13. Prosimy o wsparcie, szukamy pieniążków na hotel dla bardzo wystraszonego w schronisku Vertera... w schronisku ma małe szanse na adopcję :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/URL]
  14. Tinko :( :-( :-(
  15. [SIZE=5][COLOR=Red][B][U]Dobra, to ja ogłaszam wszem i wobec, że zbieramy na hotel dla Vertera!!! [/U]Cioteczki, pomożecie??? możecie go już gdzieś w kolejce ustawić??? [U]Prosimy o pomoc finansową !!!! [/U][/B][/COLOR][/SIZE]
  16. Prosimy o wsparcie, szukamy pieniążków na hotel dla bardzo wystraszonego w schronisku Vertera... w schronisku ma małe szanse na adopcję :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url] Tineczka :loveu: ładne zdjęcia :loveu:
  17. Prosimy o wsparcie, szukamy pieniążków na hotel dla bardzo wystraszonego w schronisku Vertera... w schronisku ma małe szanse na adopcję :( [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/URL]
  18. Prosimy o wsparcie, szukamy pieniążków na hotel dla bardzo wystraszonego w schronisku Vertera... w schronisku ma małe szanse na adopcję :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/choc-bardzo-wystraszony-wciaz-ufa-czlowiekowi-nie-zawiedzmy-jego-zaufania-136842/index26.html#post12463448[/url]
  19. Dotarłam tu wreszcie :) śliczny ten Twój Rambuś Isadoro :lol: przecudny, słodziak normalnie :loveu: ah, jamniczki to najpiękniejsze psy na świecie! i nikt mi nie wybije tego z głowy! :loveu:
  20. [quote name='anetek100']no właśnie tyle ogłoszeń porobiłaś i cisza:( z moich także..kiedyś odezwała sie Pani że bardzo by go chciała,ale niestety jej siostra ją ubiegła i wzięła innego:(no ale na pewno jakis domek gdzieś jest i nideługo się odezwie:)za co trzymamy kciuki[/quote] Jaka szkoda :-(:-(:-(:-( gdyby tak do metra trafił... :roll: dlatego ten cafeanimal to wskazany!
  21. Franiu, trzeba Cię rozreklamować na innych wątkach!
×
×
  • Create New...