Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. Kornelciu :loveu: słoneczko nasze kochane, jak Ty ładnie wyglądasz :D ciotki, ja się zabieram jutro za jej allegro, ona tak pięknie już wygląda :D Ale Biafro ona ma rzeczywiście niezłe schizy z tą przestrzenią :evil_lol: a tymi kafelkami najlepsze :evil_lol: albo uśmiałam się z tą wodą :D Ciotki, przydałyby się nowe ogłoszenia dla Kornelci, te stare, gdzie jest przestraszona, są już nieaktualne :) Edit: Poczekajmy z ogłoszeniami jak będzie już wycięta ta narośl z oczka.
  2. Jestem, będę chociaż podnosić...
  3. Zaznaczam sobie wątek. Bardzo ładna psinka mimo swojego wieku.
  4. Kajtek ma swój świat, ale świat, który nie ogranicza się tylko do miejsca pod krzesłem w kociarni :)
  5. [quote name='scorpio133']Laruniu nic sie nie stało- liczy sie to ze Ty juz jestes z nami:loveu:[/quote] :) a coś mało osób zagląda do Kornelci, no... halo, gdzie jesteście?
  6. [quote name='kamilawa']Wyobraźcie sobie, że ostatnio byłam gotowa wyskoczyć z samochodu, bo wydawało mi się, że widziałam Kładkę :evil_lol: Sunia dosłownie identyczna ! :lol: A ja już myślałam, ze w odwiedzinki przyjechała :eviltong:[/quote] No fajnie :) nieźle... może następnym razem nie wyskakuj z auta!
  7. [quote name='piechcia15']wczoraj jak podeszłam do boksu tak mocno się we mnie wtulił:( taki wypłowiały i zakurzony... płakać się chce że taki pies marnuje się w schronie :placz::placz::placz: a tam ktoś w świecie czeka na niego tylko o tym nie wie...[/quote] :-( A psiak ma jakieś ogłoszenia?
  8. [quote name='sonikowa']Dokładnie, w dt odżyje. Może choć w kolejkę gdzies go wpisać?[/quote] Ja myślę, że można go wpisywać, macie pomysł gdzie?
  9. Wstawiłam zdjęcia do pierwszego postu.
  10. Sprawdzałam, nie doszedł taki przelew :shake:
  11. To fajnie :) a one docelowo będą duże? bo już nie pamiętam.
  12. [quote name='Dogo07']Tym bardziej trzeba mu pomóc, takim zaniedbanym psiakiem nikt sie nie zainteresuje :-(.[/quote] Dokładnie. To kijowo jak nie ma wolontariatu, ehhh. To tak jak w Katowicach.
  13. Dobrze by było żeby było schronisko, taki wysyp psów teraz :shake:
  14. Słuchajcie, dostałam maila w sprawie Vertera :multi: od jednej Pani z Wielunia, trzymajcie mocno kciuki! wydaje się ok narazie.
  15. [quote name='agata51']Dopiero teraz doczytałam, że to tychowianin. Jeszcze jedna bida zza niebieskich krat. Tym bardziej trzeba się nim zająć. Lara, ty go wypatrzyłaś?[/quote] Tak, ja go [B]agatko51[/B] wypatrzyłam. Poruszył moje serce. Musiałam mu zrobić ten wątek. [B]Magda222[/B], będę wdzięczna jak pogadasz z grazyną9155 o ostrzyżeniu. I nowe zdjęcia by się przydały po ostrzyżeniu, do ogłoszeń. [B]bico[/B], zaglądaj do nas ;) Jedna cioteczka zobowiązała się do paczki dla Rumcajsika, m.in. z szamponem, [B]mala_mi0776[/B],dziekuję bardzo :loveu: A w Tychach nie ma czasem wolontariatu [B]Dogo07[/B]?
  16. [quote name='sleepingbyday']o mader, lara, wyslij rumcajsa mru i napisz, ze go jej polecam jako wnuka mojżesza.[/quote] Podesłane :p
  17. [quote name='xmartix']podejdźcie i go obetnijcie, my tak u nas robimy, wtedy pieski mają więcej szans na adopcję[/quote] To do ciotek w tyskim schronie, ja działam w katowickim, ale zrobiłam wątek Rumcajsikowi.
  18. Rumcajsiku, ciotki się zjawiają, widzisz piesku. Nie zostawimy Cię bidoczku samego.
  19. Przepraszam Miszkę, ale Rumcajs też potrzebuje pomocy :oops: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/"]Zaniedbay, skołtuniony Rumcajs prosi dziś o pomoc!!![/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/103/860e3be7ca65b740.jpg[/IMG]
  20. [quote name='JOMA'][B]_Lara[/B] - porób ile możesz - ja zwracam za te płatne - tylko mi przypomnij proszę :oops:[/quote] Ok :) to zrobię też allegro jakieś fajne.
  21. Dzięki zuzliku :) Przy okazji, zapraszam do biednego Rumcajsa: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/"]Zaniedbay, skołtuniony Rumcajs prosi dziś o pomoc!!![/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/103/860e3be7ca65b740.jpg[/IMG]
  22. Ciotki, odwiedźcie boroczka: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/"]Zaniedbay, skołtuniony Rumcajs prosi dziś o pomoc!!![/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/103/860e3be7ca65b740.jpg[/IMG]
  23. Ciotki, pomóżcie Rumcajsowi! [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1166/zaniedbay-skoltuniony-rumcajs-prosi-dzis-o-pomoc-143182/"]Zaniedbay, skołtuniony Rumcajs prosi dziś o pomoc!!![/URL] [IMG]http://images32.fotosik.pl/103/860e3be7ca65b740.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...