-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
Super :loveu: właśnie miałam napisać, że są aż 2 osoby obserwujące Dja :D
-
Kudłatku, gdzie się ukryłeś :-(
-
Janka - piękna lisiczka MA DOM!!!!!:)) W końcu!;)
__Lara replied to martka1982's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rubi18']Juz czekamy tylko na niedziele i jedziemy z Janeczka do nowego domku:)[/quote] :loveu::loveu::loveu: a mnie nie będzie już w domu, bo wyjeżdżam w sobotę. Rubi, możesz mi napisać smska co i jak, jak poszło? :) na nr 506-493-005, będę wdzięczna. -
Verter wyciągnięty ze schronu.Nareszcie ma swój dom!!!!
__Lara replied to MartynaP's topic in Już w nowym domu
Zablokowali mi jedną funkcję w banku i muszę czekać do jutra z tym ogłoszeniem w Telegazecie :angryy: A wejdźcie sobie i zobaczcie ile tam jest ogłoszeń yorków za 200-300zł :angryy: Edit: [U][B]nowe ogłoszenia Vertera:[/B][/U] [URL="http://www.pineska.pl"]www.pineska.pl[/URL] [URL="http://www.animalia.pl"]www.animalia.pl[/URL] [URL="http://www.gumtree.pl"]www.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www.petworld.pl"]www.petworld.pl[/URL] [URL="http://www.vetmozga.pl"]www.vetmozga.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.rozglos.net"]www.rozglos.net[/URL] [URL="http://www.najpewniej.pl"]www.najpewniej.pl[/URL] [URL="http://www.petsy.pl"]www.petsy.pl[/URL] [URL="http://www.vendito.pl"]www.vendito.pl[/URL] [URL="http://www.e-zwierzak.pl"]www.e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.twoje-ogloszenia.pl"]www.twoje-ogloszenia.pl[/URL] [URL="http://www.morusek.pl"]www.morusek.pl[/URL] [URL="http://www.adpedia.pl"]www.adpedia.pl[/URL] [URL="http://www.olx.pl"]www.olx.pl[/URL] [URL="http://www.szybko-sprzedam.pl"]www.szybko-sprzedam.pl[/URL] [URL="http://www.sprzedasz.pl"]www.sprzedasz.pl[/URL] [URL="http://www.pchlitarg.info.pl"]www.pchlitarg.info.pl[/URL] [URL="http://www.neeon.pl"]www.neeon.pl[/URL] [URL="http://www.tlenek.pl"]www.tlenek.pl[/URL] [URL="http://www.top-ogloszenia.com"]www.top-ogloszenia.com[/URL] [url]www.ojej.pl[/url] -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
Ja nie wiem czy z płatnym dt będzie łatwo :shake: -
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
__Lara replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bounty, to może załóż mu wątek osobny - ma wątek ? tam zaczniemy zbierać kasę na jego utrzymanie. -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
Ale szopka :crazyeye: ciekawe ile jeszcze takich numerów ta Pani chce wywinąć :angryy::mad: -
[quote name='maciaszek']Generalnie Frani przebywa na dt u Wiewiórki, w Sosnowcu. Ale teraz Wiewiórka pojechała na wakacje (oczywiście z Franią) i wraca dopiero jakoś w połowie sierpnia. To może najwyżej załapie się na wrześniową akcję jak nikt się wcześniej w niej nie zakocha. Do ogłoszeń przyłączę się może ogłoszeniem Vertera/Bingo?
-
Tak JOMO, ale sytuacja Frani jest taka, że najpierw była strzyżona, potem jeszcze chodziła do weta, potem Wiewiórka pojechała na wczasy i teraz jej nie ma, a zależy nam na jej adopcji. Nie wiem kiedy Wiewiórka wróci z tych wczasów, ehhh.
-
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dokładnie, takich domów jak dla Morusa to pewnie można policzyć na palcach u ręki w całej Polsce. Kto bierze starego, niewidomego, dużego psa? :crazyeye: -
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ola la']wydawali sie w porzadku /wydawala.... bylo jednak we mnie ziarnko niepokoju:ze to jeszcze nie to....[/quote] poważnie??? kurcze no... ale z drugiej strony to był instynkt, racjonalnych argumentów nie było przeciw, nie masz się co winić Olu... tych ludzi Olu wpisz proszę na [B]czarne kwiatki. [/B] -
Hahaha, to prawda, ja też tak mam, ja jestem do wydawania, a TZ do oszczędzania :evil_lol::evil_lol::evil_lol: to tak w skrócie :evil_lol:
-
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie, Isadoro, napisz mi proszę coś więcej na ten temat, jak to wpływa na charakter psiaków, co się zmienia, jestem bardzo ciekawa. -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To prawda... ale może i dobrze, że tak się stało Oleńko, Morus to miał bardzo małe szanse na dom, mniejsze niż Obawa... -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
To tak jak ze skrzywieniem kręgosłupa. Ja mogę z nim żyć, ale lekarz już kilka lat temu ostrzegał mnie, że jak nie będę nic robić to zaczną się pierwsze objawy. I zaczęły się, jest ból, który dokucza. Mogę z tym żyć, ale to przeszkadza. Tak samo jest z Molly. Majqa ma rację. -
Nuka - wesoła suczynka o duchu szczeniaka ... Nuka za TM ...
__Lara replied to Ola la's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Macie rację, najpierw Obawa, potem Amida. -
Dokładnie, nic gorszego jak facet ma dostęp do kasy tylko :evil_lol:
-
Obawa - juz nie przerazona sunia!Ma swoj wymarzony domek!
__Lara replied to Ola la's topic in Już w nowym domu
To ja już nie wiem komu ufać... ludzie wydawali się w porządku, a tu taki numer :shake: -
Bursztynek - odszedł 7.11.2008 :''''''(
__Lara replied to __Lara's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Właśnie, niedługo :p ślub mam 16.10.2010, potem będę już na swoim i od wtedy będę mogła zacząć mysleć o jamnikach na poważnie, o ile mi kasa pozwoli :cool1: Też tak myślę, że lepiej dwa :p dzięki coronaaj :loveu: A hotel to nie wiem kiedy założę, muszę się rozejrzeć ;) -
To wspaniałe wieści!!!! :loveu::loveu::loveu::loveu: trzymam mocno kciuki za jutro!!!
-
[quote name='JOMA']Obawa wskakuje za Korę klaudii - ma pierwszeństwo bo jest fundacyjna. Frania wskoczyła na listę rezerwową. Jeszcze BoUnTy musi się określic czy będą z Anią a jeśli tak to w który dzień. _Lara - nie chcą mi się otwierać wasze posty, proszę przypomnij mi czy Frania ma książeczkę zdrowia z aktualnymi szczepieniami i czy jest wysterylizowana. Tak, ma książeczkę ze szczepieniami, to napewno. Jedynie nie jest jeszcze wysterylizowana, ma kupon na sterylkę na Brynowie.
-
TINA biedna sunia TUŁAJĄCA SIE POTRZEBNY DT
__Lara replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Marsik znajdź się wreszcie! Bounty, a może po schronach trzeba poszukać?