-
Posts
35214 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by __Lara
-
[quote name='marysia55']spokojnie Lara :glaszcze::glaszcze: najpierw trzeba nasycić nim oczy, serce, duszę ...... i teraz mogę powiedzieć, że przecudnej urody jest :grins::grins: i jutro pójdzie przelew za to allegro tak jak obiecałam :lol::lol:[/quote] Dziękuję :loveu::loveu: Oby pomogło Kamykowi! :)
-
Ehh... pomożecie znaleźć osobędo wizyty dla tej osoby niedaleko Lubska??? nikt się znowu nie odzywa, zaczynam się załamywać tą sytuacją :-(
-
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
__Lara replied to fizia's topic in Już w nowym domu
No to dobrze, że nie jest gorzej :p -
Brańsk-Shiva suczka mix SP. MA JUŻ SWÓJ DOMEK!!
__Lara replied to Moniskaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='li1']Dzieki. Moniska, masz dobry tekst i zdjecie ? Na kogo namiary ? na Moniska, Pipi czy Jamora ? Czy kogos innego ?[/quote] Ja myślę, że na Jamora trzeba dać ogłoszenia. -
DOSTAŁ SZANSĘ NA NOWE ŻYCIE - JUZ W DS! Mars - piękny owczarek!
__Lara replied to BoUnTy's topic in Już w nowym domu
Ciotki, jakie on ma ogłoszenia??? -
:loveu: słodkie lulanie Dagusi :loveu:
-
[quote name='Izabela124.']Chętnie bym pomogła, ale jutro wyjeżdżam do Łomży do szkoły. Napiszcie do emdziolka, moze jej mama by pomogła, bo jest w Suwałkach[/quote] Ciotki, może tak spróbować??
-
[quote name='Lilmo']Chyba Karolcia ( choć może jestem w błędzie i był to ktoś inny ) proponowała, żeby spróbować metod "niekonwencjonalnych". Wiem, że pomysł nie przypadł Wam do gustu, ale może warto spróbować? Dziewczyna z wątku poniżej poprosiła o pomoc pana Krzysztofa Jackowskiego. To najbardziej znany polski jasnowidz, o którym pewnie większość z Was choć raz słyszała. Może zapytamy ją o szczegóły typu ile kosztuje takie spotkanie i gdzie się odbywa? Zobaczcie sami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/17-12-08-zaginal-babel-okolice-poznania-prosze-pomozcie-128226/index22.html#post12883066[/URL] Może udałoby się nam dowiedzieć tej najważniejszej rzeczy... czy Kudłatek wciąż żyje.[/quote] No cóż... ja nie popieram takich metod, mimo wszystko. Nie wiadomo, skąd pochodzi moc tych ludzi, a właściwie wiadomo... a jakoś nie mam zamiaru kontaktować się z diabłem :p Decyzja należy do Was.
-
Młody jamnik z lasu. ZOSTAJE NA STAŁE U KOCHANEJ TAKS !!!! :)))))
__Lara replied to maciaszek's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Prawdziwy jamnik!!!! Naprawde! bardzo w typie jamnika,bardzo ladny..[/quote] Jak dla mnie za krótkie uszy :p ale w typie jamnika napewno :cool1: -
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
__Lara replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']a co to sam Pan Bóg z Torunia, że obowiązuje 2 przykazanie? ja tam mówię tak na mojego własnego Ojca bo jest mi i Ojcem i Dyrektorem :diabloti:[/quote] Nie Pan Bóg, ale dla wierzącego kapłan to osoba, której jako wybranemu przez Boga należy się szczególny szacunek. Poczytaj w Biblii co mówi Pan Bóg o tych, którzy podnoszą rękę na Jego Pomazańców. Radzę. Osoba wierząca może czuć się obrażona - spróbuj tak powiedzieć myśląc o jakimś kapłanie muzułmańskim, ciekawe jak byś została potraktowana. [quote name='Glutofia']Przy czym pewnie bliżej mu do świętości niż temu z Torunia hehehe:diabloti: [/quote] To to akurat sam Pan Bóg wie tylko. -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']Poważnie? A jak ktoś nie ma kasy to nie przyjmą? Za te 400 zł to możnaby jakiś płatny dt znaleźć na 2-3 miesiące...[/quote] No dokładnie... nie mogą poczekać aż znajdziemy dt??? -
Staruszki jamniki po śmierci Pani mają swój domek
__Lara replied to Basia i Barni's topic in Już w nowym domu
[quote name='maciaszek']To jest jakiś koszmar... Takie bidy, staruszki w schronie :( :( Przecież one sobie kompletnie rady tam nie dadzą. Zostaną uśpione albo same odejdą :(.[/quote] :-( rzeczywiście, koszmar... -
Niewidoma kruszynka Kajetanek w DT..Odszedł za TM..[*]
__Lara replied to Natussiaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O nieeee :-(:-(:-(:placz::placz::placz: to ja się już boję :( mój Bursztynek nie mógł się położyć, gdy nie umiał oddychać w ostatnich dniach swojego życia :( :placz::placz::placz: tylko nie to Kajtku :placz::placz::placz::-(:-( -
Mieszkam na przystanku-mały Gufi.Zamieszkał w uroczym Krakowie!
__Lara replied to kobix's topic in Już w nowym domu
Do góry!!!! -
NO pięknie :pc ale pasztet :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
Wczoraj dzwonił Pan w sprawie Kornelii, ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Myślał, że to szczeniak, pytał się ile kosztuje... no cóż, powiedziałam żeby zadzwonił po niedzieli, bo byłam zajęta.
-
Ale cudowne wieści! :loveu::loveu: rzeczywiście, bardzo wzruszające :lol:
-
Porzucony kundelek czeka na nowy dom pilnie potrzeby DT
__Lara replied to Pazkuda's topic in Już w nowym domu
Pazkuda, ale myślę, że jest trochę przesady w tym, że nikt narazie tu nie pomógł. Ada-jeje napisała wyraźną ofertę ds, więc jak dla mnie to już bardzo dużo. Można jakoś dogadać szczegóły, jak złapać psa, jak przetransportować, itd. -
Miały być utopione...trzy maluchy szukają domku
__Lara replied to Glutofia's topic in Już w nowym domu
[quote name='kuba123']a matka-dyrektorka z ojcem dyrektorem poparli mój pomysł:eviltong:[/quote] Wiecie co, ale chciałam zauważyć, że co jak co, nie muszę słuchać tego radia, ale Matka-Dyrektor czy Ojciec-Dyrektor kojarzą mi się z jedną osobą, a ta osoba jest duchownym, także może nieco więcej szacunku... -
[quote name='mgie']To na 99% ta rodzina,o której pisałam.[/quote] :shake::shake::shake: czekamy więc chyba na nowych chętnych.