Jump to content
Dogomania

__Lara

Members
  • Posts

    35214
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by __Lara

  1. [quote name='marysia55']spokojnie Lara :glaszcze::glaszcze: najpierw trzeba nasycić nim oczy, serce, duszę ...... i teraz mogę powiedzieć, że przecudnej urody jest :grins::grins: i jutro pójdzie przelew za to allegro tak jak obiecałam :lol::lol:[/quote] Dziękuję :loveu::loveu: Oby pomogło Kamykowi! :)
  2. Ehh... pomożecie znaleźć osobędo wizyty dla tej osoby niedaleko Lubska??? nikt się znowu nie odzywa, zaczynam się załamywać tą sytuacją :-(
  3. No to dobrze, że nie jest gorzej :p
  4. [quote name='li1']Dzieki. Moniska, masz dobry tekst i zdjecie ? Na kogo namiary ? na Moniska, Pipi czy Jamora ? Czy kogos innego ?[/quote] Ja myślę, że na Jamora trzeba dać ogłoszenia.
  5. Ciotki, jakie on ma ogłoszenia???
  6. :loveu: słodkie lulanie Dagusi :loveu:
  7. [quote name='Izabela124.']Chętnie bym pomogła, ale jutro wyjeżdżam do Łomży do szkoły. Napiszcie do emdziolka, moze jej mama by pomogła, bo jest w Suwałkach[/quote] Ciotki, może tak spróbować??
  8. Coś porobię chłopakowi niebawem [ogłoszenia].
  9. [quote name='Lilmo']Chyba Karolcia ( choć może jestem w błędzie i był to ktoś inny ) proponowała, żeby spróbować metod "niekonwencjonalnych". Wiem, że pomysł nie przypadł Wam do gustu, ale może warto spróbować? Dziewczyna z wątku poniżej poprosiła o pomoc pana Krzysztofa Jackowskiego. To najbardziej znany polski jasnowidz, o którym pewnie większość z Was choć raz słyszała. Może zapytamy ją o szczegóły typu ile kosztuje takie spotkanie i gdzie się odbywa? Zobaczcie sami: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f96/17-12-08-zaginal-babel-okolice-poznania-prosze-pomozcie-128226/index22.html#post12883066[/URL] Może udałoby się nam dowiedzieć tej najważniejszej rzeczy... czy Kudłatek wciąż żyje.[/quote] No cóż... ja nie popieram takich metod, mimo wszystko. Nie wiadomo, skąd pochodzi moc tych ludzi, a właściwie wiadomo... a jakoś nie mam zamiaru kontaktować się z diabłem :p Decyzja należy do Was.
  10. [quote name='lucySxy']Prawdziwy jamnik!!!! Naprawde! bardzo w typie jamnika,bardzo ladny..[/quote] Jak dla mnie za krótkie uszy :p ale w typie jamnika napewno :cool1:
  11. [quote name='malawaszka']a co to sam Pan Bóg z Torunia, że obowiązuje 2 przykazanie? ja tam mówię tak na mojego własnego Ojca bo jest mi i Ojcem i Dyrektorem :diabloti:[/quote] Nie Pan Bóg, ale dla wierzącego kapłan to osoba, której jako wybranemu przez Boga należy się szczególny szacunek. Poczytaj w Biblii co mówi Pan Bóg o tych, którzy podnoszą rękę na Jego Pomazańców. Radzę. Osoba wierząca może czuć się obrażona - spróbuj tak powiedzieć myśląc o jakimś kapłanie muzułmańskim, ciekawe jak byś została potraktowana. [quote name='Glutofia']Przy czym pewnie bliżej mu do świętości niż temu z Torunia hehehe:diabloti: [/quote] To to akurat sam Pan Bóg wie tylko.
  12. [quote name='maciaszek']Poważnie? A jak ktoś nie ma kasy to nie przyjmą? Za te 400 zł to możnaby jakiś płatny dt znaleźć na 2-3 miesiące...[/quote] No dokładnie... nie mogą poczekać aż znajdziemy dt???
  13. [quote name='maciaszek']To jest jakiś koszmar... Takie bidy, staruszki w schronie :( :( Przecież one sobie kompletnie rady tam nie dadzą. Zostaną uśpione albo same odejdą :(.[/quote] :-( rzeczywiście, koszmar...
  14. O nieeee :-(:-(:-(:placz::placz::placz: to ja się już boję :( mój Bursztynek nie mógł się położyć, gdy nie umiał oddychać w ostatnich dniach swojego życia :( :placz::placz::placz: tylko nie to Kajtku :placz::placz::placz::-(:-(
  15. NO pięknie :pc ale pasztet :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  16. Wczoraj dzwonił Pan w sprawie Kornelii, ale nie zrobił na mnie dobrego wrażenia. Myślał, że to szczeniak, pytał się ile kosztuje... no cóż, powiedziałam żeby zadzwonił po niedzieli, bo byłam zajęta.
  17. Ale cudowne wieści! :loveu::loveu: rzeczywiście, bardzo wzruszające :lol:
  18. Pazkuda, ale myślę, że jest trochę przesady w tym, że nikt narazie tu nie pomógł. Ada-jeje napisała wyraźną ofertę ds, więc jak dla mnie to już bardzo dużo. Można jakoś dogadać szczegóły, jak złapać psa, jak przetransportować, itd.
  19. [quote name='kuba123']a matka-dyrektorka z ojcem dyrektorem poparli mój pomysł:eviltong:[/quote] Wiecie co, ale chciałam zauważyć, że co jak co, nie muszę słuchać tego radia, ale Matka-Dyrektor czy Ojciec-Dyrektor kojarzą mi się z jedną osobą, a ta osoba jest duchownym, także może nieco więcej szacunku...
  20. [quote name='mgie']To na 99% ta rodzina,o której pisałam.[/quote] :shake::shake::shake: czekamy więc chyba na nowych chętnych.
×
×
  • Create New...