[quote name='mari23']jest coraz lepiej!
dzisiaj radość jeszcze większa - na spacerku była koopa, a właściwie aż 3 !
ale nie biegunkowe, po prostu Bambo nadrobił zaległości, bo od czwartku uzbierało mu się ;)
coraz śmielej spaceruje po domu (smyczka wciąż spaceruje z nim wlokąc się po podłodze)
martwię się tylko, co to będzie, jak o 18.00 przywiozą Fiokę - to strasznie radosne i ruchliwe stworzenie....
z pewnością nowy stres dla Bamusia (reszta już ją zna ;))[/QUOTE]
o jakie cudne wiesci....radosne i ruchliwe stworzonka dzialaja bardzo pozytywnie.....trzymamy kciuki....pozdrawiamy...