[quote name='_bubu_']Jakby ktoś miał zbędny jakis psi kubraczek to Rudolf chętnie przyjmie. Pare chłodniejszych dni i trzęsie się jak galareta. Nie ma się czym ogrzać, sama skóra i kości :(
Nadal nie ma DT. Prowadzi koczowniczy tryb życia, dzień tu dzień tam.. nie ma spokoju. Jest ciężko..
[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/2256/dsc0604k.jpg[/IMG][/QUOTE]
moge mu zrobic sweterek, tylko potrzebuje rozmiar, obwod w klateczce, obwod szyi i dlugosc od szyi do ogona...