Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Kasieńko wszystkiego najlepszego :)
  2. To już coś...Taka iskierka nadziei. Może jeszcze ktoś wypatrzy maluszka :)
  3. No taaaaaakiej wspaniałej wiadomości się w poniedziałek nie spodziewałam :D Super :D Powodzenia przystojniaku ;)
  4. Dobre wiadomosci na przemian z troskami. Chlopaki zdrowiejcie...
  5. Przypomniało mi się, bo jakiś policjant mówił, że ludzie ułatwiają pracę złodziejom właśnie pisząc PIN na karcie ;) Buziaki dla Olenka
  6. Wpadam i ja :)
  7. W nocy nikt tędy nie przejdzie ;)
  8. Tak szczerze to ja o tym Święcie sobie przypomniałam w ostatniej chwili. Też pamięć już nie ta... Mam nadzieję, że hasła na dogo nie zapomnę ;)
  9. To się wujek skleroza nazywa i - spokojnie- nie jest zakaźne ;)
  10. Niunia pięknieje w oczach... Teraz będzie już tylko lepiej!
  11. Ja jeszcze zdrowa, ale coś mi się dziwnie ciepło robi więc pewnie już niedługo...
  12. Faktycznie wygląda na dobrego skoczka :)
  13. Śliczna niunia...
  14. A bo prawdziwi faceci tak załatwiają sprawy ;)
×
×
  • Create New...