Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Tęskni... Biedaczek chce mieć człowieka tylko dla siebie...
  2. Lecę podrzucić :)
  3. Dzielny Mongołek :) Moje zdanie jest podobne. Nie wiem czemu mają służyć te "ulepszenia". Wkurza mnie strasznie, ale zostanę bo żal mi tych psiaków...
  4. Prawie go nie widać - mistrz kamuflażu ;)
  5. Podczytywałam wątek i jestem pełna podziwu... Współczuję [*]
  6. Wpadam zobaczyć jak Wam zima mija... Co u przystojniaka?
  7. Telefon komórkowy na kartę, najlepiej Nokia z klapką bez bajerów. Roboczy (może być porysowany) ale żeby był sprawny. Proszę o PW
  8. Biegaj szczęśliwy Pimpuniu [*]
  9. Kochani wszystkim Wam życzę Wesołych Świąt a psiakom w potrzebie cudownych domków :)
  10. Wszystkim życzę Wesołych Świąt. Ściskam cię Monguniu :)
  11. Zdrowych i radosnych Świąt Wam życzę a wszystkim psiakom w potrzebie nowych domków :)
  12. Wesołych Świąt Wam życzę a psiakom cudownych domków :)
  13. Tu też wpadam zeby życzyć Wam Wesołych Świąt i super domku dla kochanego Rudzielca
  14. ... i ja zaglądam żeby życzyć Wam Wesołych Świąt, a Gajuni nowego domku
  15. Takie niespodzianki lubię najbardziej :)
  16. Zaglądam z bazarku. Śliczny chłopak :)
×
×
  • Create New...