Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Qrcze odrzuciło moje ogłoszenie:shake: na weekendzie porobię....
  2. Rozliczam PITy rodzince pod warunkiem że 1% idzie na Mielec:evil_lol:
  3. Mniejsza moje rozterki - czekam niecierpliwie jak rozwiną się sprawy na N-K. Był domek ale 1 członek rodziny stw. że pies jest za stary:angryy: i pozamiatane!!!:placz: i tam pies był dlatego pytałam jaki on do psów jest. Zobaczymy co dalej... Wyć mi sie chce....
  4. [quote name='Maszaberla'][SIZE=3]Toffi nikt tu nie zaglada[/SIZE]:shake::shake::shake:[/quote] Zagląda, zagląda ale cóz z tego zaglądania....:-(
  5. Ja właśnie tak nie potrafię .... Nie przejmować się... Wiem, że jestem tchórzem!!!:placz::placz::placz:
  6. [quote name='agailawa']Tak, ja też muszę się "naumieć" . A co do ogłoszeń wielkie dzięki GONIA13 :loveu:. Ja narazie nie mogę ogłaszać, bo ogłaszam inne psiaki, a czasu brak.[/quote] Agailawa nie dziękuj bo ja tylko 1 zdążyłam zrobić -za dużo zamieszania miałam w domu. Może coś na tygodniu dodam... Nie obiecuję bo mam urwanie głowy. Postaram się bo mi staruszki się strasznie spodobały -ja myślę że to przez ten kiełek ludzie jej nie chcą - jakbyśmy my ludzie byli doskonali... To mi wygląda na efekt pogryzienia nie było zszyte i tak się zrosło jak mogło....:shake: Biedna...:placz:
  7. Śliczna i nikt jej nie chce??? Czemu... Ślepi czy co?:shake:
  8. [quote name='Trufla']gdzie przebywa obecnie Lisek? Przepraszam nie przekopalam sie przez caly watek...[/quote] W schronisku - pisz pw do założycielki wątku- w jakim.
  9. [quote name='Ulka18'] NIE WIEM KTO NAPISAL, ZE OPLATA ZA ANTOSIA TO 100 ZL, ALE CHETNIE BYM Z TYM KIMS POGADALA W 4 OCZY :mad: Pewnie to ktos kto w schronisku byl tylko wirtualnie, a plotki umie szybko rozsiewac. Za takie psiaki schronisko nie bierze zadnych pieniedzy !!!!!!!!! PS. Zajrzyjcie czasami na inne mieleckie watki, bo wyglada na to, ze Wy myslicie, ze nic sie w schronisku nie dzieje, nic nie robimy, tymczasem tak nie jest. Wyjdzie poza watki Antosia i Kasi. Czy ja mówię, "że nic nie robicie ani się nic nie dzieje"??? Wiem ile robicie i Was za to podziwiam. Mieleckie psy znam choćby ze strony schroniska. O tej stówce napisałam bo dostałam takie pytanie na N-K! Wiem, że głupie ale napisałam, bo ktoś rozprowadza ploty i musicie o tym wiedzieć, jakby ktoś zadzwonił do schroniska i zapytał o to. Chętnie bym Antka zobaczyła - bo w Mielcu pracuję ale nie mam odwagi ani wewnętrznej siły (o zdrowiu nie wspomnę). Codziennie idąc na stację słyszę jak szczekają a ja boję się tam pójść!!! Żaden tam ze mnie pożytek by nie był. Musiałybyście uspokajać i psy i mnie!
  10. To znaczy bannerka nie potrafię zrobić -ogłoszenia może w wolnej chwili jak stare poodnawiam...
  11. [quote name='agailawa']Ma, ma ;) Czy ktoś może zrobić jakieś ogłoszenia, banerek ? Ja banerka nie potrafię...[/quote] Ja tez nie potrafię :shake: Kurcze -musze w końcu przeczytać jak to się robi i się "naumieć"!!!:roll:
  12. Jestem... Zaraz przeczytam o co chodzi. W każdym razie o konto proszę... Bo samo słowo Krzyczki to.... :shake:
  13. Trzymam kciuki za Bobika! W porównaniu z nim Kładka i tak miała więcej hmmmm... "szczęścia"?:placz: Czy ona ma wątek?
  14. Nie no wiadomo że wystawiajcie najpierw Bobika - za długo czeka -Boże 14lat:shake::shake::shake:. Ze on tyle tam wytrzymał.... A Kładka to temat kolejny... również pilny ale ona jest tam, od 2005 r (można by powiedzieć w porównaniu do Bobika "tylko" 4 lata choć to aż 4lata). Biedny Bobik -14 lat samotności:placz::placz::placz:.
  15. Niby tak jak 2ida to cud. Były 2psiaki od jednej pani która zmarła i tez poszły - nie pamiętam skąd. Trzeba też tej Kładce szukać. Takie psy cierpią bez siebie. Weźcie przykład Nelsonowej - Nelson poszedł do domku a ona została. To musi być szok dla takiego psa.... Mają tylko siebie...:placz:
  16. Halcia - Właśnie też tak myślę że on konfliktowy nie jest...
  17. [quote name='martka1982']Ale cisza u Falbanka....[/quote] Nooooo cisza a on się nic nie zmienił???? ani troszkę????:shake:
  18. Proszę o odpowiedź osoby, które znają go najlepiej - Czy on MÓGŁBY MIESZKAĆ W DOMU Z PSEM - ŁAGODNYM ???
  19. "Łapka" piesku - witam:loveu: Jakmi głupio że nic innego nie mogę dla Ciebie zrobić tylko coś w tym stylu napisać żebyś choć chwilkę był na 1 stronce:shake:
  20. Ci ludzie serca nie mają żeby tak sie jej pozbywać jak wraca.....:angryy:
×
×
  • Create New...