-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
maarit replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
No nie!!!!!:angryy::angryy::angryy::angryy: Nie wiem co napisać!!! Ten kocyk mi wyglądał za cukierkowo - za słodko... Ja nie wpłaciłam bo mi wypadły inne psie wydatki ale czuję niesmak... A mogło być inaczej - super DT w Warszawie o ile pamiętam... Marysiu jak się zapowiesz to jasne że kocyk wróci na swoje miejsce a potem pieska się ułoży tak żeby było ładnie... Niki Ci nie powie jak jest:placz: I właśnie przez takie sytuacje ludzie wolą nie dawać kasy następnym razem. Słów mi brak...:-( -
Te posty skaczą jak szalone!!! DT u Reni to super pomysł i byłby szybko -że nie wspomnę jaki komfortowy - Antosia trzeba obudzić do życia:roll:. Ja się napewno zadeklaruję. A ten domek trzeba by dopiero bardzo dokładnie sprawdzić- tam są psy..... 2 owczarki i 2yorki:roll: i to ostudziło mój entuzjazm...:roll: Myślę, że DT byłby na obecną chwilę najlepszy - przecież nie znaczy to, że z Dt nie moze pojechać do DS- nikt go tam nie uwięzi a jak znam życie to do wizyty przedadopcyjnej upłynie dużo czasu, którego on nie ma !!!:-(
-
Paluszek odszedł w nocy 29/30 lipca 2010r za TM:(
maarit replied to martka1982's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Niejeden człowiek na nią choruje!!! A ludzie się tej choroby boją -jak będzie brał leki to będzie OK. Dzisiaj do domu pojechał Kacper z Tych - z padaczką własnie - i ludzie na to nie patrzyli -po prostu najpierw szukali mu domu a w końcu postanowili że zostanie z nimi. -
Myślałam że ona już w domciu:roll:
-
Dlatego nie chcę prowadzić z nią rozmowy bo ja się nie znam na opiece nad takim piesiem:shake: Ona chce wiedzieć czego potrzebuje itd. No i napewno w ciemno nikt go nie odda. Niepotrzebnie rozpętałam ten szum bo zrobiłam tylko Wam i sobie w sumie nadzieję a jak nie wypali.... to nie wiem:-( Zawsze pisałam jak już wszystko było dograne a tu wypaliłam spontanicznie:roll::oops: Wie, że jest ślepy, wie, że ma 10lat i może nie dosłyszeć ale chce... Tyle wiem.... Pyta jak z transportem - czy mam jakiś pomysł a jaki mogę mieć jak niewiadomo czy tam pójdzie. Powinna się skontaktować z Ulką18 czy Reno2001 - co ja wiem o tym psie?- tyle co przeczytałam- bo boję się pójść do schroniska:oops:
-
Podałam maila [email protected] I czekam co Ulka18 napisze. Opisałam dziewczynie psa. Mieszka w lubuskim:crazyeye::crazyeye: No ale jakby się okazało że to ten dom to czy nie warto...:roll:
-
Slicznoty i pieknisie, a jednak w schronie! domki poszukiwane!
maarit replied to wollygator's topic in Już w nowym domu
Marta dla mnie liczy się to, że to pies - żywy - czujący -kochający . Nieważne ładny czy mniej ładny (nie powiem brzydki bo takich psów dla mnie nie ma). -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='MagdaH']No, Grzesiu, jakby się uprzeć to takimi skrótami też można do Wawy jechać;)[/quote] On podobno "lubi" jeździć:evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: -
Zmieńcie tytuł dziewczyny coś w stylu - po 14 latach w schronisku ma szansę na Dt - potrzebne deklaracje! I nowy bannerek (nie umiem:oops:) - własnie z apelem o pomoc finansową. Ja coś dorzucę ale miesięcznie mie mogę obiecać bo różnie może być , co nie znaczy ze nie będę wpłacać. I rozsyłamy cioteczki po cioteczkach i wujaszkach.... Zegar tyka....:shake:
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Hurrrrraaaaaaaaa:multi::multi::multi::multi: -
Jezu albo cud albo mi się zdaje. Czekam na odpowiedź...... Niech mi ktoś poda nr na pw który mogę podać tej dziewczynie.... Jeśli się odezwie i tu ciotki od razu powiem - daleko!!!! Oj daleko a szczegółów nie znam - psy itp. Nie wiem czy ma czy nie - wiem, ze ma duuuużooo miejsca i kocha psy... Nr plizzzzz;) - nie będę wydzwaniać ani rozpowszechniać....
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Znajdzie - wiecie on jest w super kondycji;) -
Ja nie decyduję - i jak pisałam nie znam się, ale czy Antosiowi lepiej tu w ciepłym boksie czy w domu./ Może jemu potrzeba zmiany trybu życia. Śpi i tyle... bo co ma robić a jakby się przyzwyczaił -tzn - Pani na poczatku przypilnowała dziecka i Antosia oswoiła z otoczeniem a potem przyzwyczaiła do dziecka -i dziecko "oswoiła" z Antosiem... Może akurat tego by mu było trzeba. Nie ochronicie go przed niczym- była starsza pani - zrezygnowała a teraz za małe dziecko. Nie spróbujemy nie przekonamy się - demi pisze że byłoby mu dobrze... Przecież ona też "w tym siedzi"... To tylko moje zdanie - nędzne... ale już nie mogę czytać o jego depresji... Idealnego domu nie znajdziemy... Nie ma na to czasu...:-(:-(
-
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Grzecho']Jak wiecie w sobotę lub w niedzielę jedziemy z Kacperkiem do Pionek (Gonia13 to jest gość prawie jak facet) a później do Warszawy z Czesiem na DS i z Kongiem na hotelik. Mamy do przejechania około 800 km [B]( Tychy - Pionki - Warszawa - Tychy) [/B]więc proszę dogomaników dobrej woli przynajmniej o częściowe wsparcie. Z góry wielkie dzięki!!! :lol:[/quote] Co TY mnie tu do faceta porównujesz!!!!:eviltong: A ti ti!!!:mad: Konto b.z.? Ja Ci Grzecho choć daję okazję "trochę":cool3: Polski zwiedzić:diabloti: