-
Posts
12364 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by maarit
-
Ja Wam zaraz dam emerytury!!!:diabloti: W tym kraju nie przewidziano takich wcześniejszych emerytur:eviltong: Kombinuję z jakimś tymczasikiem dla Antosia "na już"- do świąt (z inną cioteczką z Dogo - znaczy ona ma więcej pomysłów niż ja). Te owczarki mi się nie podobają - to nie dla niego domek - zanim znalazłam info o 4:crazyeye:psach to myślałam ... "Może jednak?" i szybko pisałam, ale potem mój entuzjazm opadł - nie oszukujmy się... To nie dla niego...:shake:
-
Posty skaczą po prostu... I głupoty wychodzą;) Ulka - ja tylko pytałam - jak napisałam nie znam sie na tym - bo wiesz że nie "działam w adopcjach" Jak mi się udało nagrać jakiś domek to sprawę przekazywałam wolontariuszom - oni dalej ciagnęli sprawę. Nie piszę że ktoś ma siedzieć przy komputerze czy coś w tym stylu... Pamiętam, że pisałaś że spytasz kierownika- to chodziło o ten "dom" w J. więc stwierdziłam, ze pewnie trzeba tak i przy Dt. Pytałam tylko:oops:
-
To ja też wpadnę do psiulka:loveu:
-
19.05.2011 Rudzik odszedł za Tęczowy Most :(((
maarit replied to siekowa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Maszaberla to Ty nie wiesz czemu oni w jednej budzie siedzą???:cool3::cool3::cool3::diabloti: No wiem, wiem... Nic z tych rzeczy... Psitulają się tylko:loveu: -
MICHULEC z pogryzionym oczkiem-czeka na domek w DT
maarit replied to Rodzice Maciusia :)'s topic in Już w nowym domu
Ja go dopiero dzisiaj zobaczyłam:roll: -
Co do tego hmmm domku w J. to mnie szczerze mówiąc nie przekonuje - ja zawsze jestem na NIE ale ze względu na stan i lata Antosia trzeba się chwytać wszystkiego i tu Ci Ulka18 dziękuję że odpisujesz tej pani. Trzeba się spiąć i jeśli Renata go weźmie na Dt to postarać się o pozostałe deklaracje:oops:. Już tak niewiele brakuje....
-
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
maarit replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maszaberla']Ja wlasnie to napisalam w poscie wyzej...[/quote] Mój post spadł niżej ale był wcześniej napisany... -
NIKIFOR artysta z Krakowa czeka na swój wymarzony dom MA JUZ DOM
maarit replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
Hej.... skupmy się na szukaniu domu dla Nikiego i już nie wyciągajmy wzajemnych żali na wierzch. Prosze utnijmy dyskusje - nie o nas tu chodzi... -
KACPEREK znalazł wymarzony domek!! Dziękujemy! :)
maarit replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Czyli Kacperek już doopkę grzeje:multi: -
Czekamy na Renatkę lub odpowiedź Ulki na pytanie czy kierownik sie zgadza na adopcję Antosia do tej Pani. Kurcze daleko ale cóż - musimy przyznać tłumy się po niego nie ustawiają, a stan psa nie pozwala nam na dłuższe medytowanie nad tą jego sytuacją:placz:. To nie młody szczeniak tylko starszy, ślepy niedosłyszący i załamany pies - w dodatku piszecie że mu sie robią odleżyny...:-( Czas ucieka:placz:
-
On nie ma czasu czekać az my się "porozglądamy", "popytamy", "pomyślimy" trzeba pójść na żywioł! Do Dt u Renaty stoi kolejka ale Antek jest wyjątkowo poszkodowanym przez los pieskiem i ona chce go przyjąć na Dt. Będziemy sie oglądać wstecz to przepadnie i Dt i ten niesprawdzony dom. W takim stanie nie może czekać az nasze konsylium podejmie jakąś decyzję, więc proszę - zastanówcie się i dajcie odp. tylko szybko. Tak nie wygląda pies któremu dobrze!:shake: