[quote name='milosnicy zwierzat']i znalazłam jej wątek
Toffi znajdziemy ci domek[/quote]
To fajnie że znalazłaś Toffi bo ja miałam własnie pw wysyłac.
Toffi - postaramy się malutka:loveu:
Ja podsunęłam ten tytuł -może przez to że cały czas o Bobiku myślałam. :-(
To zmieńcie na taki żeby zaczynał się od "Kładka.... itd:roll:
Kto mi poda nr konta na jaki mogę wpłacić za te 2 moje obiecane m-ce. Chciałabym to jutro zrobić bo nieczęsto jestem teraz w banku:roll:
Nie chcę się wtrącać - bo pytanie nie było do mnie- ale może coś takiego: " Bobik za TM- pomóżmy jego "żonie" Kładce opuścić schronisko - pilnie potrzebne są stałe deklaracje":roll::oops: Nie potrafię ładnie pisać - niech gonia66 potwierdzi...
Zaglądnijcie też do Trusi-od 12 lat w tym samym schronisku co Kładka:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/trusia-w-schronisku-12-lat-133964/#post12293994[/URL]
kurcze stałej deklaracji na razie nie mogę obiecać:oops: -mam już kilka a własnie straciłam pracę i byłoby to z mojej strony wielkie świństwo nie wywiazywac sie z deklaracji. Narazie mam zas. pielęgnacyjny to choć mi na leki i tamte psy starczy:oops:
Od czasu do czasu coś dorzucę:roll:
Jak Arielek - dzisiaj mam tak kiepski dzień- co popatrzę do jakiegoś starszego pieska to złe wieści albo chory albo...:-( - że aż się boję strony otwierać...
Ale Arielek napewno cały i zdrowy - prawda?;)
Można by "pogłaskać" pręcikiem p. burmistrza i zobaczyć czy nie zmieniłby zdania o tym "głaskaniu"?:angryy:
Ej.... nasze realia. Wiem że bydło stojące już jednym kopytem na tamtym świecie jest kupowane normalnie przez handlarzy i jeszcze nawet niektórzy weterynarze dają na nich namiary jak już nie ma szans na uratowanie.