Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. [quote name='Negri_2008']Do trzech razy sztuka [B];)[/B] [B]Cygan ma 12 lat. Jest wesoły i pełen radości[/B] [B]życia. Jest zdrowy[/B] [B]i lgnie do ludzi. [/B] [B]Dokucza mu ból[/B] [B]w stawach. Zima w[/B] [B]schronisku będzie[/B] [B]dla niego okrutna. Daj[/B] [B]mu ciepło. On podaruje[/B] [B]Ci swoje przywiązanie.[/B] [B]te. 0-787-670-611[/B] Ta wersja chyba jest najlepsza :lol:[/quote] Masz rację.... no ale niech się wypowiedzą inni:razz:
  2. [quote name='Miśka84']Mi się tekścik podoba.[/quote] Mi też tylko bardziej ta 1 wersja:roll:
  3. to moje " ??" to 30 zł:roll: tyle mogę:roll:
  4. O no masz TK... Współczuję bo to są dopiero nerwy... Wiem co mówię:shake:
  5. Brokacie:shake: gdzie Twój dom?
  6. Czy coś już wiesz cioteczko, że robisz rozgrzewkę przed sztafetą:cool3: ? No podziel się wiadomościami....:mad:;) Mari gdzie jesteś???:loveu:
  7. Ona ma raczej więcej niż 15 kg (na oko- bo jej nie widziałam). Lulka jak wpadnie to niech zerknie bo ja to "nie tutejsza" jestem i sobie mogę...konto na n-k prowadzić bo tyle wiem na jej temat;)
  8. Przydałby nam się bannerek "okazjonalny":razz: (tzn.jakiś taki- że Gabi zbiera na emeryturę:cool3:). Ma któraś z Was kogoś kto nie odmówi pomocy:razz:
  9. Romciu - Twój kolega znalazł dom i tobie się uda... A moze ta pani przyjedzie jeszcze raz:cool3:?
  10. O tym dominowaniu to moze lepiej nie wspominać albo inaczej napisać -o co chodzi. Nie wiem... zresztą ja jego charakteru nie znam:oops:.
  11. " Co by nie było;) że rzucam słowa na wiatr":lol: to przypominam o mojej symbolicznej kwocie 10zł/m-c ( nie uwzględniono mnie):mad::evil_lol:
  12. [quote name='wilczek007']jest tu kto gdzies dzis??....[/quote] Ja jestem- trafiłam po Twoim bannerku:lol: Śliczne i takie biedne...
  13. [url=http://www.allegro.pl/item707496360_czy_polamal_ja_jej_pan_rozi_szuka_domu_rottka.html]CZY POŁAMAŁ JĄ JEJ PAN? ROZI SZUKA DOMU-ROTTKA (707496360) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Moze z tego skorzystaj - witam J-Z:cool3: bo dobrze mysle prawda? z N-K?:cool3:
  14. Z tym szukaniem finansow to ja nie jestem dobra:oops: Moglabym zadeklarowac 10zl/mc - ktos by sie dorzucil i w jakiej kwocie? Od tego zacznijmy... Bo pare osob pisalo ze sie dorzuci....:razz: Sorry - polskie znaki mi wcielo i nie wiem co zrobic
  15. [quote name='mari23']To ja też jestem żałosna, bo wciąż sie pocieszam i mam nadzieję...[/quote] nadzieja umiera ostatnia.....
  16. ................i dzisiaj też hops:eviltong:
  17. Agnieszka z Twojego bannerka Piratka otwiera się Matylda. Ale świetny psiak:loveu:
  18. 450 zł o ile pamiętam:roll:
  19. Leć do góry....
  20. Obyś miała rację:roll:
×
×
  • Create New...