[quote name='Negri_2008']Do trzech razy sztuka [B];)[/B]
[B]Cygan ma 12 lat. Jest
wesoły i pełen radości[/B]
[B]życia. Jest zdrowy[/B]
[B]i lgnie do ludzi. [/B]
[B]Dokucza mu ból[/B]
[B]w stawach. Zima w[/B]
[B]schronisku będzie[/B]
[B]dla niego okrutna. Daj[/B]
[B]mu ciepło. On podaruje[/B]
[B]Ci swoje przywiązanie.[/B]
[B]te. 0-787-670-611[/B]
Ta wersja chyba jest najlepsza :lol:[/quote]
Masz rację.... no ale niech się wypowiedzą inni:razz: