Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12365
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Cioteczmo Marysiu ja też się z Tobą "mijam" ale ściskam mocno...
  2. Robinku widzisz-cioteczka Marysia do nas wróciła, bardzo się cieszymy Marysiu.
  3. I cisza... tel pewnie nie dzwoni :(
  4. Redi...:loveu: 2 szwy "na żywo":crazyeye: Ty Twardzielu :p
  5. Romeczku dobrej nocki życzę:)
  6. Baaardzo się spieszyłam i zapomniałam o nicku ;) Tolek a sio...... do domu!!
  7. Jakby zapadły jakieś ważne decyzje a ja nie będę się odzywać to znaczy że mój komp padł - madziak25 ma moje namiary i da mi znać o wszystkim-już ją o to prosiłam. Mam remont w domu, w dodatku komputer mi się psuje. Musze go naprawić choć w tym bałaganie i tak trudno o kawałek miejsca do skorzystania z niego.... Jak będzie coś wiadomo na jakie konto to mogę wkrótce wpłacić pieniążki od cioci i moją deklarację.
  8. Ciocia Basia dała mi z góry 60 zł czyli na 6m-cy (choć obie mamy nadzieję że znajdzie domek wcześniej).
  9. Redi - będzie dobrze, zobaczysz. Roki [*] bądź szczęśliwy za TM
  10. Komputer mi pada ale póki mogę to tu bedę do Ciebie Rudasku zaglądać :) i zawsze mam nadzieję ze zastanę Cię w nowym dziale "Już w nowym domu">Trzymam za to kciuki cały czas...
  11. Ale się u Pachcia dzieje-niestety ja teraz jestem spłukana ale jak dorwię się do jakiś środków to cos wpłacę.
  12. Cykorku pokaż się... Niech Cię ten domek w końcu odnajdzie!
  13. ale zagubiona malizna... :(
  14. Hello... Jak jakoś uporam się z remontem to wpłacę pare grosików jednorazowo dla Tolka. Nie dam rady z kolejną stałą deklaracją (bo nie wiem jak będzie dalej z pracą) ale postaram się coś wydusić... Prosze o konto...
  15. [quote name='anett']Ludzie są beznadziejni i zupełnie się nie znają na cudownych psiakach:eviltong:[/QUOTE] Ludzie nie wiedzą jakie "wierne serca" tracą.
  16. Robinku lecimy wysoko... wysoko.....:Dog_run: Poczekaj bo ciotka ma zadyszkę... :mdleje:
×
×
  • Create New...