Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Mówisz i masz... jestem ale finansowo nie mogę pomóc :( za dużo deklaracji a adopcje utknęły w martwym punkcie :(
  2. Szkoda że nie przez domki:( Ale i tak dobrze ze ma choć nas, ze ktoś o nim ciepło myśli...
  3. [quote name='kaa']Wczoraj byłam u Romka , niestety jest tyle nowych psów w dość poważnym stanie, że na zabawy i za wiele pieszczot po prostu brakuje czasu:([/QUOTE] To takie dołujące :( Co te psiaki muszą czuć? z dnia na dzień lądują na bruku, w lasach... Zgroza - wstyd mi za ludzi... :(
  4. Tyłem nie tyłem... i tak się super prezentują ;) Trzymam kciuki. Szczęsliwej podróży.
  5. Właśnie... na siłę go nie uszczęśliwimy... tylko to trzeba czasu :( a jemu ten czas ucieka szybko :(
  6. Przypadkiem ten watek znalazłam.Ale ma psina pecha:(
  7. Ja nie na bieżąco chyba jestem z watkiem. Kajtuś ma jakieś problemy zdrowotne... Trzymajcie się zdrowo chłopaki!
  8. i dziś tez jestem z Tobą biedaku...
  9. A Kajtus taki "nieuzbrojony" czy mi się wydaje? Ząbków nie widać? czy już mu "mleczaki" wyleciały? ;)
  10. [quote name='mari23']Goniu, dlaczego??? :placz::placz::placz:[/QUOTE] Mari bardzo bym chciała Was wszystkie poznać ale tak się akurat złożyło :(
  11. [quote name='Bjuta']O rany! Siedzę na innych wątkach, zamiast się tu dowartościowywać :evil_lol: [/QUOTE] No widzisz jak my tu doceniamy Ciebie i Twoją pracę :)
  12. Jestem i ja... Mogę jednorazowo wpłacić 20 zł. A ja dzisiaj widziałam podobnego psiula tylko rudego... Przez chwilę, nawet kanapki do pracy nie miałam żeby mu rzucić- więcej go nie widziałam- a może ona ma dom i tylko ja w kazdym psie widzę bezdomnego.... ehhhh... obsesja.... :( a moja gmina nawet nie ma umowy ze schroniskiem :(
  13. Pewnie że nie jedna ale za to wyjątkowa:)
  14. To ja jutro 20 zł wyślę - konto już mam od kamilawy ;)
  15. Termin "zjazdu"się zbliża... Tak jak myślałam ja odpadam :(
  16. jak bedzie organizowany transport to ja może coś wyskrobię ...
  17. Proszę o przypomnienie jak już będzie konto i zbiórka. Jak mi całkiem padnie komputer to odczytam tylko w pracy a wiec prosze o wyrozumiałość jakby coś....
×
×
  • Create New...