Jump to content
Dogomania

maarit

Members
  • Posts

    12364
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    10

Everything posted by maarit

  1. Ocelot podała swój nr tel w podpisie.
  2. Miśku podrzucę Twój wątek...
  3. Widzę że u Falbabnka się dużo dzieje ;)
  4. Ojej...Pimpuś wraca :( Moge tylko jednorazowo pomóc za jakiś czas..
  5. Wyłałam na podane konto 3 dyszki dla niuni
  6. Dawno tutaj nie zaglądałam- do góry sunieczki...
  7. Niuniek śmigaj na pierwszą :)
  8. I ja Szczerbunia odwiedzę na dobranoc :)
  9. Ostatnia fotka zapada w pamięci... Boi sie ale jakby był ciekawy co dalej...
  10. Suuuuperrrrr.... A jak jego zdrówko? Teduszności ustepują?
  11. Dla mnie liczy się tylko to, żeby pieniadze trafiły na psa w potrzebie.
  12. Chłopie ani się waż chorować!!
  13. coś sie dzieje... super :)
  14. Może masz konto na FB żeby tam go "rozreklamować" wśród znajomych bo ja nie mam.
  15. [quote name='martka1982']Falbanek jest bez wątpienia ciężkim przypadkiem. Pewnie nie takie psy domy znajdowały ale ludzi, którzy przygarniają takie bidy jest tak niewielu.....[/QUOTE] Jest jak jest. Falban ma opiekę, jedzenie, dach nad głową więc -nie czarujmy się- tłumów tutaj raczej nie będzie. Taka smutna prawda. Grunt że my o nim pamietamy i próbujemy... I może akurat... W końcu "takich dwóch jak nas trzech to nie ma ani jednego" ;)
  16. Zaglądnijcie do Falbana. Też pilnował firmy i swoje lata ma. Niestety tak samo jak Rudzik jest nieufny -a nawet bardziej :( - ale spróbowac trzeba... http://www.dogomania.pl/threads/118296-Spraw-By-ChciaŁo-Mu-SiĘ-Życ....-Falbanek.....-(-(
  17. [quote name='kazik132']Dobre i tyle ogłoszeń.[/QUOTE] Powoli dorobię jeszcze kilka, niestety na weekendzie się nie wyrobiłam. No a mój komputer ostatnio ma humory i wyłącza sie kiedy zechce :( Lecimy Falbanku na pierwszą...
  18. Super wiadomości :)
  19. :shake: Miałam gości i niewiele zdązyłam zrobić:oops:: eoferty.com.pl adopcjapsa.pl e-gratka.info adopcje.org nasipupile.pl kupiepsa.pl gieldaogloszen.pl ale jeszcze dorzucę kilka:oops:
  20. Witaj kazik132 :) Zawsze to raźniej jak nas więcej:multi:. W końcu mamy weekend i cieszę sie ze bedę mogła w końcu na spokojnie, bez przerywników,przysiąść i zabrać się porzadnie za te ogłoszenia:roll::oops:
×
×
  • Create New...