[quote name='BabyCakes']Jeśli chodzi Ci o VIII grupę, to polski sędzia robi tylko BoG, poszczególne rasy sędziuje John Walsh. Dla mnie polski sędzia to akurat argument 'in minus' ;) niezależnie od tego, kto to jest.[/QUOTE]
nie o VIII a o VI - tu akurat polski sędzi jest dla mnie in plus, bo mam polską rasę a sędziowie zagraniczni często o tej rasie nie słyszeli a co dopiero widzieli....