Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Andzike bo ja ją tutaj Tobie pokazałam z premedytacją :) miałam nadzieje, że jej pomożecie
  2. ciekawe czy dziewczyny były dzisiaj w schronisku u nas leje cały dzień ...
  3. jak on ma dobrze a jak zdrówko? :)
  4. Anetko bardzo mi przykro ... [*]
  5. Prawdopodobnie suczka ze schroniska w Szczytnie została dzisiaj wydana z cieczką do domu do Chorzel, jutro to będzie sprawdzone :(
  6. gdyby były sterylki i kastracja to by tak niektórzy łatwo nie adoptacji piesków rasowych, strasznie mi przykro to jest straszne, żeby wydawać pieski takim ludziom
  7. Toż to prawdziwy cud!! Miska bądź grzeczna dziewczyno!!
  8. tylko skąd brać bezpłatne tymczasy? znam tylko jedną cioteczkę , na płatne hotele nie mamy pieniędzy
  9. [quote name='malawaszka']a nie ma kogoś kto częściej bywa? bardzo bardzo potrzebuję info o tej suni - wielkość - jak sznaucer średni (ok 50 cm w kłębie) czy olbrzym (ok 60 cm) czy jest kontaktowa? [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TdF0JFXK1LI/AAAAAAAAAqI/kxPUw5giFdE/DSC_0981.JPG[/IMG][/QUOTE] dowiemy się,
  10. no ładnie Filipiek się prezentuje na pewno znajdzie super domek , dobrze, że byłyście tam dziewczyny i go zauważyłyście
  11. no te fotki powalają coś musiała go wcześniej spotkać bardzo złego
  12. Z całego serca bardzo mi przykro Frycia [*]
  13. ja trzymam kciuki za Was Anula i już nie mogę się doczekać fotek Filipka i co z nie go będzie jak już się nim zajmiesz
  14. Andzika wiem, że lubisz takie psiaki zobacz co mają w Pszczynie może będziesz miała wolny tymczas: http://www.dogomania.pl/threads/188498-Lista-psiak%C3%B3w-w-wielkiej-potrzebie!Prosimy-o-pomoc!?p=17109522#post17109522
  15. taki z nie go west uważajcie tylko na pseudo jak zobaczą to zaraz się zainteresują
  16. ode mnie z bazarku będzie 93 zł jak dojdą wpłaty to zrobię przelew
  17. z mego bazarku uzbierało się na Sonię 93 zł , jak dojdą wszystkie wpłaty przeleję pieniądze
  18. BiankO trzymaj się!
  19. ale zajefajne są te foteczki :)
  20. ten wątek będzie zamknięty niestety nie będzie nowych informacji o Kacprze dlatego , że nie możemy jeździć do schroniska, wyszła nie ciekawa sytuacja dzięki "życzliwym " cioteczek gratuluję!
  21. przedostatnio fotka rewelacyjna ktoś się chyba zakochał :)
  22. magenka1

    Metamorfozy

    Lucek ostaje u Marchewy na zawsze :)
×
×
  • Create New...