Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. Wszystkiego dobrego gratulują Wam dobrej decyzji Luckowi już nic nie grozi :)
  2. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TclMwkqFRGI/AAAAAAAAAg8/pXhH_8OnoTk/s512/DSC_0737.JPG[/IMG] Misio vel Frędzelek jutro jedzie do domu stałego [url]http://www.dogomania.pl/threads/207570-Przekochany-przemi%C5%82y-Mi%C5%9B-w-dt-w-Polkowicach-czeka-na-ds?p=17040814#post17040814[/url]
  3. no nareszcie Hesia ma dom GRATULUJĘ i bardzo się cieszę
  4. ale ja dodałam zdjęcia i link do wątku i to dwa razy
  5. na razie nie mam żadnych nowych informacji, tak myśle o wyjeździe do Szczytna z Anetką ale nie ma jeszcze konkretnej daty
  6. No to bazarek dziewczyny z rozmiarem 38 i 40 zapraszam serdecznie do podrzucania również [url]http://www.dogomania.pl/threads/208951-Firmowe-ubrania-spodnice-sukienki-na-leczenie-suczek-do-20.06zapraszam-kobiety-%29?p=17004240#post17004240[/url]
  7. to ja zapraszam na bazarek dla dwóch suczek jednej z Pszczyny [url]http://www.dogomania.pl/threads/208951-Firmowe-ubrania-spodnice-sukienki-na-leczenie-suczek-do-20.06zapraszam-kobiety-%29?p=17004240#post17004240[/url]
  8. No to ja zapraszam na bazarek dla dwóch suczek m.in dla Soni :) http://www.dogomania.pl/threads/208951-Firmowe-ubrania-spodnice-sukienki-na-leczenie-suczek-do-20.06zapraszam-kobiety-%29?p=17004240#post17004240
  9. oj będzie w przyszłości czyjąś pociechą taka sunia to skarb :)
  10. heheh jak fajnie widzieć Hesią jak zwykle uśmiechnięta sunia
  11. Gandi i Tola to turyście pełną gębą na dajktach byli na starówce :)
  12. sunia będzie miała ode mnie bazarek na współkę z inną sunią, może trochę pieniędzy się uzbiera Bazarek prawie gotowy jeszcze zostało mi ustalić sunę za jakie mam wystawić muszę przemyśleć [url]http://www.dogomania.pl/threads/208951-Bazarek-ciuchowy-si%C4%99-robi[/url]
  13. ale chodziło mi o informację na wątku bazarku tam musi być informacja :)
  14. jestem na zaproszenie, Sunia jak trafi do Fur to dziewczynka stanie na nogi, na razie z kasą krucho mam sporo deklaracji przykro mi więcej nie wydole,
  15. moja deklaracja poszła dzisiaj dla suń
  16. Agnieszka proszę potwierdź na bazarku wpłatę :) Ja teraz robię dla innych piesków jedne bazarek, ale dla Iwci też jeszcze zrobię mam Agnieszka Twoje rzeczy z tamtego roku sukienkę, bluzkę fioletową, postarałam się zrobić za kilka dni
  17. [B]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Ceglarek Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/B]
  18. kurcze smutne wiadomości Misi :( gdzie domku jakiś zastój
  19. w weekend zrobię bazarek tylko będzie to na spółkę z innym pieskiem ale mam fajne ciuchy tak trochę mogę
  20. Już wyjaśnione z jedną dogomaniaczką , ze chodzi o kobietę która już coś kombinowała , 4 piętro, pyta się czy piesek może zostać 9 godz sam w domu, ile waży bo ona swojego znosi po schodach z 4 piętra
  21. dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z Krakowa, trzy lata temu odszedł od mniej jamnik brązowy, mieszka w Kamienicy czy może jeszcze z kimś się kontaktowała??? Dzisiaj mam jeszcze do niej zadzwonić i podać namiary na jakiegoś jamnika z okolic, tylko coś mi sie kiedyś obiło o jakimś domu w Krakowie co jest na CZK
  22. kochane kochane i grzecznie a nie to co moje łobuzy, Anetko mam nadzieję, że tej nocy będzie dobrze z Niko
  23. Agnieszka nie znasz kogoś z Rzeszowa (to jest jakaś wioseczka 28 km od Rzeszowa i 10 km od Kulbuszów) do wizyty, mamy domek dla Misia ale on się nie nadaje do tego domu, sami panowie a może panu innego pieska kudłacza małego on chce miejscowość Komorów gm. Majdan Królewski dzięki napiszę :)
×
×
  • Create New...