[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_WlExfWXOTFI/TclMwkqFRGI/AAAAAAAAAg8/pXhH_8OnoTk/s512/DSC_0737.JPG[/IMG]
Misio vel Frędzelek jutro jedzie do domu stałego
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207570-Przekochany-przemi%C5%82y-Mi%C5%9B-w-dt-w-Polkowicach-czeka-na-ds?p=17040814#post17040814[/url]
No to bazarek dziewczyny z rozmiarem 38 i 40 zapraszam serdecznie do podrzucania również
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208951-Firmowe-ubrania-spodnice-sukienki-na-leczenie-suczek-do-20.06zapraszam-kobiety-%29?p=17004240#post17004240[/url]
to ja zapraszam na bazarek dla dwóch suczek jednej z Pszczyny
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208951-Firmowe-ubrania-spodnice-sukienki-na-leczenie-suczek-do-20.06zapraszam-kobiety-%29?p=17004240#post17004240[/url]
No to ja zapraszam na bazarek dla dwóch suczek m.in dla Soni :)
http://www.dogomania.pl/threads/208951-Firmowe-ubrania-spodnice-sukienki-na-leczenie-suczek-do-20.06zapraszam-kobiety-%29?p=17004240#post17004240
sunia będzie miała ode mnie bazarek na współkę z inną sunią, może trochę pieniędzy się uzbiera
Bazarek prawie gotowy jeszcze zostało mi ustalić sunę za jakie mam wystawić muszę przemyśleć
[url]http://www.dogomania.pl/threads/208951-Bazarek-ciuchowy-si%C4%99-robi[/url]
Agnieszka proszę potwierdź na bazarku wpłatę :) Ja teraz robię dla innych piesków jedne bazarek, ale dla Iwci też jeszcze zrobię mam Agnieszka Twoje rzeczy z tamtego roku sukienkę, bluzkę fioletową, postarałam się zrobić za kilka dni
[B]"Ostrzeżenie ze schroniska w Gaju, że jeździ po schroniskach facet z zamiarem adopcji szczeniąt. Psy podobno jadą do Niemiec jako przynęta dla amstafów szkolonych do walk !!! Ten facet to Ceglarek Lukasz lub zona Ewa z Krzywinia kolo Gostynia. Może kontaktować się ze schroniskami w całej Polsce.... uprzedź znajome schroniska !"[/B]
Już wyjaśnione z jedną dogomaniaczką , ze chodzi o kobietę która już coś kombinowała , 4 piętro, pyta się czy piesek może zostać 9 godz sam w domu, ile waży bo ona swojego znosi po schodach z 4 piętra
dzisiaj dzwoniła do mnie Pani z Krakowa, trzy lata temu odszedł od mniej jamnik brązowy, mieszka w Kamienicy czy może jeszcze z kimś się kontaktowała??? Dzisiaj mam jeszcze do niej zadzwonić i podać namiary na jakiegoś jamnika z okolic, tylko coś mi sie kiedyś obiło o jakimś domu w Krakowie co jest na CZK
Agnieszka nie znasz kogoś z Rzeszowa (to jest jakaś wioseczka 28 km od Rzeszowa i 10 km od Kulbuszów) do wizyty, mamy domek dla Misia ale on się nie nadaje do tego domu, sami panowie a może panu innego pieska kudłacza małego on chce
miejscowość Komorów gm. Majdan Królewski
dzięki napiszę :)