Jump to content
Dogomania

magenka1

Members
  • Posts

    7392
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by magenka1

  1. wczoraj z naszej skarpety poszło 100 zł na konto Mikropiesków, mają oni nasze 3 psiaki,które potrzebują pieniędzy na utrzymanie, Jeśli ktoś by chciał naszą skarpetę trochę podreperować to byśmy były wdzięczne :)
  2. nr 14 to pudel ze Szczytna :) nie ma on jeszcze domu, są telefonu ale nie ma jeszcze domu , Maks ma być sprawdzony na koty bo jeden dom ma koty
  3. zawsze jak patrzę na Drago to mi się morda uśmiecha on jest taki wesoły chłopak :)
  4. [quote name='mysza 1']Jak wygląda sytuacja babulki i jamniorka? Ich pani już ich wziąć nie może czy sprawa niewyjaśniona? Miałam nadzieję, że trafiły tymczasowo, że może wylew nie był poważny, sama nie wiem :( Trzeba im DT jakiś znaleźć, może popytać na dogo, do staruszkowych zgłosić (adopcje starszych psów) A tymczasem Niteczka, imię nadane przez DT z powodu sierści ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/imgp4847.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/8871/imgp4847.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/imgp4881o.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/2974/imgp4881o.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/96/imgp4830j.jpg/"][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/8945/imgp4830j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/145/imgp4866.jpg/"][IMG]http://img145.imageshack.us/img145/2095/imgp4866.jpg[/IMG][/URL] Sunia jest przemiła, malutka, waży 7,5 kg, jest młodziutka. Zdrowa. Została odrobaczona, przymierzamy się do sterylki.[/QUOTE] miałyśmy nosa,że waży ona do 10 kg ale ona jest super , mam nadzieje,że szybciutko znajdzie dom :) u nas w schronisku jeszcze jakieś male sunie się znajdą
  5. biały szczeniaczek jest już zarezerwowany ostatnio nam tak powiedziano a już tydzień siedzi dziwna sprawa a ta sunia Anetko jest nowa Sylwia mi o niej mówiła
  6. heheh fryz ma zajefajnie :)
  7. prosimy o pomoc w ogłaszaniu :)
  8. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-lGdyFRqz-XA/UIq4Mcpq42I/AAAAAAAAF-E/GFppRU-07LI/s512/IMG_0155.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-O9u1RvbzQ6E/UIq6UzaYa7I/AAAAAAAAF-k/WWa2xnLN9U0/s640/IMG_6054.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-rzp-EeOa1N4/UIq6VYXPQ0I/AAAAAAAAF-o/UBaw0-rVrGo/s512/IMG_6059.JPG[/IMG]
  9. nasz pudel ze Szczytna, teraz w hotelu w Olsztynie [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-fjsxI6Ec5f0/UIq4LjMDmSI/AAAAAAAAF9k/u72NHqKLRqk/s640/IMG_0148.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3uIbHWhKIbw/UIq4LlqWR_I/AAAAAAAAF9s/j_7xKL1-j3c/s640/IMG_0149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-K-TqfmdgL6A/UIq4LoPKYvI/AAAAAAAAF9o/NSZRmXGrZm4/s640/IMG_0150.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Ka2yymXQKjE/UIq4MZDdqrI/AAAAAAAAF-A/b9CZOFuG_LM/s640/IMG_0152.JPG[/IMG]
  10. dziewczyny tu poszukują pieska do adopcji zajrzyjcie wasze rejony http://www.dogomania.pl/forum/threads/234276-Posuzkiwany-ma%C5%82y-piesek-2-3-lata-z-okolic-Krakowa?p=19876041#post19876041
  11. [quote name='mysza 1']U naszej suni wszystko w porządku, jest kochana bardzo. Dzisiaj idą do weta.[/QUOTE] to super wieści, fajnie,że jej się udało ona taka mała jest była najmniejsza w boskie
  12. [quote name='Jagoda1']O matko!!!!!:evil_lol::crazyeye:[/QUOTE] to samo mi się ciśnie :)
  13. w samą pore psiaki pojechały taka pogoda zimno aż samej nie chce się wychodzić, ciekawe jak tam psiaczki w stolicy
  14. i się nie dziwię,że nie lubi wspominać, a transport się udał i wczoraj do stolicy trafiła czwóreczka :) zapraszamy na mazury może jak byście byli w okolicy Olsztyna to się uda spotkać
  15. a Szira wie,że do mikropiesków przyjechali dzisiaj jej koledzy ze Szczytna ?
  16. jak cieszą te zdjęcia człowiek się raduje i na sercu jest cieplej warto pomagać, przyjdzie jeszcze jedna stała ode mnie tzn od mojej siostry bo ona wpłacała za mnie proszę ją przekazać wg uznania
  17. radość nasza jest wielka ,że pojechały cztery pieski ale jeszcze większy jest smutek z powody tych psiaków co Anetka wstawiła
  18. Asiu mamy całą kwotę na transport ale kasa na pewno się przyda na nasze psiaki :) 110 zł poszło z naszej skarpety
  19. jutro szczęśliwy dzień dla czwórki naszych psiaków :)
  20. bardzo mi przykro ...
  21. ta sunia co do hop jedzie nie ma więcej niż 10 kg jest mała
  22. niesforny to on jest dzieciak wyrośnięty :) oj ktoś pociechę będzie miał z nie go
  23. wszystkie psiaki jakie wstawiła Anula to chłopcy,pierwszy to jeszcze dziecię taki roczny, bardzo przyjazdny lgnie do człowieka on bardzo potrzebuje tymczasu
  24. [quote name='anetek100']wszystkie psiaki, ktore wstawilam wczoraj oglosilam na alegratka, tablica, gumtree, adopcjapsa, morusek, doadopcji, cafeanimal...Lemona pokażę ludziom od leonbergerow:)[/QUOTE] kiedy Ty to robisz ? martwię się o psiaki przed zimą tego małego puchatego tak się wczoraj bał
  25. trochę mi smutno,że nie byłam na spacerze z Mleczarzem i nie odwiedziłam Rudolfa a on zaglądał, trzeba dodać jeszcze,że Drago ładnie jeździ autem grzecznie siedział w aucie i nie zrobił nic brzydkiego tylko zapach został. Teraz sobie uzmysłowiła, że prawie wszystkie psiaki,którym robiłyśmy fotki ostatnio nadal siedzą w schronisku i to jest smutne
×
×
  • Create New...