Jump to content
Dogomania

jovana

Members
  • Posts

    234
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jovana

  1. I to jest właśnie fajne w dogtrekkingu że można właściwie zacząć w każdym wieku, nawet bez przygotowania (oczywiście jeśli nie masz ambicji na wysokie miejsca), ot tak, z buta, po prostu wpada Ci do głowy: A może się wybiorę...? i jedziesz! Na dobrą sprawę oprócz buta dla psa to nie potrzeba niczego szczególnego, czego nie miałoby się w domu mając psa (pas nie jest konieczny, choć wygodny, jeśli pies nie ciągnie to szelki też nie są konieczne - ja w trakcie zawodów zdjęłam Mojej szelki bo ją zaczęły obcierać i przepięłam na obroże) No chyba że ktoś wychodzi ze swoim psem tylko na 5 minut wokół bloku na siku i koopę, to nie polecam:diabloti: Po prostu taki trochę dłuższy niż codzień spacerek;)
  2. [quote name='__Lara']Tylko czy moja sunia da radę :cool3:[/QUOTE] Widziałam psiaki w typie jamnika na dystansie 25 km i dawały radę;). Nic prostszego - do zawodów macie jeszcze dwa tygodnie - wybierzcie się jutro lub pojutrze na "dłuższy" spacerek, taki 15 km, w tempie który Wam odpowiada, zabierzcie znajomych i się przekonasz czy sunia da radę, a także jak fajny jest to sposób na spędzenie czasu.:lol:
  3. Ale koliduje z edycją Pucharu Polski w Przesiece, ale my i tak będziemy w Tychach ;) i jeszcze kilka osób z Krakowa, mam nadzieję:lol:
  4. [quote name='paoiii']Rany Jovana i czemu ja sie nie domyśliłam, że to Ty z też ze swoją Bulinką... [/QUOTE] Spokojnie, spokojnie....Kraków jest mały, jeszcze nie raz będzie okazja żeby się spotkać;) Wybierzecie się z nami na jakiś spacerek i już:lol: A Pradzia rzeczywiście fajnie na zdjęciach wychodzi bo .....w ogóle jest fajna!
  5. [quote name='paoiii']No i Ucieszka zawitała na Marszu Azylanta dziś :) Piękna dziewczyna z niej :) Kilka zdjęc : [IMG]http://img401.imageshack.us/img401/8017/img8497k.jpg[/IMG] [/QUOTE] No i proszę - moje dziewczyny też się "załapały" na zdjęcie :-) A Ucieszka odżywiona jak się patrzy - wszystko jak trzeba - nie za dużo i nie za mało
  6. Co z Heksem - czy znowu szuka domu? Widziałam wczoraj na lotnisku rozwieszone ogłoszenia.
  7. [quote name='Aga-ta'] Lucyjo postaram sie zrobic zdjecia[/QUOTE] Czy mogłabym przy okazji prosić o jakieś zdjęcia stafikowatej suni, jeśli jeszcze tam jest?
  8. Koszęcin, Koszęcin, i po Koszęcinie ;-), teraz Złoty Stok. Mam nadzieję że się znów spotkamy :-)
  9. [quote name='Aga-ta'] CZEKAJA NA POMOC [SIZE=3][COLOR=black] mlodziutki, przyjazny pan pies a w boksie z nim drugi piesek, bialy z niebieskimi oczami (sredniej wielkosci) A czy te dwa piękne psiaki też nadal są w schronie? Biały ma niesamowiete oczy...
  10. [quote name='paoiii']Tak na prawdę ja również mogę się dostosować :) Chyba najlepiej koło południa. Choć w sobote wolałabym np koło 14 bo wcześniej chce jechać do schroniska.[/QUOTE] To miałam na myśli pisząc żebyś dała znać kiedy Ci pasuje;) W takim razie jak się uda (tzn. właścicielom Mary będzie odpowiadało) to może w tą niedzielę. I też wezmę aparat :-)
  11. Szogun/Szemrock nie był na boksach tam gdzie TTB, ale ma coś z nich- bawi się jak bulowaty i świetne dogadują się w zabawie z Pradą :-). Najważniejsze że ma fajny dom i swojego człowieka. Co do spacerku to będzie to na pewno weekend, bo tylko wtedy właściciele Mary są w Krakowie. Daj znać w jakich godzinach pasowałoby Ci - postaramy się jakoś tak dograć żeby wszystkim odpowiadało. Była propozycja Błoń, ale mogą też być łąki nowohuckie lub teren pasa startowego przy Muzeum Lotnictwa - to może i Moryska spotkamy;)
  12. O Asterku powiedziałam im tzn. że ma już swój wymarzony dom. Zaprosilam też na forum żeby sami coś napisali, ale mówili że nie zawsze mają dostęp do netu. Ale jeśli uda mi się umówić na wspólny spacer to dam Ci znać - moja pannica też wtedy będzie więc upieczesz dwie pieczenie przy jednym ogniu :lol: Z innych adpcyjnych psów spotykam jeszcze czasami na lotnisku Morysa i Szoguna (nie pamiętam schroniskowego imienia ale też coś na Sz..) - jego właścicel wziął go chyba na przełomie kwietnia/maja a rozważał też adopcję Wiki i jak rozmawailiśmy, to ją wspominał. Wiki była już wtedy w swoim domu i bardzo się ucieszył jak się o tym dowiedział. Ja zresztą też bo cały czas śledziłam jej los i trzymałam za nią kciuki. Mam nadzieję że ma wspaniały dom i jest szczęśliwym psem.
  13. Miałam dziś okazję poznać adoptowaną kilka miesięcy temu Nuśkę (obecnie Marę) i jej państwa. Mara mieszka razem z przystojnym białym bulkiem i ma się dobrze. I tak jak wiele bulowatych ostatnio adoptowanych pomieszkuje w Nowej Hucie:razz: Państwo chwalą ją i mówią że jest świetnym psem. Mam nadzieję że spotkamy się na wspólnym bulkowym spacerku i będę mogła wrzucić jakieś zdjęcia Mary i jej kolegi - dziś zupełnie nie pomyślałam o zrobieniu jej jakiejś fotki telefonem. Państwo pytali też o los Asterka, którego adopcję rozważali, ale ze względu na to że w domu mieli już samca zdecydowali się na Nuśkę.
  14. [quote name='Ola164']Koleżanka wabi się Sara i jest już starszym pieskiem ;) Sara zawsze rozdzielała suki podczas bójek w kojcu. Duża, czarna z białą krawatką. Jeśli chodzi o dogtrekking to raczej z moją drugą suczką, bo Sarcia ma już swoje lata ;)[/QUOTE] To może dołaczycie do grona miłośników dogtrekkingu i wybierzecie się razem z nami na jakąś wycieczkę - tak w ramach przygotowań do startów :lol:. Jeśli trasa wycieczki będzie niezbyt długa i trudna to może i Sara da radę się wybrać. Najbliższa wycieczka być może już w sobotę, 18.02 Zapraszamy!
  15. To ja pozwolę sobie jeszcze dorzucić parę zdjęć z zawodów dogtrekkingowych w Siedlcu. Afryce udało się wtedy "zmęczyć" Uciechę (siebie przy okazji pewnie też nie mniej), i to tak że chyba prawie obojętna jej była obecność kilkudzisięciu psów wokół i tłumu ludzi :evil_lol: Przed startem [IMG]http://img16.imageshack.us/img16/540/dscf1035r.jpg[/IMG] Odprawa techniczna [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/341/dscf1044o.jpg[/IMG] I po ukończeniu zawodów [IMG]http://img684.imageshack.us/img684/1701/dscf1098g.jpg[/IMG] [IMG]http://img837.imageshack.us/img837/1733/dscf1100q.jpg[/IMG] [IMG]http://img29.imageshack.us/img29/7/dscf1131dl.jpg[/IMG] Udany debiut - dołączam się do gratulacji :Cool!:
  16. [quote name='Śnieżynka']co do rejonów Płaszowa to nie wiem czy coś się tam dzieje, ale jak się uda to po przeciwnej stronie Krakowa się coś ruszy :)[/QUOTE] A można wiedzieć, jeśli to nie tajemnica, w której "przeciwnej stronie Krakowa"? bo jestem zainteresowana
  17. [quote name='natalek'] edit. zapomniałam napisać- Miłek już w domu, no i Wiktoria ;)[/QUOTE] Bardzo się cieszę że Wiktoria znalazła swój dom. Trzymałam za nią kciuki od dnia kiedy ją poznałam i myślałam o jej adopcji. I choć u nas zamieszkała inna sunia szukająca domu, to ciągle nie mogłam zapomnieć o tym że Wiki wciąż jest tam i prawie codzień tu zaglądałam, czekając na ta wiadomość. Wszystkiego najlepszego w nowym domku!
  18. greatmadwomen, czy nie masz nic przeciw temu żebym podała link do zdjęć Lolka w jego wątku na stronie forum adopcyjnego bullterierów i forum fundacji SOS Bullterier? Zdjęcia super, a Lolek prezentuje się na nich świetnie. W jego wątku mało się dzieje a trzeba przypominać o Białasku.
  19. moja koleżanak szuka psa. Może właśnie to Dorcia "złapie" ją za serce.
  20. Texas, bo tak dostał na imię piesek, zamieszkał z moją koleżanką z pracy, jej mężem i córeczką. W sobotę po przywiezieniu ze schronu odsypiał, w nocy dał trochę "w kość". Ma biegunkę- dziś był u weta, ale szczegółow nie znam. Mam nadzieję że to nie jest nic poważnego, bo apetyt mu dopisuje, humor też.
  21. Piesek dziś pojechał ze schronu do swojego domku.
  22. [quote name='masienka']no zeby nie wiedziec jak rzad wyglada... :cool1: no nie... toz to po prostu inne okreslenie kolejki... ustawiaja sie w niego chetni na psa i : dzwoni telefon "Czy Finka jeszcze aktualna?", czytasz maila "Bardzo podoba mi sie Finka!" wlaczasz gadu "Zakochalam sie w madrych oczach Finki" spotykasz na ulicy "Jaka sliczna sunia!" otwierasz lodowke "A moze ja bym ja wziela?" :p a po kunia sie zglosze :loveu: daj znac jak znajdziesz odpowiedniego[/quote] Aha! to tak wygląda rząd! a to będę teraz pilnie szukać tyle że jak znajdę to nie wyślę do ciebie tylko do Kenny :eviltong: A konia to znalazłam, tylko nie wiem co powie własciciel ;) no i jeszcze musze go jakoś do poczty ładnie spakować:cool3:
  23. [quote name='Koniczynkakr']Kurcze, jak ta malizna nie znajdzie domku na zawsze to ja zwątpie we wszystko... ona jest rozbrająca:loveu: Kibicuje Zarze z całego serca w szybkim dojściu do zdrowia i znalezieniu domku, chcoiaż nie wiem czy Weszka będzie mogła się z nia rozstać:)[/quote] Znajdzie, znajdzie. Taka ślicznotka by nie znalazła?
  24. Zara jest cudna i mam nadzieję że szybko znajdziesz jej równie wspaniały dom jaK Skippiemu.
  25. no na razie szukam tego rzędu - jak on wyglada:crazyeye:? Kunia też ładnego szukam. :evil_lol: I jak znajdę to wyślę :lol: A tak swoją drogą to teraz zauważyłam że w tytule Finka ciągle szuka DT - może by zmienić? Mam do niej szczególny sentyment- wypisz, wymaluj moja sunia jak ją znalazłam - też taki strachopies,(nawet z wyglądu podobne) a teraz jest super. Trzymam kciuki no i pytam wśród znajomych o domek.
×
×
  • Create New...