-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
chita replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
no to sobie wlasnie swietna reklame zrobili:angryy: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
to moze chociaz nocny spacerek:painting: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Gonniu wszyscy tu zagladamy co dzien!:lol:poprostu rozumiem ze jesli tej pani dziecko jest w szpitalu przed samymi swietami to moze nie miecsporo na glowie dlatego cierpiliwie czekamy i wierzymy ze bedzie ok:roll:gallegro napewno zajety ale jak beda konkretne wiadomosci to da znac;)a ja podrzuce Milka a co tam:loveu: -
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
chita replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
ja wlasnie sobie poszukalam w necie bo chcialam chamom swiatecznego maila wyslac :mad:ale nia maja wiec sie pofatyguje i zadzwonie jutro tylko tak dla potwierdzenia to chodzi o ta lecznice:angryy:multiwet?? [url=http://www.multiwet.com.pl/kontakt.php]Centrum Zdrowia Ma -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
chita replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jak tam Goldi,wiadomo cos?mam nadzieje ze juz grzeje poopcie w nowym domku:loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
normalne hotele pewnie nie przyjma chorego szczeniaka:-(chyba ze sie myle,trzeba by zaczac pytac a ja sie dorzuce do kosztow nawet u prywatnej osoby..... sa chetni:razz: -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
nie ma za co jestem mu to winna:-(jest taki sliczny ze dech zapiera:loveu: -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
Maximus jest na kupie psa i anonsach [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35275]Kupi -
MAXIMUS - młody amstaffik JUŻ W NOWYM DOMU.... POZNAŃ
chita replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=35275]Kupi -
Mały,zwykły kundelek,bez szans,przeżył koszmar!a teraz ma NOWY DOM!!
chita replied to anetek100's topic in Już w nowym domu
zachary:modla: ja teraz juz nie dam rady ale za jakies 2 tygodnie moge dorzucic pare groszy na hotelik dla malutkiego:-( -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
mam nadzieje ze ta cierpliwosc zostanie nam wynagrodzona wspanialym domkiem dla Milka:loveu: -
Słabo widzę i słyszę... staruszka Boni z Radomia już za TM!!!
chita replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
sledze watek,mialam malutka na n-k i tak sie ciesze z tej wiadomosci:loveu:trzymam kciuki za Goldi -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
mamy nadzieje i pamietamy o tobie piesku a teraz hop do gory:loveu: -
Moja NANCY znalazła cudowny dom... Będę tęsknić Kochana..
chita replied to Soema's topic in Już w nowym domu
sledze watek od poczatku,Nancy jest przepiekna:loveu:zreszta jak jej mamusia i siostrzyczka:loveu: Na dzien dzisiejszy moge wyslac tylko 20-30zl:placz: i drugie tyle za jakies 2-3tyg.Dlatego poprosze numer konta i adres na pw. A jesli moge sie wtracic odnosnie wstepu na 1 stronie:oops: to wydaje mi sie ze jest zbyt delikatny-widac ze pisala to osoba o wielkim serduchu:loveu: Soema dalas malej najwiecej-tymczas i nie ma co tu "niesmialo liczyc na pomoc" bo to nie ty powinnas placic za cale leczenie,wiec wydaje mi sie ze warto zmienic na cos stanowczego w rodzaju potrzebujemy pilnie jakiegokolwiek wsparcia finansowego na leczenie i tymczasu albo jakos tak:roll: -
Niesamowity psiak Jacuś teraz Bary..JUŻ W NOWYM DOMKU!!!!!
chita replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
nie bylo mnie jeden dzien a tu jaki ruch:crazyeye::evil_lol: ledwo nadrabiam zaleglosci....ten stres mnie wykonczy a od tych kciukow to juz mi rece odpadna:diabloti:ale dla Miłka wszystko:loveu: -
dwa czarne sa juz chyba adoptowane a tego tygryska sama chcialam przygarnac ale mam narazie problem bo pies jest w typie astka a mieszkam we Frnajci i tu zabroniono takich ras nawet nie zarejstrowanych w zwiazku kynologicznym,pisalam do ambasady czekam na odp. ale jesli maly znajdzie domek to tez bede sie strasznie cieszyc....
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
chita replied to gagata's topic in Już w nowym domu
dostalam adres,a nawet trzy:razz:dzieki :loveu: -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
chita replied to gagata's topic in Już w nowym domu
witajcie,pare dni temu spedzilam prawie cala noc zeby przeczytac caly watek!!!i mimo ze zasnelam gdzies kolo strony 280 to powiem wam jedno JESTESCIE WIELCY:loveu: takich wspanialych ludzi to powinni klonowac:razz: Poprosze o adres na pw chcialabym wyslac swiateczne zyczenia