Jump to content
Dogomania

chita

Members
  • Posts

    4680
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by chita

  1. a czy jest szansa ze ten Cetyl Myristoleate mogl by pomoc Albercikowi?? tutaj filimik jak podobno psiakowi pomogl...czy to nie to samo??:oops: YouTube - Cetyl M Case Study
  2. poprosty piekny:loveu:to bedzie kolejny faworyt w dziale metamorfozy:razz:
  3. Lulka Twoj profil na n-k obchodzi dzis urodzinki:cool3:no to sto latkow psiakom i ich opiekunom:loveu::evil_lol: zebralam sie wkoncu z tymi rzeczami na bazarek jak obiecalam wczesniej..jest tego troszke ale jak chcesz moge wyslac za pare dni,ja niestety nie wystawie bo w tych kwestiach to narazie 'zdolna inaczej' jestem:roll::evil_lol:
  4. odnowilam mu kilka ogloszen...az mi sie wierzyc nie chce ze nikt nie chce takiego pieknego i kochanego psa:cool3::-(
  5. ja tez trafilam przez ten sliczny banerek:lol: wstawilam malutka do siebie mam nadzieje ze allegro ruszy [URL="http://nasza-klasa.pl/profile/19442438/gallery/album/2/34"]Logowanie do nasza-klasa.pl[/URL]
  6. [quote name='Koperek'][B]kikou[/B] tylko zobaczyć nie można, bo cuś link nie działa:shake:[/quote] [URL="http://www.huskyadopcje.hekko.pl/index.php?p=1_47"]Ralf � HuskyAdopcje.hekko.pl -[/URL] a ten?
  7. u mnie tez:angryy:juz myslalam ze tylko ja tak mam:roll:
  8. hooop psiaku kochany........
  9. czy maluchy juz maja uregulowana sytuacje ze sa w domkach? bo jesli tak to moze robic im ogloszenia?
  10. [URL="http://www.mojpupil.pl/gielda_psow"]Giełda psów - Tofik i Ciapek to dwa urocze 6 letnie, nieduże kun[/URL] [URL]http://www.eoferty.com.pl/id121051[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=40396"]Kupię Psa - Giełda zwierząt domowych :: Szczegóły ogłoszenia[/URL] [URL="http://4lapy.pl/przegladaj-3940.html"]Ogłoszenia - Adopcje - Chico-amstaff uratowany z pseudohodowli szuka domu - 4lapy - czyli nasze psy ,pieski, pieseczki, psiaczki[/URL] [URL="http://www.petworld.pl/ogloszenie/psy/chico-amstaff-uratowany-z-pseudohodowli-szuka-domu/2866"]Chico-amstaff uratowany z pseudohodowli szuka domu - psy - ogłoszenia zwierzęta - Petworld.pl[/URL] masz serduszko pare ogloszen a moze ktos sie zakocha w niedzielne popoludnie:cool3::loveu:
  11. Agata69 przed swietami dostalam maila z pytaniem o psiaka Inki, wyslalam PW, czy cos z tego wyszlo? nie mialam dostepu do neta...:oops:
  12. [quote name='szczecinianka'] Czekam na pomysły, sugestie... [/quote] nie wiem co powiedziec i co mozna doradzic w takiej sytuacji:shake: to sie nazywa toksyczna milosc:shake:
  13. boze co za dobre wiesci:multi::multi::multi:tak strasznie mu kibicowalam:sweetCyb:
  14. Maxiu aniolku nie spadaj................
  15. [quote name='Kamila_s']Dziewczyny ,przepraszam,ale nie przebrne przez caly watek:shake::shake: gdzie przebywaja teraz psiulki???czy nadaja sie do adopcji??? czy moge pomoc w ogloszeniach??? masakra.............:-([/quote] psiaki sa chyba pod warszawa,natomiast nie moga isc narazie do adopcji bo nie ma zrzeczenia:-((z tego co zrozumialam) potrzebna pomoc rzeczowa no i napewno pieniezna na leczenie:-(
  16. [quote name='gameta'] Niufek gdzieś koło 4 rano ponownie apelowała o pomoc - także tą fizyczną, przy sprzątaniu, [/quote] taaak,bylam,czytalam:diabloti:bylo cos w stylu za dwa dni sprzatania kupek mozna mizizac przez jeden dzien:diabloti:
  17. biedactwa:-(co one tym ludziom zrobily:shake:brak slow:-( [*] [*] [*]
  18. [quote name='ab-agnieszka']Czy maly ma zrobione allegro? Bo podeslalabym chetnej od Napalma.[/quote] chyba nie,ja go wystawialam wczesniej ale nie umiem robic takiego wypasionego :roll:moje ostatnie skonczylo sie w lutym,nawet nie zauwazylam bo nie bylo mnie wtedy dosc dlugo :-(na stronie 4 sa jego ogloszenia.mam w kompie pokopiowane z watku fotki Maxia-moze by Pani na maila wyslac?:razz:
  19. [quote name='Alojzyna']Cioteczki, dajcie gdzieś na pierwszej stronie linki do stron, gdzie maluchy są ogłaszane. Jestem zarejestrowana na kilku takich stronach i mogłabym poogłaszać maluchy, więc sobie po prostu skopiuję tekst z ogłoszeń już istniejących.;)[/quote] ja robilam kilka (post 69) ale musze fotki podmienic:loveu:
  20. czytam watek od poczatku,tak sie ciesze ze Zeusek moze bedzie mial domek!!trzymam kciuki baaaardzo mocno!!a jesli dzwonia o Zeuska to moze ktos pokochalby Maximusa...:roll: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/maximus-mlody-amstaffik-szuka-domu-poznan-124141/[/URL]
  21. [quote name='_bubu_']wyniki już są. Lilu dostaje już antybiotyk dobrany odpowiednio. I rozrabia coraz bardziej, domaga się uwagi. Brzuszek się zaokrąglił, zajada aż miło patrzeć :)[/quote] jak sie ciesze.........:multi:
  22. [quote name='_bubu_']Lilu dzisiaj trochę lepsza, je coraz więcej :) pyszczek ma myty specjalnym płynem. na pewno przynosi jej ulge.[/quote] :multi:tak sie ciesze:multi:
  23. wlasnie widzialam piekne allegro Liluni:loveu:i cegielki szybciutko schodza:multi:
×
×
  • Create New...