-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
[quote name='Izabela124.'][URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrt2177UI/AAAAAAAAClY/iAIk9sz6VM8/s640/DSC_0661.JPG[/URL] pewnie fajnie tak zobaczyć flamingi wolno żyjące a nie tylko w zoo[/QUOTE] bardzo mi sie tam podobalo, takie wolno zyjace widzialam pierwszy raz mimo ze bylam tam juz a najbardziej zdziwilo mnie to ze to takie piekne miejsce a tam zero ludzi... [quote name='Martinee']Ale wam tam fajnie było ! Jak ja tu ogladając foty się ślinie to co dopiero wy tam . Chyba wiadra trzeba było podstawiać :D[/QUOTE] super bylo, na pocztku maialam stresa jechac z psem ale strach ma wielkie oczy, na szczecie nie bylo zbyt goraco pomiedzy 25-28st [quote name='furciaczek']Piekne zdiecia:loveu:[/QUOTE] mam wiecej:oops::evil_lol: poszlismy na spacerek... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THZB-2W00OI/AAAAAAAACow/ZeKgHHnS5c0/s640/DSC_0823.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THZCF2QT20I/AAAAAAAACpA/PjspCAZjHbE/s576/DSC_0839.JPG[/IMG] doszlismy do plazy..psom wstep nie wzbroniony;)bo plaza dzika:multi: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THZCMqpz0qI/AAAAAAAACpY/gSxHxHNw0kk/s512/DSC_0876.JPG[/IMG] moge juz isc do wodyyyy.... [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THZCOl7fBrI/AAAAAAAACpg/dVGlPvD8S7Y/s576/DSC_0879.JPG[/IMG] ...prosze:evil_lol: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THZCQomKxaI/AAAAAAAACpk/yKzs8gmRsO0/s512/DSC_0880.JPG[/IMG]
-
ehhh:glaszcze: ale zeby tak na czerwonym:x:evil_lol: [SIZE=1](trzeba bylo sie klocic ze to byl malinowy albo jakis amarantowy i nie wiedzialas ze na tych tez trzeba stanąc:cool1::eviltong:)[/SIZE] wez pod uwage ze prawo jazdy to samo zlo, ciągłe mandaty i liczenie punktow:diabloti::shake:
-
Pregus - piekny i trudny CC wrocil do swojej rodziny!
chita replied to ms_arwi's topic in Już w nowym domu
poszlo moje 30zl na pregusa...przepraszam ze dopiero teraz ale mi wylecialo calkowicie:oops: sa jakies nowe wiesci o psiaku, jakies postepy:cool3:? -
jutro tu wejde i maja byc dobre wiesci:mad::grins::kciuki:
-
i troche widoczkow... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsJzDQ_fI/AAAAAAAACnc/Uym42Y4-TSY/s640/DSC_0776.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsMdU_CPI/AAAAAAAACns/eySYQzGrsdQ/s640/DSC_0783.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsRsEgmMI/AAAAAAAACoE/Eiox6Q8Q_yc/s640/DSC_0801.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsLLe_BoI/AAAAAAAACnk/6WBpLaQZ81w/s640/DSC_0780.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsOOoYm5I/AAAAAAAACn4/OJTNzoFyxrM/s640/DSC_0790.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPr_oGTzAI/AAAAAAAACmw/gp92xBd-ymE/s640/DSC_0728.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsDso50LI/AAAAAAAACnA/oU_MuI_udVM/s640/DSC_0738.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsHZ8t0HI/AAAAAAAACnQ/wCv8BBeWSk0/s640/DSC_0760.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsIbA771I/AAAAAAAACnU/UiGql4e5JRU/s640/DSC_0774.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPsI-ZXk9I/AAAAAAAACnY/SHvu4phSpTw/s640/DSC_0775.JPG[/IMG]
-
[quote name='Tengusia']no tak ty tu takie fajne focie wstawiasz a mi kazesz zakuwac .... okropna jestes :placz:[/QUOTE] no juz dobra ogladaj, ino nie becz:mad: [quote name='Patyś_']Oj błotko doskonale Arince zrobi na skórkę :D Pani zazdrosna, bo też by się w błotku potaplała i próbuje w nas litość na klapeczki wzbudzić:diabloti::evil_lol:[/QUOTE] alez pani sie taplała, jakbym mogla sobie odmowic darmowej maseczki z flamingowej koopy:diabloti: [quote name='agaga21'] [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5yqS8r5I/AAAAAAAACeY/zApwCdaq7f0/s640/DSC_0490.JPG[/URL] morderca bez smyczy na plazy, gdzie ludzie???? toż to SZOK!:crazyeye::mad::crazyeye::crazyeye::-o:crazyeye:[/QUOTE] to jest jedyna plaza dla psow w promieniu jakis 100km:roll: o ile nie jedyna na wybrzezu:shake: bardzo fajna i wyposazona w worki na kupy i bramke, dookola kamienie i kran z woda co dziwne psy byly tylko 3:evil_lol: ogolnie jednak sporo ludzi podrozuje z piesami:razz: [quote name='agaga21'] [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrBrMXaKI/AAAAAAAAChw/fE3wWKwUCMs/s640/DSC_0560.JPG[/URL] a to flamingi chyba?[/QUOTE] si;) mam sporo ich fotek niestety zadnego z bliska bo obiektyw do doopy:placz: [quote name='agaga21'] [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrI_lXQnI/AAAAAAAACiU/4iHtApzBWmI/s640/DSC_0568.JPG[/URL] maseczki błotne na pękające pięty;)[/QUOTE] taaa:mad: [quote name='Martinee'][URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPraTTl-8I/AAAAAAAACj0/TgwDS0kJcjg/s640/DSC_0605.JPG[/URL] - oj był zapach ryby :D pewno[/QUOTE] o dziwno nie smierdzialo niczym, ale zawartosc blotka pewnie imponujaca...nawet nie chce wiedziec:lol: i jeszcze troche flamingow... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrt2177UI/AAAAAAAAClY/iAIk9sz6VM8/s640/DSC_0661.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrxkDDCvI/AAAAAAAAClo/zyeRRpdZdVE/s640/DSC_0664.JPG[/IMG] łajza udaje sierote:mad: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrvoPlCEI/AAAAAAAAClg/W4FGz25EFsQ/s640/DSC_0663.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPr2DW2MjI/AAAAAAAACmA/y8jYjYXBguQ/s640/DSC_0677.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPr56GPOZI/AAAAAAAACmU/upmhN-kHMg0/s640/DSC_0708.JPG[/IMG]
-
Amstaff Bruno za TM :( w nowym domu był tylko 5 m-cy
chita replied to Czaruś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ktorego trzeba zaplacic za wrzesien?mysle ze w polowie bede mogla dorzucic cos ale to i tak malo w porownaniu do potrzeb:-( moze ktos zrobic bannerek, mi cos nie wychodza niestety:shake: -
[quote name='Tengusia'] a z ciekawostek wam powiem, czesto mam sen ze chce pojezdzic konno ale nie potrafie dosiasc konia ktory zawsze gdzies mi ucieka a ja go gonie po calym swoim snie zeby choc chwile pojezdzic ... dzisiaj z ciekawosci zajrzalam na internetowy sennik co to znaczy i o to co znalazlam: [B]chcieć go dosiąść, ale bez skutku:[/B] jesteś pechowcem dodam tylko ze jakies dwa moze trzy dni temu snil mi sie wlasnie taki sen - czyzby dziwny zbieg okolicznosci :hmmmm:[/QUOTE] Ty sie ciesz ze Ci sie na odwrot nie snilo:diabloti: bo wtedy to kon by byl pechowcem:grins:
-
[URL]http://img26.imageshack.us/img26/4548/dscf1054renia640q100f10.jpg[/URL] to sie aresik schowal, teraz go Pancia w zyciu nie znajdzie:evil_lol: [url]http://img338.imageshack.us/img338/4300/dscf1152.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu::evil_lol:
-
ehh w koncu miala wakacje, bawila sie tak dobrze ze nie mielismy serca jej zabronic:evil_lol:aczkolwiek stracilam laczki probujac ja umyc...zostaly w blotku:evil_lol:[IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrYZmM8aI/AAAAAAAACjo/EfBdbW8oRSg/s640/DSC_0604.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrZS8NV8I/AAAAAAAACjs/b_dcNyUlHNc/s640/DSC_0603.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPraTTl-8I/AAAAAAAACj0/TgwDS0kJcjg/s640/DSC_0605.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrc5GOXyI/AAAAAAAACkA/jfqGSXsuEqs/s640/DSC_0631.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrbGmeFyI/AAAAAAAACj4/uXVUS5Y5WS4/s640/DSC_0606.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrPb6OX6I/AAAAAAAACi0/C4Pkgk0tViE/s640/DSC_0582.JPG[/IMG] jakos wiecej mam fot ptactwa:razz: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrQ9Vyn-I/AAAAAAAACi8/8f1R3mIybQE/s640/DSC_0585.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrXL_usII/AAAAAAAACjg/su79SVyShDo/s640/DSC_0597.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrWQeQLBI/AAAAAAAACjc/apAXWPscmLo/s640/DSC_0596.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrXmLNVQI/AAAAAAAACjk/x8xrJvvv_Hs/s640/DSC_0599.JPG[/IMG]
-
maseczki... [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrI_lXQnI/AAAAAAAACiU/4iHtApzBWmI/s640/DSC_0568.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrKBd_pgI/AAAAAAAACiY/D4HNKnYCLaQ/s640/DSC_0569.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrLEoPuII/AAAAAAAACic/nV4Fx0ECGlI/s640/DSC_0570.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrNBI05pI/AAAAAAAACio/1XYJGvvuwqI/s640/DSC_0574.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrNxB99CI/AAAAAAAACis/mZY43Y6bGFg/s640/DSC_0576.JPG[/IMG]
-
[quote name='Martinee']a gdzie foty były robionę , bo gdzieś mi ta informacja uciekła <wstydnis>[/QUOTE] bylismy na pd francji-okolice Marsylii [quote name='NATKA']Ale wodne harcowanie tu się odstawia :smile::smile::smile:[/QUOTE] i błotne tez bedzie:evil_lol: [quote name='Patyś_']Ale, że pies tez, made in china ? :D Bo sucz zawodowana :D wykąpana na najbliższe 3 lata :D[/QUOTE] chwile potem miala kapiele błotne.... rezerwat camargue-arince sie baaaardzo podobalo:diabloti: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPq--_EFbI/AAAAAAAAChg/yuuuvtCNinA/s640/DSC_0555.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrBrMXaKI/AAAAAAAAChw/fE3wWKwUCMs/s640/DSC_0560.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrDcaT9KI/AAAAAAAACh4/lKZcRMjFbO0/s640/DSC_0562.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrExRdv3I/AAAAAAAACiA/iu5-3ZHpX5k/s640/DSC_0564.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THPrG9R3HiI/AAAAAAAACiI/7Uqi_cjA8J0/s640/DSC_0566.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6Y0EgckI/AAAAAAAACgo/1q75PeralDY/s640/DSC_0544.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6av20YaI/AAAAAAAACgs/B9FArSwHBUI/s640/DSC_0547.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6cxtvowI/AAAAAAAACg0/8qbN9lGjyms/s640/DSC_0549.JPG[/IMG] tak patrze na ilosc tych zdjec....:roll:matko ja chyba jestem jakis nagrzany japonczyk...mam ich z 700...:stupid:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6PB867LI/AAAAAAAACgE/gOozCvYk8VU/s640/DSC_0522.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6RBwQ2gI/AAAAAAAACgM/bNUxCX_eFY0/s640/DSC_0524.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6WFyaiwI/AAAAAAAACgc/fmmpb_6riC4/s640/DSC_0527.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6UtufkxI/AAAAAAAACgY/ZDs9oWSSS5I/s640/DSC_0528.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6XYlMx6I/AAAAAAAACgg/jD6Cr_FERQc/s640/DSC_0543.JPG[/IMG] ...........cdn:diabloti:
-
[quote name='Martinee'][URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5mKyqrfI/AAAAAAAACds/44MdGydQjDY/s640/DSC_0421.JPG[/URL] szczena mi opadła <poklon>[/QUOTE] to podnies bo bedzie dziwnie wygladac:diabloti::evil_lol: [quote name='fioneczka']ooo jaaa ... ale fajnie a nie chcesz mnie adoptować i zabierać na takie wycieczki :diabloti:[/QUOTE] a jak zapraszalam to nikt nie chcial przyjechac...:obrazic::diabloti: [quote name='fioneczka'] ooo jessso [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5mKyqrfI/AAAAAAAACds/44MdGydQjDY/s640/DSC_0421.JPG[/URL] czy Ty nie bałas się ze ona spadnie :-o ... dobra, wiem, panikara jestem ale co poradzę[/QUOTE] fioneczka panikara z Ciebie:diabloti: spoko Arina az tak goopia nie jest na jaka wyglada:evil_lol: [quote name='fioneczka'] świetne fotaski wyszły[/QUOTE] a bedzie ich znacznie wiecej :diabloti: [quote name='Izabela124.'][URL]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5ZCZY-WI/AAAAAAAACcw/ngQeztOdZaE/s640/DSC_0347.JPG[/URL] jak ładnie pozuje ;) [URL]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5mKyqrfI/AAAAAAAACds/44MdGydQjDY/s640/DSC_0421.JPG[/URL] ta woda ma obłędny kolor :loveu: [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6BZKoyDI/AAAAAAAACfQ/PwDnnR2df9o/s640/DSC_0510.JPG[/URL] ha ha wariatka :evil_lol:[/QUOTE] w dzien ma piekny kolor szkoda tylko ze taka slona:evil_lol: [quote name='Tengusia']piekna fota :grins: [URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6BZKoyDI/AAAAAAAACfQ/PwDnnR2df9o/s640/DSC_0510.JPG[/URL][/QUOTE] Ty mi tu fot nie podziwiaj tylko won zakuwac:mad: to ciag dalszy bodajze piatku... [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6GfU4xoI/AAAAAAAACfg/HiOhGh4QGNc/s640/DSC_0514.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6HUfUgeI/AAAAAAAACfo/p9AeLz-ubuk/s640/DSC_0515.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6ITs-blI/AAAAAAAACfs/mc0pdtiXVVo/s640/DSC_0516.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6JPb1tHI/AAAAAAAACfw/339xWHEQ4VI/s640/DSC_0517.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6N1OekdI/AAAAAAAACgA/avMAiuK1d4E/s640/DSC_0521.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO557PDHEI/AAAAAAAACe4/C1wRRXsMimg/s640/DSC_0504.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO59W6ax9I/AAAAAAAACfE/sfQhYjFT4XA/s640/DSC_0507.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5_VlqcaI/AAAAAAAACfI/VH-Ns0xneTo/s640/DSC_0508.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6BZKoyDI/AAAAAAAACfQ/PwDnnR2df9o/s640/DSC_0510.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO6EOlH9QI/AAAAAAAACfY/YsgK6h67Qd8/s640/DSC_0512.JPG[/IMG] na razie tyle reszta sie zgrywa;):diabloti:
-
cd:diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5zqlYTSI/AAAAAAAACec/OPKyHjCFBhI/s640/DSC_0492.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO50yah0GI/AAAAAAAACeg/0GI54eApiL4/s640/DSC_0495.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO511ll-rI/AAAAAAAACeo/-ks1jBR3zZg/s640/DSC_0500.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO53lfPd3I/AAAAAAAACew/1bxlPogZGTo/s640/DSC_0501.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO546KHs0I/AAAAAAAACe0/31iA_9vltkI/s640/DSC_0503.JPG[/IMG]
-
a rano....jakby wczesniej wody nie widziala...:stupid: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5qmX7hlI/AAAAAAAACd8/cpRb1B-0IHE/s640/DSC_0478.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5t7vwJxI/AAAAAAAACeI/m6OcvJqneAc/s640/DSC_0483.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5wNXYePI/AAAAAAAACeQ/ae9Yx_e9n88/s512/DSC_0488.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5xrX7RpI/AAAAAAAACeU/Ud9KEifFeLc/s640/DSC_0491.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5yqS8r5I/AAAAAAAACeY/zApwCdaq7f0/s640/DSC_0490.JPG[/IMG] cdn..
-
i jeszcze troche zachodu [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5n8I_gjI/AAAAAAAACd0/7FGwizEQQC4/s640/DSC_0427.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5owvw6tI/AAAAAAAACd4/TwYaJ8YExVE/s640/DSC_0455.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5mxQbxII/AAAAAAAACdw/HScfAc3Nfic/s640/DSC_0422.JPG[/IMG] z panem .... [IMG]http://lh3.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5kgblUzI/AAAAAAAACdk/8581hcjG2zI/s640/DSC_0417.JPG[/IMG] i pancia:eviltong: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THO5bWNjwVI/AAAAAAAACc0/8-IB5yQgMdo/s512/DSC_0354.JPG[/IMG]