-
Posts
4680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by chita
-
Amstaff Bruno za TM :( w nowym domu był tylko 5 m-cy
chita replied to Czaruś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja bym poczekala na jego telefon a kastracje zrobic bo potem bedzie ciezko upilnowac a co z glowy to z mysli;), rozumiem Pana doskonale bo 300zl to tez sporo kasy wiec moze Pan dalby rade dorzucic sie do transportu albo zalatwic sobie wlasny?Wydatki ponoszone z przyjsciem psiaka do domu sa wrecz ogromne... Mam tez nadzieje ze nei bedzie tak ze za jakis czas jakas panna sie tam wprowadzi i Bruno bedzie przeszkadzal bo niestety znam taki jednen przypadek:angryy: -
[quote name='ageralion']Aaaaaaa moja wolowiny nie jada,[/QUOTE] moja od dzis juz tez nie:mad::evil_lol:
-
[quote name='ageralion']:megagrin: Ja nie wiem co Ty tam bierzesz ale... ja tez chce!!!!! To sie pali, lyka czy wciera? :cool3:[/QUOTE] wdycha:cool1: w nocy przez ok 7-8h, nazywa sie wyciag z ekstraktu z psiej lapy plus orzezwiające nocne bąki podkołderniki po wołowinie z makaronem:shake::diabloti:,
-
[quote name='ms_arwi']Ja mam w domu jedna ultratrwala zabawke... jest to... kamien :p tak tak... zwykly kamien przyniesiony z pola przez Mie jakies hmm... 1,5 roku temu... Mijorka bardzo lubi ten kamien trzymac w pysku a i Duszek go podbiera... Kamien jest fantastyczny, ekologiczny, niezniszczalny... cudo, mowie wam :diabloti:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:mam to samo tyle ze u nas co spacer nowy kamien...:roll: Asia wystaw pile na allegro jako 'modern art' by Mona :diabloti: za jedyne 9 999,99zl:cool3: opisz w aukcji ze to wizja przyszlosci swiata w oczach tej wschodzacej niesamowicie utalentowanej mlodej artystki ktora boryka sie z problemem odnalezienia wlasnej tozsamosci we wspolczesnej globalnej wiosce:diabloti:
-
o kurcze!!najwazniejszy rok w zyciu juz za nia.......... sto lat:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://wyczesanypies.pl/sklep/images/kosc%20catch%20rozowa.JPG[/IMG]
-
[quote name='monika55']Podniose malutką. Ogłoszenia już jakieś ma? Bo może by wykupić na bazarku?[/QUOTE] juz wykupilam;) niestety trzeba bedzie poczekac na realizacje ale moze do tego czasu beda lepsze fotki...:razz:
-
[quote name='Alicja']obrodziło Ci w psiaki ;) [url]http://a.imageshack.us/img844/6105/p8268178.jpg[/url][/QUOTE] a jednemu to nawet usiadly na twarzy:eviltong:
-
[quote name='agnieszka32']:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Chita, rozbawiłaś mnie do łez :diabloti::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] uwierz ze rodzicielom do smiechu nie bedzie :diabloti::diabloti::diabloti:i to nie ja a Twoja wyobraznia Cie rozbawila:evil_lol: swoja droga brygady RR nie moga byc az takie zle:razz:
- 78403 replies
-
Alicja a tak Ozzyego nie mozesz zabrac ze soba:razz: mysle ze jeden paff i jedna kupa i sprawa przedluzajacych sie spotkan nawiedzonych rodzicieli bedzie rozwiazana:cool3::eviltong:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B] Jutro 1 września ................................ :modla:[/B][/COLOR][/QUOTE] tornister spakowany?:diabloti:
- 78403 replies
-
[quote name='agnieszka32']O, to widzę, że nie ja jedna w ten sposób ogłaszam psiaki :):)[/QUOTE] :lol: Kiedys robilam sama tyle ze wychodzilo 20ogloszen w jakies...4-5h:mdleje:a potem dostawalm takie fajne linki ze np brak akceptacji bo błędy, zdjecia za duze albo cos tam :razz: wiec mnie delikatnie mowiac szlag trafial:evil_lol:
-
[quote name='fioneczka']od dłuższego już czasu chcemy dać DT jakiejś sunieczce która dogada się z Monką, jednak jest to cały czas niemożliwe ze względu na brak jasności sytuacji co do leczenia TZ (endoprotezy obydwu bioder)[/QUOTE] trzymam kciuki za leczenie:kciuki:bedzie dobrze... To ja sie wezme za ogloszenia...tzn za poszukiwania bazarku gdzie sa ogloszenia:evil_lol:tylko jakis tekst by sie przydal :roll:
-
[quote name='fioneczka']śliczna jest ... qrde no ... jeszcze nie wiemy co z TZ bedzie ... a przecież moglibyśmy już taką niunię zabrać :([/QUOTE] :cool3::cool3::cool3:hmm:cool3::cool3:
-
Faza sie swietnie wpasowala w towarzystwo:lol: a Bolek.....no coz ......:evil_lol:Bolkowi trzeba wybaczyc...w koncu to facet:roll::diabloti:
-
[URL]http://i33.tinypic.com/2eaujux.jpg[/URL] tutaj to my chyba Etna bączka pusciła:oops::evil_lol: Jesu, czytam dopiero o wczorajsym poranku-nie zazdroszcze, jak tylko mi sie Zołza schowie za jakies drzewo i jej nie widze to dostaje migotania serca:shake: Podhalan moich rodzicow (ma ponad 13lat) brał takie ludziowe tabletki tylko w innych dawkach, wet mi polecil bo psie kosztowaly 170zl a te 65zl.... cholera nazwy nie pamietam:oops:ale bardzo mu pomogly.
-
[quote name='fioneczka']ooo tak nie tylko błotnych ale i wszelkich możliwych, włącznie z akupunkturą malinową :p a Mój synuś jak miał ze cztery latka to mi się tak położył pod kioskiem bo nie chciałam autka kupić :roll: od tamtego czasu wie że mozna postawić człowieczka na nogi jednym ruchem, przy tym jeszcze wykonać salto w powietrzu :diabloti: (jeden warunek: musi być w kombinezonie z kapturkiem :p :[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:musisz mnie tego koniecznie nauczyc-tak w razie czego:diabloti: dawaj foty:eviltong:
-
[quote name='agnieszka32']No pewnie, że tak, a kto inny będzie pilnował pracowników, jak nie PRACOWNIK STULECIA :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: Agata musisz kochac swoja prace:loveu::evil_lol: [quote name='fioneczka'][URL]http://lh5.ggpht.com/_Ui25XKvN_1M/THf9Lk7HBiI/AAAAAAAACxQ/2qwWYDgfMyg/s640/IMG_0017.JPG[/URL] klopecki :loveu: ... przesłodkie :loveu: obiecaj że wycałujesz jej brzusio ode mnie[/QUOTE] zrobione;)ale mam pelno piachu miedzy zebami teraz:eviltong:
-
eee zostaw Kamilka w domu sama go bedziesz uczyc a nie tam obce ludzie beda Ci dziecko deprawować:diabloti: