-
Posts
2718 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Gisic87
-
Kurcze wczoraj nie zaglądaliśmy na dogo a tu takie wieści:loveu: Trzymam kciuki za Rudego i jego Pana. Ogłoszenia rozumiem że mam usunać?
-
Cholera...ja w tej chwili mam już tymczasa:roll: ale mogę zrobić allegro to na razie tyle co mi do głowy przychodzi:roll:. Ile ma jeszcze czasu na znalezienie nowego domku czy może na już chcą się jej pozbyć?
-
kolejne ogłoszenia: [URL="http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Rudy-mix-jamnika-pilnie-szuka-domku-podaruj-mu-swoje-serce-W0QQAdIdZ85494935"]Rudy mix jamnika pilnie szuka domku...podaruj mu swoje serce - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Katowice[/URL] [url=http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=33593]Kupi
-
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
kolejne ogłoszenia: [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=33594[/url] [url]http://katowice.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-pi-pod-go-ym-niebem-zmie-moj-los-Prosz-W0QQAdIdZ85495744[/url] Jutro porobię więcej jak będę w pracy bo teraz mam na głowie szalejące dwie bestie:diabloti: -
allegro przejrzało tylko 40 osób:shake: i zero obserwujących
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Gisic87 replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Kociak już grzeje dupcię w nowym domku :multi: Wielkie ukłony dla Anety...właśnie odebrana została Saba której oferowaliśmy tymczas i się okazało że niezawodna Aneta już ma domek dla suczki...u nas tylko będzie na czas sterylki. Dziewczyny działacie prężnie i w tempie ekspresowym, wielkie ukłony dla WAS!!! -
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
Toficzku w górę hopsaj po domek:loveu: -
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki by twoja dobka go jednak nie pożarła i by jak najszybciej znalazł domek.Ile u Ciebie on może być? Jutro przyjeżdża do mnie ta suczka o której rozmawialiśmy już wszystko uzgodnione ale jeśli coś to w ostateczności(ostateczność=schronisko, ulica) jeśli u ciebie jego dni się skończą to na 3-4 może trafić do mnie, jakoś damy radę;)zwłaszcza że od soboty do wtorku wolne Pozdrawiam Wojtek & Milka -
oto obiecane i spóźnione allegro dla Rudego: [B][url=http://allegro.pl/show_item.php?item=474586222]Rudy...psiak z wielkim sercem...podaruj mu swoje!! (474586222) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [/B]Powiedzcie mi czy jeśli Saba zaakceptuje przybysza to na jak długo mamy tymczas?
-
8-miesięczny SETER ANGIELSKI. Za Tęczowym Mostem :(((
Gisic87 replied to maciaszek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Marti od wczoraj jest już w swoim nowym kochającym domku w Cieszynie. Kopiuje info z seterów: Ogromnie się cieszę z tak szybkiej adopcji zwłaszcza że Marti zasługuje na kochający dom. Wątek można przenieść do odpowiedniego działu -
[Śląsk] 5 szczeniaczków - wszystkie mają DOMY :]
Gisic87 replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
Wspaniale Mam nadzieje że sunia będzie szczęśliwa w nowym domku. Powodzenia -
[Śląsk] 5 szczeniaczków - wszystkie mają DOMY :]
Gisic87 replied to zerduszko's topic in Już w nowym domu
podnoszę ślicznotkę:loveu: Na pewno znajdzie wspaniały domek musimy w to wierzyć. Sunia bardzo przypomina suczkę którą mieliśmy na tymczasie tylko jest większa. Najlepiej skonsultować tą diagnozę z innym wetem. -
allegro zrobię dopiero jutro z rana ponieważ na konto allegro nie doszła jeszcze wpłata za wystawiane aukcje i zablokowali mi możliwość wystawiania nowych aukcji:mad:
-
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
allegro przejrzało prawie 200 osób i 2 osoby obserwują chyba że to ktoś z was obserwuje. Pani która pisała do mnie w sprawie psiaka nie odezwała się:roll: -
Zaraz chcę zrobić allegro jednak nie umiem pisać ckliwych historyjek powiedzcie czy takie coś się nada: [QUOTE] Rudy to niewielki psiak w wieku około 2 lat. Nic nie wiemy o jego przeszłości ale wszystko wskazuje na to że został porzucony gdyż nikt się po niego do tej pory nie zgłosił. Może zaczął człowiekowi przeszkadzać bo nie jest już maleńką słodką kuleczką, a może po prostu się znudził tego się niestety już nie dowiemy. Jedno jest pewne Rudy Pilnie poszukuje domu chociaż tymczasowego bo lada dzień trafi do schroniska!!!. Psiak został znaleziony na jednym z sosnowieckich osiedli. Po złapaniu okazało się że piesek jest po wypadku komunikacyjnym, miał opuchniętą łapkę. W tej chwili przebywa w lecznicy jednak jego czas w klinice się kończy w poniedziałek musi ją opuścić ale nie ma gdzie się udać. Może ty to zmienisz i uszczęśliwisz Rudego, zapewnisz mu dom i miłość na którą zasługuje. Rudy jest grzecznym psiakiem, grzecznie chodzi na smyczy jest wesolutki, na spacerkach bawi się smyczką jednak gdy spacer się kończy i trzeba wracać do klatki zapiera się łapkami, chętnie wskakuje na kolanka i tuli się by choć przez chwilę poczuć bliskość człowieka. On w schronisku nie ma szans, to pogodny miły pies w schronisku zmarnieje nie pozwólmy na to!!! Może to właśnie na Ciebie czeka Rudy, może to ty sprawisz że poczuje co to miłość i bezpieczeństwo, nie pozwól by przepadł w schroniskowym boksie, by na zawsze stracił szansę na życie u boku ukochanego Pana. [/QUOTE]
-
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
allegro jak do tej pory przejrzało 80 osób i jest jedna obserwująca albo to ta Pani która napisała albo kolejny chętny:roll: -
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
nie wiem czy tutaj mogę podać maila osoby która zainteresowała się psiakiem więc jeśli ktoś chce się z nią skontaktować proszę dać znać a maila podam na priv -
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
Allegro jest wyróżnione. Dziś już przyszło jedno zapytanie o psiaka ale jakoś mnie nie zachęca (zwłaszcza ta kuweta, przecież to nie kot:mad:)ale może ktoś bardziej obeznany wypyta o wszystko. Oto treść zapytania: [QUOTE] Witam serdecznie chcialam spytac czy piesek nadawalby sie do bloku i ewentualnego zostawania na 8 godzin dziennie samemu jak jestem w pracy. Zostawilabym kuwete i jedzonko tylko nie wiem czy jest na tyle spokojny zeby nie rozniesc domu. i mam jeszcze 4 letnie dziecko wiec potrzebuje pieska ktory by go nie gryzl. czy piesek bylby wysterylizowany? pozdrawiam[/QUOTE] -
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
Podnoszę bo sprawa PILNA!!! -
Śpi na gołej ziemi!grozi mu śmierć!!! MA CZAS DO PON Znalazł dom!!!
Gisic87 replied to Daria_13's topic in Już w nowym domu
allegro dla psiaka: [B][url=http://aukcje.nasza-klasa.pl/show_item.php?item=472699191]Śpię pod gołym niebem...zmień mój los Proszę (472699191) nasza-klasa.pl - Allegro.pl - aukcje internetowe, bezpieczne zakupy[/url] Na chwilę obecną tylko tyle mogłem zrobić [/B] -
Witam To my mieliśmy być tym prawdopodobnym tymczasem dla rudzielca jednak po przemyśleniu sprawy zrezygnowaliśmy ze względu na naszą suczkę która po ostatniej cieczce zaczęła nietolerować psów nawet na spacerach. Po cieczce były u nas 2 psy na tymczasie i na oba kłapała zębami etc. Nie chcemy by była taka sytuacja ze psy musiałyby być izolowane bo nie byłoby to dobre dla żadnego z nich. Jednak mimo wszystko dalej będziemy tymczasem dla psów jak do tej pory tyle że suczek lub małych szczeniaków. Przepraszam że zrobiliśmy nadzieję ale dobrze to przemyśleliśmy i tak bedzie lepiej (wiem pewnie nie dla rudzielca). Jedyne co w tej chwili możemy zaproponować to 20zł na chociaż 1dzień w hoteliku bo na więcej nie damy rady. Jeśli trzeba allegro rówież zrobimy. Pozdrawiam Wojtek & Milka
-
Anetko a my cały czas czekamy na zdjęcia Andy'ego i doczekać się nie możemy:lol: