Jump to content
Dogomania

madziulik_13

Members
  • Posts

    1011
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by madziulik_13

  1. [quote name='Agata_Roki'] No to pomyśl nad czymś :cool3::diabloti:[/quote] Czemu ja mam odwalać brudną robotę ? :cool3::mad::evil_lol:
  2. Pociąg prawie odjechał :diabloti: Szilot jeszcze stawiała opór z pociągiem :roll: Opiekunka wsiadała w tedy gdy pociąg już ruszał :evil_lol:
  3. Witamy:loveu: Marley jest prześliczny :loveu::loveu:
  4. Witamy się ! :loveu: Bella jest cudowna ! :evil_lol:
  5. Pamiętamy ! :multi:Jak miło że Wy nas też :evil_lol:
  6. [quote name='Cavy']Przybyliśmy. Zadowolone? :evil_lol: [URL]http://i26.tinypic.com/ixqadl.jpg[/URL] Kocham ją normalnie, cudna, wspaniała, boska! :loveu:[/quote] No pewnie że zadowolone:evil_lol: [quote name='Korciaczki'][URL]http://i32.tinypic.com/opohmo.jpg[/URL] Nie ma co- zdolna bestia, zdolna :eviltong: i jaka piękna...[/quote] [quote name='deer_1987']Kolejna osoba co ma psiaka mojej ukochanej rasy - czyli jamniczka? :D bedziemy zagladac :D[/quote] [quote name='Katie']Witamy się pierwszy raz :lol: [URL]http://i26.tinypic.com/2prgydl.jpg[/URL] łał :loveu: super :loveu:[/quote] [quote name='Onomato-Peja']Hejo, Hejo czekamy ana fotki, fotki fotki :loveu::loveu::loveu:[/quote] [quote name='BellaLab']Witamy :) [URL]http://i26.tinypic.com/ixqadl.jpg[/URL] piekna:loveu:[/quote] Witamy, dziękujemy, zapraszamy !:loveu: już do Was zaglądamy ! :D [quote name='Agata_Roki']Ładny piesio :cool3: Bry wieeczorkiem :diabloti:[/quote] Sie wie :cool3: [quote name='Agniecha93']Znaleźliśmy Was :multi: Mam nadzieję, że pamiętasz nas z agilitowego. Pozdrawiamy :lol:[/quote] Pamiętam ! :multi:
  7. A co ja miałam powiedzieć ? :evil_lol: Waliza ( wygrałam miałam największą !:multi::lol: no i w dodatku mi się na koniec coś popsuła - efekt przeładowania:shake:) 2 plecaki , torebka no i Szilot :cool3: Tak błotko i dziura Agi :evil_lol::lol:
  8. [quote name='Dynamique']Wrzuta.pl - Frisbee - vaulty 1.08.2009 tadam :lol::evil_lol::lol: Tandemu Ty jeszcze nie widziałaś :evil_lol: Jak dla mnie bomba :cool3:
  9. [quote name='mineralna_']Grubaski dwa tralalala :diabloti::diabloti:[/quote] Chciałaś powiedzieć krzywcze :cool3: Czekamy na filmik :evil_lol: Ej trzeba by było jakiś chrzest do naszego klubu urządzić :diabloti::razz:
  10. Witamy naszych drogich, przeterminowanych przyjaciół ! :multi: Tutaj jak zwykle pięknie i czysto :evil_lol::cool3:
  11. Tak ognisko nigdy go nie zapomnę:loveu::loveu:
  12. Nie pamiętam już :P Ale nie była by tym samym bez tego co się na niej znajduje :loveu::-(
  13. Jazda na gg ! :mad:
  14. Koszulka jest świetna pamiątka jak znalazł:loveu:
  15. Witam moje drogie zamyszowione ( i spleśniałe :evil_lol:)panie :loveu::evil_lol:
  16. Leń i tyle :eviltong: Już życzę udanego obozu :cool3:
  17. [quote name='Onomato-Peja']Hej my tu pierwszy raz Sliczna panienka :loveu: jaka skoczna :lol:[/quote] [quote name='Ania :)']Jak obiecałam zawitałam :D Szila jest piękna :loveu::loveu:[/quote] Witamy i dziękujemy :evil_lol: [quote name='Agata_Roki'][URL]http://i25.tinypic.com/oqaurb.jpg[/URL] błahaha.. co to jest ? :lol::evil_lol: [/quote] Szilot pospolity w przebraniu w nie wiem co :lol:
  18. Strefy w ogóle nie są uczone ale jak chcesz to możesz (; Ja z tym problemu nie miałam bo Szilot ma strefy zbiegane :) :D Ale te osoby co ze mną były to uczyły sterf a przynajmniej starli się żeby zaliczały :) Ja na Twoim miejscu też bym nie robiła slalomu po co piskowi mieszać w głowie ;)
  19. Witamy się :multi: Uwielbiam setery od zawsze miałam do nich słabość - pewnie to mam po mamie bo ona jest w nich po uszy zakochana :) Czekamy na nowe zdjęcia ! :)
  20. Dzień Dobry :evil_lol: Tofik prześliczny :loveu:
  21. Nowe zdjęcia by się przydały:cool3: No i Bry !:cool3:
  22. Tunelowa jest najlepsza i mamy pewność że pies umie pokonywać slalom. Ja uczyłam tunelową i na koniec trochę V-kę , teraz Szila robi prostyna jedną łapkę :loveu: Na obozie nie można innej metody ponieważ slalom jest stelażowy :/ Chodź był wbijany ale nikt nie wie gdzie on jest:shake:
  23. Witamy się tutaj :multi: Będziemy często zaglądać :cool3:
  24. Do mnie przed wczoraj doszły zdjęcia są cudowne:loveu:
  25. Witamy ! Masz prześlicznego psa :loveu: Będziemy często wpadać tutaj:cool3:
×
×
  • Create New...