[quote name='Inkaa']Nagrać kilka przebiegów, wstawić na youtube i voilà - ot, cała filozofia. Po co bawić się w sklejanie, dodawanie efektów, muzyki etc. w jakis programach do obróbki filmików? Zbędna robota. :eviltong:[/quote]
Ładnie wygląda :evil_lol::eviltong::lol: