[quote name='kaskadaffik']U Chopinka wszystko suuper, teraz ma do mieszkania Oixie śliczną sunię na jakiś czas, pewnie do przyszłego tygodnia, bo panienka się zbira do domku, Szopenek niestety zostaje dalej....
Szopen ma bardzo dobra zaletę, że akceptuje wszystkie psy i suki, on nigdy pierwszy nie zacezpia samcówdopiero zaczepiony potrafi odburknąć :)
Uszy i skóra bardzo ładnie, tfu, tfu !!![/QUOTE]
Miło czytać takie nowinki :)