[quote name='buniaaga']mimiś już po wizycie,ponoć domek bardzo fajny jak to powiedziała mimiś ona by tam psa oddała:)
pani 30-latka mieszka za mamą obie bardzo kochają psy.Mama tej pani nie pracuje-rencistka,Elza mieszkała by z nimi w domku,bo szukają suni takiej do kochania i przytulania:) Dom z ogrodem.Kaukaz którego adoptowały wcześniej ma się dobrze,zadbany.
Jedynie czego obawiają się panie to reakcji ich kaukaza na nową lokatorkę .z poprzednią sunią dogadywał się dobrze ale to on był tym który dołączył do stada a teraz byłoby odwrotnie.
Co o tym myślicie?[/QUOTE]
brzmi super :)
bardzo chętnie bym pomogła z tym transportem, niestety od jutra przez trzy tygodnie jesteśmy w ciągłych rozjazdach... Przez tydzień mogę mieć problemy z Internetem, więc niewykluczone, że zniknę stąd na trochę, co nie zmienia faktu, że bardzo mi sprawa domku Elzy leży na sercu... Na szczęście dystans jest niewielki. Kurcze, głupio mi, że jestem tak blisko, a nie mogę w tej chwili pomóc :(
Bardzo się cieszę, że od początku Elzie tak los sprzyja :)
Może zaproście Panią na wątek? :)