-
Posts
6383 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Pliszka
-
[quote name='*Gajowa*']To nie ta sama :shake: tamta Trusia już od miesiaca w nowym domku. Pusia to Kudłatka z watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/214640-Pusia-Kud%C5%82atka-%E2%80%93-straci%C5%82a-oko-broni%C4%85c-kawa%C5%82ka-chleba[/url]... też młoda i sliczna.[/QUOTE] A, to mi się dziewczynki pomyliły. Nawet bywam na wątku Pusi kudłatki. Ale masz szczęście do miłych dziewczynek. Mam nadzieję,że te dwie panienki podzielą los Trusi i Elzy i znajdą fajne domki.
-
[quote name='*Gajowa*']Zawołałam Pusię, a nasze malutka wyszła z budki tak jak by to było do niej... Jest coraz śmielsza, w nocy musiała zwiedzać swoje terytorium, bo wszędzie były nitki z bandaża, oczywiście kuuupa i ślady siuśków. A ja sie bałam, że się załatwi w budce... grzeczna malutka. Już sie tak nie chowa jak niektóre psiaki do niej podchodzą, wąchają się przez siatkę, a ogonek zaczyna chodzić. Próbuje też wychodzić poza kojec, choć jeszcze bardzo nieśmiało i tylko w mojej obecności. Zrobiłyśmy rundkę spacerową po wybiegu, szła za mną krok w krok i nawet spróbowała biegać. Biega śmiesznie jak kangurek, wydaje mi sie, że tylne łapki ma dłuższe niż przednie. Nowy opatrunek niestety już ściagnęła... to przez pchły, ona się koszmarnie drapie.[/QUOTE] Kochane Maleństwo :) To ta śliczna młodziutka Pusia, którą poznaliśmy jak odwiedziliśmy hotelik? A ona nie miała jechać niebawem do domku?
-
[quote name='*Gajowa*']Nie jest źle, malutka w mojej obecności podeszła do siatki i powąchała się z Pusią /sunia tego samego wzrostu/, a wieczorem już po ciemku wyszła z budki żeby zapoznać się z DONką Zoją. Zoja zreszta cały swój czas spacerowy poświęca naszej ciągle bezimiennej bohaterce, leży przy jej kojcu myslę, że ją wspiera. [/QUOTE] To wspaniale, ze robi takie szybkie postępy :) To jeszcze taki dzieciaczek, ma całe życie przed sobą, musimy zrobić wszystko, żeby było szczęśliwe... Cieszę się, że już jest lepiej :)
-
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Pliszka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
[quote name='mysza 1'] Może ktoś rzuci jeszcze groszem?[/QUOTE] Może spróbuj poprosić Kundelkową Skarbonkę o małe wsparcie... -
no, piękny jest :) Prawdziwy facet , a nie tam jakieś chucherko ;) Uwielbiam takie miśki :) I jak fajnie, że przy Elzie nabiera pewnosci siebie! :)
-
a teraz do Gajowej trafiła taka bidulka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216714-Psie-dziecko-przerzucona-przez-p%C5%82ot-do-schroniska-pogryziona-przez-psy-([/url] Serce się kroi :( Mam nadzieję, że i jej takie szczęście dopisze jak Elzie...
-
Trzy piękne i szczęśliwe zwierzaki :) Czego chcieć więcej :)
-
Ojej! Jaka miła niespodzianka! Super :) Elza na kanapie! :) :loveu::loveu::loveu:Tak się cieszę :) :multi::multi::multi::multi::multi:
-
Czy w Kampinosie są wilki? Były! Lupus UDOMOWIONY!
Pliszka replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
ale super nowinki :) bardzo bardzo się cieszę :) -
Wyrzucony biedak. Pimpo wielkouchy już we własnym domu :)))
Pliszka replied to mysza 1's topic in Już w nowym domu
zaznaczam sobie, wrócę po pracy