Jump to content
Dogomania

Pliszka

Members
  • Posts

    6383
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Pliszka

  1. [quote name='Bonsai'] Dziękuję Pliszka :)[/QUOTE] no problemo ;) Postaram się jeszcze kogoś namówić i mocno trzymam kciuki!!! :) Na pewno się uda!!!
  2. tak, poprosimy o zdjęcie, najchętniej z tym ogonkiem merdającym :)
  3. [quote name='*Gajowa*']To nie ta sama :shake: tamta Trusia już od miesiaca w nowym domku. Pusia to Kudłatka z watku [url]http://www.dogomania.pl/threads/214640-Pusia-Kud%C5%82atka-%E2%80%93-straci%C5%82a-oko-broni%C4%85c-kawa%C5%82ka-chleba[/url]... też młoda i sliczna.[/QUOTE] A, to mi się dziewczynki pomyliły. Nawet bywam na wątku Pusi kudłatki. Ale masz szczęście do miłych dziewczynek. Mam nadzieję,że te dwie panienki podzielą los Trusi i Elzy i znajdą fajne domki.
  4. [quote name='Rudzia-Bianca']Zapraszamy na chrzciny :) proszę rozreklamować imprezę ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/216788-Pogryzione-psie-dziecko-nie-ma-nic-nawet-imienia-psie-chrzciny-zapraszamy-do-31.10?p=17885846#post17885846[/url][/QUOTE] Przypominam :)
  5. [quote name='M&S']Na razie przelałam tylko 40 (jutro będzie na koncie fundacji), zobaczę jak będzie po pierwszym....... ...a może Gaja (Gajka)?[/QUOTE] Bardzo ładne imię :) Zapraszamy na bazarek i do licytacji :)
  6. [quote name='*Gajowa*']Zawołałam Pusię, a nasze malutka wyszła z budki tak jak by to było do niej... Jest coraz śmielsza, w nocy musiała zwiedzać swoje terytorium, bo wszędzie były nitki z bandaża, oczywiście kuuupa i ślady siuśków. A ja sie bałam, że się załatwi w budce... grzeczna malutka. Już sie tak nie chowa jak niektóre psiaki do niej podchodzą, wąchają się przez siatkę, a ogonek zaczyna chodzić. Próbuje też wychodzić poza kojec, choć jeszcze bardzo nieśmiało i tylko w mojej obecności. Zrobiłyśmy rundkę spacerową po wybiegu, szła za mną krok w krok i nawet spróbowała biegać. Biega śmiesznie jak kangurek, wydaje mi sie, że tylne łapki ma dłuższe niż przednie. Nowy opatrunek niestety już ściagnęła... to przez pchły, ona się koszmarnie drapie.[/QUOTE] Kochane Maleństwo :) To ta śliczna młodziutka Pusia, którą poznaliśmy jak odwiedziliśmy hotelik? A ona nie miała jechać niebawem do domku?
  7. ja też poproszę nr konta, zaraz po 1/11 prześlę zadeklarowaną kwotę
  8. [quote name='*Gajowa*']Nie jest źle, malutka w mojej obecności podeszła do siatki i powąchała się z Pusią /sunia tego samego wzrostu/, a wieczorem już po ciemku wyszła z budki żeby zapoznać się z DONką Zoją. Zoja zreszta cały swój czas spacerowy poświęca naszej ciągle bezimiennej bohaterce, leży przy jej kojcu myslę, że ją wspiera. [/QUOTE] To wspaniale, ze robi takie szybkie postępy :) To jeszcze taki dzieciaczek, ma całe życie przed sobą, musimy zrobić wszystko, żeby było szczęśliwe... Cieszę się, że już jest lepiej :)
  9. [quote name='Ewa Marta']Ech, to typ suni, która mi sen z powiek spędza. [/QUOTE] No właśnie mi też... I też nie mogę przestać o niej myśleć.
  10. [quote name='mysza 1'] Może ktoś rzuci jeszcze groszem?[/QUOTE] Może spróbuj poprosić Kundelkową Skarbonkę o małe wsparcie...
  11. no, piękny jest :) Prawdziwy facet , a nie tam jakieś chucherko ;) Uwielbiam takie miśki :) I jak fajnie, że przy Elzie nabiera pewnosci siebie! :)
  12. a teraz do Gajowej trafiła taka bidulka: [url]http://www.dogomania.pl/threads/216714-Psie-dziecko-przerzucona-przez-p%C5%82ot-do-schroniska-pogryziona-przez-psy-([/url] Serce się kroi :( Mam nadzieję, że i jej takie szczęście dopisze jak Elzie...
  13. Trzy piękne i szczęśliwe zwierzaki :) Czego chcieć więcej :)
  14. Ojej! Jaka miła niespodzianka! Super :) Elza na kanapie! :) :loveu::loveu::loveu:Tak się cieszę :) :multi::multi::multi::multi::multi:
  15. Może ktoś jej zrobi banerek? Ja niestety nie umiem.
  16. Bella to piękne imię i pasuje do tej mordki...
  17. Ojej, serce się kroi... :( Jak dobrze, że trafiła w Dogomaniackie ręce! Mogę zadeklarować 30zł od listopada.
  18. ale super nowinki :) bardzo bardzo się cieszę :)
  19. zaznaczam sobie, wrócę po pracy
×
×
  • Create New...