Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Najwyżej Jamor dorobisz sobie ładną pogodę w corelu:)[/QUOTE] trafne spostrzeżenie :) Zajrzyjcie na wątek szczeniaka.... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196896-Uratowana-przed-utopieniem-mala-Kana-szuka-domku?p=15788675#post15788675[/URL] Moze znacie kogoś kto takiego gówniarza szuka??? -
Uratowana przed utopieniem Kana JUŻ W NOWYM DOMKU
Monday replied to bastis's topic in Już w nowym domu
cudna dziewczyna.... poogłaszam ją wieczorem -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Monday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dobra dobra dziewczyny. Mieszko pomyślał tak: "siedzę tutaj, w tym ich ciepełku...babki się nade mną rozczulają. Mówią, że dom mi znajdą, ale jakoś lipa. Mizerne takie w tym szukaniu,a jak już na coś trafią, to niewiadomo jakie wymogi będą miały. A mnie niewiele potrzeba - luksusów nie potrzebuję, tylko kogoś kto nakarmi i nie będzie się naprzykrzał... Sam se znajdę dom...nikt nie będzie za mnie decydować!!! Czekam tylko na okazję, żeby stąd zwiać" -
Czekałam na pana, nie przyszedł po mnie-Radom-sunia zostaje w d.t.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Ma szczęście, że jest gruba i nie miesci się miedzy szczeble ogrodzenia, inaczej chyba by nie została, bo blisko jest jezdnia, ryzyko, że mogłaby zginąć pod samochodem.[/QUOTE] To niech uważają, bo sunia może schudnąć-albo tak zakombinować, że się w końcu zmieści. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']za krotko jest u mnie abym sie wypowiadał na temat jej charakteru. NIe znalazła sie tu z nieba wiec poewnie inne osoby mogą cos o niej powiedziec. Jest przesympatyczna i przylepa ale na pewno ma braki w socjalizacji. wykazuje zachowania lękowe przed czymś nie znanym , przed obcymi. dwa lub trzy dni i pojedziemy w miasto. wtedy bedzie juz jej ostoją , co tam bede gadał, zobaczymy. wy załatwcie dobra pogode[/QUOTE] Załatwienie dobrej pogody w porównaniu ze znalezieniem domu dla suni to pikuś; Ty rób zdjęcia - nawet w deszcz. -
No cóż, nie ta to inna... Ja też ją ogłaszam.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='baster i lusi']Z bazarkiem z którego dochodem podzielimy się z Lady jest mały poślizg.obiecane mam ,ze w najblizszym czasie zostanie wystawiony.:oops:[/QUOTE] Dzięki w ogóle za podzielenie się kasą... Mamy miesiąc na pieniądze, bo jamorowi wiking będzie za skończony miesiąc płacił. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Właśnie przeglądam album Prado - w poszukiwaniu nowych zdjęć. Zanalazłam takie - widać chłopak lubi się kąpać - pełna relaksacja [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7338e4617f9e7cac.html"][IMG]http://images8.fotosik.pl/429/7338e4617f9e7cacmed.jpg[/IMG][/URL] -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Tak, jamor mówił, że on tak reaguje na obcyhch... Ale...trzeba po prostu człowieka, który nie będzie niczego na silę robił. Są tacy na szczęście :) Wtedy Praduś będzie mógł rządzić na swoim podwórku i pewnie nawet jamora by obszczekał jakby przełaził za płotem:diabloti: -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Widziałam dzisiaj Prado. Niestety, jak mnie zobaczył - jak kucnęłam przy klatce, to tak się wystraszył, że całym sobą rzucił się w tył, wpadł z hukiem na budę, a później skorygował swój krok i wlazł do budy - stamtąd już bezpieczny mógł mnie obszczekiwać :( Nie brzmi to zachęcająco :( Ale jest śliczny - ktoś się nim w końcu zainteresuje. Przecież warunki kojcowe z wypuszczeniam oczywiście byłyby dla niego bardzo dobre. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='tula']Foty super, już nie moge się doczekac tych które będą robione w słońcu:) Jamor powiedz mi jak to robisz że przy tylu psach w hotelu masz taką śliczną trawę?:)[/QUOTE] On ją wywlókł gdzieś do sąsiada pewnie, który ma ładny trawnik. Dzisiaj błoto u jamora było - WIDZIAŁAM !!!:diabloti: No to laseczkę nam jamor z niej zrobi, że ho ho... A tak na poważnie. Lady jest super. Z tego co mówiła Magda, to do dzieci małych absolutnie nie. Boi się ich i chce dziabnąć. (Rozumiem dziewczynę doskonale - sama się ich boję) Do mojej Nuki spoko - Nuka za to zachowała się jak Lady do dzieci. Podobno jak Lady widzi bulteriera czy coś podobnego to budzą się w niej uśpione instynkty mordercy..,. Same pozytywy - no nie??? Acha - lilith, dopisz do stanu konta 200zł - oddała Magda. Jacek, jamorowi płacisz za skończony miesiąc, nie z góry. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
jutro sunia będzie u jamora -
Może przemyśla sprawę...
-
[SIZE=3][B]Hektor to pies, który znajduje się tymczasowo u AnnyA. Oczywiście, jak dla każdego bezdomniaka poszukiwany jest dom !!![/B][/SIZE] [SIZE=3][B]Oto opis, który dostałam od Anny:[/B][/SIZE] [I][SIZE=3]Pies pojawił sie po raz pierwszy pod moim ogrodzeniem ok 4 tygodnie temu. Potem się gdzieś podział ale wrócił po trzech dniach. Ponieważ dostał jeśc to już pod tym ogrodzeniem został. Jakieś dwa tygodnie temu razem z moimi psami wszedł za ogrodzenie /psy wracały ze spacerku/. Jeszcze przedtem dałam mu dwa razy pastylki na odrobaczenie w odstępach 10 dni. Nie chciał jeśc i pomyślałam, że to robaki. Jak już wlazł na podwórko to albo bardzo ładnie jadł albo wcale. Ostatnio zaczął przysypiac i w minioną sobotę /6 listopada/ pojechałam z nim do weta. Okazało sie, że ma babeszjozę. dostał witaminy, antybiotyki i dwa razy kroplówkę. Dzisiaj już nawet usiłował się bawic z Blanką.[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]Pies waży na dzisiaj 15,5kg/skóra i kości/. Jest z półdługą sierścią, na grzbiecie czarną i podpalaną szarością. Stojące uszy i taka kryza wokół głowy, upodabnia go to do owczarka niem.długowłosego.[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]To wożenie go do weta to zaowocowało tym, że boi się mnie ale to minie. Ładnie już je. Będzie dobrze. [/SIZE][/I] [B][SIZE=3][COLOR=green][U][URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images47.fotosik.pl/401/5b98eedf05b50258med.jpg[/IMG][/URL][/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=green][U]Wydatki poniesione na leczenie i utrzymanie Hektora:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=green]90zł - wisyta u weta 6 listopad[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=green]10zł - kroplówka 7 listopad[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=green]20zł - antybiotyki 8 listopad[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000]90zł - karma[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000][U]Wpłaty:[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000]153zł bazarek listopad 2010[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000]180zł bazarek styczeń 2011[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000]159zł bazarek maj 2011[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=#008000][U]Saldo 182zł[/U][/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=3][COLOR=black]Teraz Hektor zdrowieje, dochodzi do siebie. Domu będziemy mu szukać już w nowym roku. [/COLOR][/SIZE][/B]
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
To może ktoś parkę weźmie. Przecież Prado to też jakiś mix onka.... -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Monday replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Nie jeżdżę do schronu :( Nie mam pojęcia o nowych psach... Ja z chęcią porobię ogłoszenia z czyimś numerem telefonu.... -
Czekałam na pana, nie przyszedł po mnie-Radom-sunia zostaje w d.t.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę :) -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Monday replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Maltanka - zapamiętamy :) -
Ja mam mało wyświetleń :( Jak będziesz u Moki to rób jej dużo zdjęć !!!
-
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Monday replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Co do Lady, to u Jamora miejsce się zwolniło. Jak dogadam wszystko to ją tam zawiozę - ale nie wcześniej niż w niedzielę, albo w poniedziałek. Fajnie, bo fotki będą dostępne :) Oby komuś w oko sunia wpadła!!! Jak będę mogła jechać w niedzielę do schronu, to skontaktuję się z lilith w sobotę. -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Super - przynajmniej jakieś nowe :) Dzięki jamor za wiadomość. To może ja ustalę co z tą Miśką i skontaktuje się z tobą. Lilith, możesz uprzedzić Magdę, że niedługo Lady od niej wyjeżdża. Do tego szczepienia i karta ze schroniska, żeby były w komplecie. -
Schronisko w *RADOMIU* setki wpatrzonych w kraty oczu czeka na pomoc!
Monday replied to kasumi's topic in Już w nowym domu
Jestem na wątku. Powinno być na dogo sortowanie osób po miastach czy czymś co wpisujemy w pole lokalizacja, łatwiej byłoby porozsyłać wątek zainteresowanym, czy ogólnie znaleźć pomoc . Jest w schronisku taki oto śliczny chudzina [IMG]http://i53.tinypic.com/2eofxw6.jpg[/IMG] Jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/194591-Święty-krzyż-pies-z-guzem-w-schronie!Na-miejscu-został-10kg-corgi-świętokrzyski[/URL] Proszę o jakąś pomoc dla niego. Zostałam tak naprawdę z nim sama + w ogłoszeniach pomaga Marzycielka. Jest on na kwarantannie 19. Błagam o odwiedziny dla niego, ewentualny spacerek cokolwiek!!! ___________________________________________________________________________________________________________________________________ Dodatkowo mamy niesamowity problem z lękiem separacyjnym u takiej oto suni [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192538-Porzucają-psy-w-biały-dzień-!!!-Kolejna-sunia-!!!-RADOM[/URL] Sunia na stanie schroniska - obecnie na DT u AnnyA. Jeżeli ktoś mógłby jakoś pomóc to błagam. To idealny pies. Ma tylką tą jedną wadę, że jak zostaje sama to dla niej zawala się świat. Wtedy po prostu drapie w drzwi...żeby się wydostać tam gdzie zniknął człowiek. ______________________________________________________________________ Do listy radomskich wątków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/196046-Czekałam-na-pana-nie-przyszedł-po-mnie-Radom-pomóżmy-suni[/URL]! To malizna - jak pinczerek, tylko trochę grubszy. Jest na małej kwarantannie naprzeciwko kuchni, chyba drugi boks od prawej. Fajnie, że ten wątek jest. Można wymieniac się informacjami. Nie każdy ma czas być często w schronie, a tak, to od innych mozna się dowiedzieć na wątku o jakimś psiaku. Do tego łatwiej ogłaszać nam będzie psy. Proponuję ustalić coś. Osoba, która może być często w schronisku zajmowałaby się adopcjami. Ta osoba często psy widzi, coś o nich wie - łatwiej jej będzie rozmawiać z ludźmi przez telefon.(mówię o jakiejś osobie z dogo, bo jak sami wiecie dodzwonić się do schroniska graniczy z cudem!!!, nie można w ogłoszeniach podawać tego numer!!! ). Czyli w ogłoszeniach numer do tej osoby/osób. Inni, którzy nie są częstymi bywalcami schronu (z różnych powodów) będą ogłaszać psy podając w ogłoszeniach kontakt do ludzi o których wspomniałam powyżej. Naprawdę, ciężko samemu zająć się psem, tzn jeździć do niego i szukać mu domu. Z ogłoszeniami schodzi bardzo długo!!! Ja codziennie wieczorem odnawiam ogłoszenia kilkunastu psiakom i to zajmuje kupę czasu :( A do tego nie jestem zbyt dobra w rozmowach z ludźmi - ja po prostu wszystkim wierzę :( Później, jakieś wizyty przedadopcyjne, czy transport to mozemy już wspólnie omawiać. Nalegam tylko na ten podział osób fizycznie kontaktujących się z psami i osób ogłaszających je. Ja tak właśnie umówiłam się z Magdą, która co sobota jeździ do schronu i pracuje z psami. Według mnie możemy w taki sposób działać efektywniej. Acha...wiem, ze marudzę, ale może dobrze by było, żeby każdy pies miał swój wątek. Wtedy nikt się nie pogubi. Wszystkie wątki można by było wkleić w pierwszym poście i dać nad nimi opisy typu - pilnie dt, pilnie ogłoszenia, pilnie zawieźć do lekarza, potrzebny transport czy coś w tym stylu. Tutaj zajmujmy się wszystkimi psami, tzn zróbmy takie ich podsumowanie, ale niech każdy pies będzie indywidualnie traktowany na swoim wątku. Bo jeżeli nie, to w końcu się pogubimy. Jak z wątkiem p. Ali spod Warki. Chciałabym, żeby ten wątek wyglądał mniej więcej jak wątek jamor. Tam jest przejrzyście wszystko napisane, linki do wątków, konkretne info o psach na poszczególnych wątkach....a na jamorowym wątku ogólna wymiana informacji + pierdu pierdu.