Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. [COLOR=black]Co do postu E-S to jest to wielce prawdopodobne. Też mam sunię, która próbuje swoje fochy pokazywać. A Chomiczka widziałam :) Zadatki na paniusię to ona miała :) Dlatego nie ma podstaw, żeby nie wierzyć E-S...po prostu rozpiszczony kundel i tyle:diabloti:[/COLOR]
  2. Zobaczcie kto dziś w metrze !!! http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx
  3. No...to ja czekam na komiks. A już najczarniejsze myśli do głowy mi przychodziły....
  4. Pati, wiesz coś o psiaku??? W przyszłym tyg pojadę do ciebie Rudy...
  5. [IMG]http://i52.tinypic.com/312buja.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/1264pb5.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/359cxt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/24n20es.jpg[/IMG]
  6. Może Marsowi jakichś witamin brak....psy różne rzeczy zjadają...ziemię, tynk ze ściany....często to właśnie brak czegoś powoduje takie zachowanie, że psy chcą przyswoić sobie te elementy z czegokolwiek innego.
  7. Zginęła??? A noc taka zimna....co ona zrobi :(
  8. Ano śliczny, bo mały :) Nie mam pojęcia jak gość mógł coś takiego zrobić. Zostawił psa przy ulicy, wśród domków jednorodzinnych.... Ale przecież maluch mógłby na ulicę się dostać, a wtedy :( Wczoraj miałam jeden telefon o niego....ale chyba nic konkretnego. Każdy musi się spodziewać, że psiak może coś zniszczyć, że będzie sikał - choć naprawdę woli dwór niż załatwianie się w domu. Powinien być przymusowy nakaz sterylizacji psów !!!!
  9. Pytała u Jamora. 15zł/doba. To wychodzi 450zł na miesiąc. Zawsze to te 150zł mniej. Póki co nie ma miejsc, ale da znać jak cos się zwolni. Lilith ma u Omar zapytać, ale nie może się z nią połączyć.
  10. Nie mogę nawet nic sensownego napisać :( Biegaj piesku za TM. Wierzę, że w niebie jest miejsce i dla zwierząt i dla ludzi...bo czym by było niebo, gdyby nie było w nim zwierząt,,,,
  11. [IMG]http://i51.tinypic.com/2pzbhh1.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/21k9cma.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/oqf3bc.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/eu3lsm.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i52.tinypic.com/s26rd4.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2ajuw6o.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/1zqua1z.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33o4mrq.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/2n81naq.jpg[/IMG]
  13. [IMG]http://i52.tinypic.com/295y3xh.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i52.tinypic.com/30j17pj.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://i52.tinypic.com/30j17pj.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2qn9lbt.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2da1655.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/2e4wwop.jpg[/IMG]
  14. [IMG]http://i53.tinypic.com/mwpg7t.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/sqghnc.jpg[/IMG] [IMG]http://i51.tinypic.com/wukkdz.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/1sin0z.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2wq4jo7.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://i55.tinypic.com/29yfoyp.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/r1e68h.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/ileibb.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2zrq26e.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33cnf4i.jpg[/IMG]
  16. OGROMNIE PRZEPRASZAM !!! ALE POTRZEBUJĘ POMOCY !!! Proszę o pomoc w ogłoszeniach. Ewentualnie cud, że może ktoś zna dom chętny na takiego szkraba, który według mnie wyrośnie na sporego psiaka... Poniżej wklejam tekst i zdjęcia: [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Wracając ze szkoły 9letnia dziewczynka zobaczyła jak okrutny potrafi być człowiek...[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Jakiś pan niósł małego szczeniaka na rękach. W penym momencie postawił go na ziemię, tupnął nogą i kazał mu sobie iść. Dziewczynka podeszła do pieska, który pomerdał do niej ogonkiem i podreptał za nią do domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Ile było płaczu ze strony dziewczynki w błaganiu rodziców o pomoc temu małemu porzuconemu na oczach dziecka psu i ile było kłopotu ze strony rodziców, co zrobić z psiakiem. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Dlatego PILNIE szukamy domu dla malucha. To piesek, który wyrośnie na średniego bądź większego psa. Nazywa się Szarik. Jak każdy młodziak chętny jest do zabawy....[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Jest nad wyraz mądry. Sporadycznie załatwia się w domu, woli wyjść na dwór. Póki co niczego nie zniszczył :smile: I potrafi już zostać w domu sam, bez człowieka.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Piesek zostanie oddany tylko do dobrego sprawdzonego domu. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#ff0000][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4][B]Kontakt w sprawie adopcji: 692 271 281 lub 516 088 927[/B][/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#000080][FONT=Comic Sans MS, cursive][SIZE=4]Szarik znajduje się w okolicach Radomia. Możliwa pomoc w zawiezieniu psa do nowego domu.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [IMG]http://i52.tinypic.com/2dacbrp.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/ndlllk.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/qstxyp.jpg[/IMG] [IMG]http://i56.tinypic.com/10cjnd3.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/5mjvv7.jpg[/IMG]
  17. Plamka juz u Anny. To niesamowity pies :) Najlepszy dla niej byłby dom z ogródkiem...w którym ktoś często jest. Ktoś mógłby z nią pracować nad nauką zostawania w domu....a ewentualnie, to byłaby w kontenerku zostawiana.... Wiem, że nie można stawiać na zostawianie jej na siłę...trzeba pokazać jej że nie ma się czego bać. Ale cóż, to byłoby doraźne... Póki co mam ogromną prośbę w pomocy w ogłoszeniach pewnego małego szkraba!!! Poniżej wklejam tekst i zdjęcia: [FONT=Comic Sans MS, cursive]Wracając ze szkoły 9letnia dziewczynka zobaczyła jak okrutny potrafi być człowiek...[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Jakiś pan niósł małego szczeniaka na rękach. W penym momencie postawił go na ziemię, tupnął nogą i kazał mu sobie iść. Dziewczynka podeszła do pieska, który pomerdał do niej ogonkiem i podreptał za nią do domu.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Ile było płaczu ze strony dziewczynki w błaganiu rodziców o pomoc temu małemu porzuconemu na oczach dziecka psu i ile było kłopotu ze strony rodziców, co zrobić z psiakiem. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Dlatego PILNIE szukamy domu dla malucha. To piesek, który wyrośnie na średniego bądź większego psa. Nazywa się Szarik. Jak każdy młodziak chętny jest do zabawy....[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Jest nad wyraz mądry. Sporadycznie załatwia się w domu, woli wyjść na dwór. Póki co niczego nie zniszczył :) I potrafi już zostać w domu sam, bez człowieka.[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Piesek zostanie oddany tylko do dobrego sprawdzonego domu. [/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Kontakt w sprawie adopcji: 692 271 281 lub 516 088 927[/FONT] [FONT=Comic Sans MS, cursive]Szarik znajduje się w okolicach Radomia. Możliwa pomoc w zawiezieniu psa do nowego domu.[/FONT]
  18. Nie szkodzi, wiadomo, że z ogłoszeniami schodzi. Takie podstawowe ogłoszenia dla Kropeczki robię cały czas...
  19. Plamka miała dzisiaj sesję fotograficzną... czekamy na zdjęcia !!! Z plamką muszę iść do weterynarza. Ma coś z kuperkiem. Miała biegunkę przez półtorej doby. Może jej sie coś nagromadziło. Trzeba wyczyścić.....
  20. Czyli z fioną lepiej??? Ona śliczna...i niestety wydoroślała :( A domku nie widać....
  21. :placz:Idzie zima, psów bezdomnych przybywa :( A co do Blanki. Ja chyba się nie nadaję:placz: Jak wczoraj cokolwiek wychodziło - nawet z legowiskiem wyprowadziłam sunię na przedpokój - zwijając wszystkie dywany, bo na dywanach leży, a na panelach nie chce:cool3:. Tak dzisiaj kompletna klapa ze wszystkim :( W jednym pokoju daje się zamknąć i nic - czasem nic, bo czasem jęczy i drapie. Może to taki kryzys jednodniowy :( Najgorsze to, że zbliża się koniec pobytu u mnie, a cel nieosiągnięty :( Wracam do pracy :( No cóż, nie zostawię tego tak. Najwyżej taką sytuację powtórzymy jeszcze raz za jakiś czas. W poniedziałej przyjedzie do mnie Magda powie co i jak robić. Zobaczymy,,,,
  22. Tak...ludzie różne wyobrażenie o psach mają... Ta moja znajoma to akurat dobra dziewczyna....tylko nie chce psa. Mówi, ze dzieci jej wystarczą.
  23. Te psiaki to nas zaskakują!!! To w ogłoszeniach pisać trzeba, że to 6 latek, a nie żaden staruszek. A ciekawe na ile Marsika by wycenili :)
  24. No i urosła :) A jej to przy minus 20 stopniach wreszcie będzie błogo....:) Znajomy miał kaukaza, mówił jaką przyjemność temu psu sprawiało leżenie na mrozie, w śniegu,,,
  25. A ja nic jeszcze nie piszę....nic o sukcesach i porażkach, bo sama nie mam zdania. Na pewno lęk przed klatką opanowany - klatka to jej legowisko u mnie. Czasem da się zamknąć i siedzi w klatce....nawet udało mi się zamknąć drzwi do pokoju, więc była sama w zamkniętym pomieszczeniu i w zamkniętej klatce.... ale czasem siedzi w otwartej klatce, ja ją zamknę i jest tragedia. Szczególnie jak wyjdę z pokoju. Zaczyna gryźć, drapać...jak wejdę do pokoju to się uspokaja... Nagrody i jedzenie dostaje tylko w klatce - w myśl, że klatka ma jej sie kojarzyć z czymś dobrym. Teraz Plamka śpi....sama w pokoju, klatka zamknięta...a Plamka chrapie. Potrafi mi ktoś wytłumaczyć ten jej lęk???
×
×
  • Create New...