Monday
Members-
Posts
7730 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Monday
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Monday replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Nikt o Pradusia nie dzwoni? -
Nic o Plamce nie piszemy, bo nie ma co. Anna mówi, że Plamka bez problemu daje się wprowadzic do kontenerka jak ona wychodzi...Już nie ma podartego w strzępy kocyka. Czyli wszystko byłoby chyba już dobrze. Jakby co Plamka pójdzie do domu, gdzie na czas nieobecności ludzi będzie musiała siedzieć w kontenerku. Poza tą jedną wadą Plamka jest po prostu idealnym psem. Pewnie wiele osób chciałoby, żeby ich psy właśnie takie były.
-
Czekałam na pana, nie przyszedł po mnie-Radom-sunia zostaje w d.t.
Monday replied to red's topic in Już w nowym domu
Coraz więcej zwierzaków :( Pomogę z ogłoszeniami....będę robiła tyle ile będę mogła. red, te linki co przesłałam do zdjęć nie wchodzą? Wiem, że to żadne rewelacyjne zdjęcia...ale zawsze... -
Lisek-cudo z progr."Interwencja"- schr.Radom- został zagryziony!
Monday replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Co???? tula daj link do radomskiego wątku... Co z Liskiem? -
NASZ MIESIO MA DOM :-). I oby przestał nawiewać....
Monday replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dokładnie - jak tysiące psów :( -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']jeśli jestes jasnym kilkuletnim pudelkiem lubiącym dzieci to masz szanse ;-)[/QUOTE] Niestety, żadnego z wymagań nie spełniam, łącznie tego z dziećmi:eviltong: -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Niezły ten dom :) Sama bym tam zamieszkała hehe!!! -
Pies w schronie określony na 3lata - ale dla mnie to raczej mniej ;/ Odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Zdrowy.... Pytałam co on taki chudy...no cóż, taki jest, nie chce przytyć. Spytałam, może on chory na coś...nie, nie wygląda :( Trudno zrobić coś samemu w sprawie psa w schronisku. Nie mogę sobie zabrać go do weta. Jest wet schroniskowy, on diagnozuje i leczy :( Nie wiem czemu on nic nie przytył...martwię się. A z tą agresją do innych psów. Jak pisałam, powiedzieli mi na wstępie, że agresywny do psów...ale on zareagował jak pies go obszczekał... To nie tak, że rzuca się na każdego przechodzącego psa. Z resztą, w boksie został umieszczony z innym samcem (pani powiedziała, że spokojnym i dlatego Rudy z nim jest) Ale jakby był agresywny, to czy spokojny pies czy nie, to Rudy by atakował. A tak, to zwykłe pieskie zachowanie. Po prostu, mężnie staje do walki zamiast podkulić ogon i uciekać.
-
Wiadomość z nowego domku Yogiego~~~ "Witam serdecznie Tak jak rozmawialiśmy ostatnio Yogi odbudował się jest już po operacji oczka było tam wiele bakterii i ropnia bałam się o zdrowie jego i dlatego zdecydowałam się a zabieg. Czuje się dobrze i doskonale sobie radzi mimo że to drugie oczko też jest uszkodzone. Nie będzie sterylizacji niech czuje się prawdziwym psem. 3 Grudnia przyjedzie pani od tresury psów i będziemy pracować nad jego wadami włącznie z jego skłonnościami seksualnymi a i na komendy nie reaguje chodzi własnymi drogami zaczepia inne psy często dużo większe od siebie samego. Jest okropnym łasuchem jak dotarł do mnie warzył za ledwie 2kg a teraz już 6kg i zaczyna już być wybredny co do jedzenia.Dołączę zdjęcia pieska w nowym domu." Czyli wszystko dobrze :) [IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i54.tinypic.com/1z4zc7m.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://i54.tinypic.com/1z4zc7m.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2hxq255.jpg[/IMG]
-
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
Beata M barzo proszę, napisz w pierwszym poście rozliczenie!!! Pozostałość pieniędzy po bazarku dla Yogiego (75zł) została przekazana dla Hesi. Pieniądze zostały rozdysponowane w taki sposób: 50zł - szczepienia 5zł - odrobaczenia 20zł - kama -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Jamor da znać jak zwolni się miejsce i od razu Lady wskakuje.. Tyle dobrego u jamora, że zdjęcia i to niesamowicie dobre zdjęcia są dostępne na bieżąco. On zakłada albumy każdemu psu na fotosiku....więc do ogłoszeń jest mnóstwo zdjęc. A skoro Lady już ułożona, to tylko ją ogłaszać trzeba. A jak ogłaszać, to ze zdjęciami dobrymi lepiej. Z transportem księżniczki nie będzie problemu. Odbiorę ją od Magdy i zawiozę do Warki. Czy wszyscy się zgadzają? Koszt to 15zł/doba....co daje na miesiąc 450zł. I tak sporo...ale znajdźcie coś tańszego, z chęcią damy ją w tańsze miejsce. Acha - a jak ze szczepieniami Lady? lilith dowiesz się co i jak? Bo jamor chce mieć poszczepione na wirusówki psy i tego wymaga bezwzględnie + odrobaczenie. Możemy zająć się tym teraz? lilith, dowiesz się jak najszybciej? Czy mam się tym zająć? -
Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!
Monday replied to Energy's topic in Już w nowym domu
Ma ktoś psiaka opowiadajacego takim wymaganiom??? Pan wspomina o Tobim, pudelku z tego wątku... " [COLOR=black][FONT=Tahoma]Na początku bardzo dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Szukamy pudelka ze względu na włos. Płeć jest nam raczej obojętna, chociaż mieliśmy przez 14 lat suczkę spaniela (mieszaniec). Wiek max do 4 lat(mam małe dzieci, 9 i 6 lat i nie chciałbym by kolejny raz przechodziły utratę pieska). Jeśli chodzi o wagę to nasza sunia miała 10 kg, więc może być coś podobnego(mamy duży dom około 170m2 i działkę 5000 m2-ogrodzoną,mieszkamy w spokojnej okolicy na peryferiach miasta, właściwie na wsi, nie chcemy jednak zbyt dużego pieska i taki jak Tobi byłby w sam raz)-naprawdę szkoda, że nie wyszło z Tobiaszem. Jak już wspomniałem mamy dzieci, więc w grę wchodzi tylko spokojny, ułożony i lubiący dzieci piesek. szukamy pieska jasnej maści(jeszcze raz muszę podkreślić, że Tobi był idealny)[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][SIZE=3]."[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam telefon do pana. Dla zainteresowanych podam na pw.[/SIZE][/FONT] -
Florentynko - super, dziękuję :) Nie ze mną rozmawiałaś. Podałam numer do osoby, która ustalała adopcję Bandy. Dzięki. Jeżeli masz ochotę to podaj maila, wyślę ci zdjecia Bandy.
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
Monday replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[B]Pilnie szukam kogoś na wizytę przedadopcyjną w okolicy krakowa. Dokładnie Owczary - z tego co znalazłam, to 18km od centrum Krakowa na północ drogą 794. Obok są miejscowości Brzozówka, Przybysławice, Niebyła. Jeżeli ktoś mógłby pomóc to błagam o kontakt 606 916 915 - nawet sms. Proszę...mamy szansę oddać psiaka, który już jakiś czas siedzi w schronie!!![/B] -
Hesia historia porzuconego psa z cyklu kolejny kudłacz MA DOM!
Monday replied to bullterrierka's topic in Już w nowym domu
SUPER !!!! Aniu, przypominałaś o sterylizacji? W poniedziałek następny. Nie chcieli pomocy, sami ją zawiozą....poinstruuj jak z umową, ja uprzedzę kierowniczkę, żeby umowa była naszykowana. A nie wiesz jak z kotami do sterylizacji? Pani tak nie bardzo chciała/(wiedziała) rozmawiać -
[quote name='anhata']Monday, gdzie Moce robisz ogloszenia ?[/QUOTE] szerlok, gumtree kraków, cafeanimal... te odnawiam często - prawie codziennie. Innę w miarę upływu czasu będę robić.
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
Monday replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Z tymi ciuchami byłby fajny pomysł... Ja mogę wystawić... Przypomniałam sie u jamora - tam o tyle fajnie, że ekstra zdjęcia dostępne cały czas. A koszt, no cóż - 450zł...ale to i tak taniej :) -
Gdzieś na wątku są zdjecia zrobione czymś lepszym niż ja...przypomnę je tutaj [IMG]http://i52.tinypic.com/312buja.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/359cxt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/24n20es.jpg[/IMG]
-
[quote name='Marzycielka']Na razie tyle, później jeszcze poogłaszam:) [/QUOTE] Przeogromnie dziękuję !!! Ja wieczorem poogłaszam
-
Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Rudego. Jest on niesamowicie pociesznym psem. Po wyjsciu z boksu nie posiadał się ze szczęścia....wariował przez jakiś czas, ale później się przyzwyczaił i nawet nie szarpał bardzo na smyczy. W warunkach schroniskowych trudno powiedzieć jaki pies jest. SBD zaktualizuj może pierwszy post i wklej tekst do ogłoszeń. Błagam...na kogo mogę liczyć jeżeli chodzi o pomoc dla Rudego? Jeżeli ktoś miałby jakieś DT na oku to błagam o miejsce dla Rudego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
[COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rudy, wspaniały pies, który został porzucony w lecie w dość często odwiedzanym przez turystów miejscu. Podchodził do ludzi, prosił nie tylko o jedzenie, ale również o pogłaskanie - wtedy przywierał całym swym bokiem do czyichś nóg i widać było, że czerpał radość z tych krótkich chwil bycia z człowiekiem. Drobne ranki na jego ciele świadczą o tym, że nie raz został poturbowany prawdopodobnie przez inne psy.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Niestety, zbliża się zima, turystów coraz mniej, a psu z króciutką sierścią coraz trudniej przetrwać chłodne noce…[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rudy trafił do schroniska dla zwierząt. Został wykastrowany i opatrzony ze wszystkich swoich ranek. Niestety, schronisko nie wpływa dobrze na psychikę psów, tracą one po prostu chęć do życia. Dlatego proszę o dobry dom dla Rudego. Nie można pozwolić, aby stracił tak silną chęć bliskości z człowiekiem. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rudy znajduje się w Radomiu. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu go do domu. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [CENTER][B][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Telefon w sprawie adopcji 516 088 927[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
-
Coś napiszę.... Trzeba go jak najszybciej ze schronu wyciągnąć...!!!
-
[IMG]http://i52.tinypic.com/29f4kr5.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/51etmc.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i54.tinypic.com/vp9qxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33mstn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2rmws2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/120tqvd.jpg[/IMG]