Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. Nic o Plamce nie piszemy, bo nie ma co. Anna mówi, że Plamka bez problemu daje się wprowadzic do kontenerka jak ona wychodzi...Już nie ma podartego w strzępy kocyka. Czyli wszystko byłoby chyba już dobrze. Jakby co Plamka pójdzie do domu, gdzie na czas nieobecności ludzi będzie musiała siedzieć w kontenerku. Poza tą jedną wadą Plamka jest po prostu idealnym psem. Pewnie wiele osób chciałoby, żeby ich psy właśnie takie były.
  2. Coraz więcej zwierzaków :( Pomogę z ogłoszeniami....będę robiła tyle ile będę mogła. red, te linki co przesłałam do zdjęć nie wchodzą? Wiem, że to żadne rewelacyjne zdjęcia...ale zawsze...
  3. Co???? tula daj link do radomskiego wątku... Co z Liskiem?
  4. Dokładnie - jak tysiące psów :(
  5. [quote name='sleepingbyday']jeśli jestes jasnym kilkuletnim pudelkiem lubiącym dzieci to masz szanse ;-)[/QUOTE] Niestety, żadnego z wymagań nie spełniam, łącznie tego z dziećmi:eviltong:
  6. Niezły ten dom :) Sama bym tam zamieszkała hehe!!!
  7. Pies w schronie określony na 3lata - ale dla mnie to raczej mniej ;/ Odpchlony, odrobaczony i wykastrowany. Zdrowy.... Pytałam co on taki chudy...no cóż, taki jest, nie chce przytyć. Spytałam, może on chory na coś...nie, nie wygląda :( Trudno zrobić coś samemu w sprawie psa w schronisku. Nie mogę sobie zabrać go do weta. Jest wet schroniskowy, on diagnozuje i leczy :( Nie wiem czemu on nic nie przytył...martwię się. A z tą agresją do innych psów. Jak pisałam, powiedzieli mi na wstępie, że agresywny do psów...ale on zareagował jak pies go obszczekał... To nie tak, że rzuca się na każdego przechodzącego psa. Z resztą, w boksie został umieszczony z innym samcem (pani powiedziała, że spokojnym i dlatego Rudy z nim jest) Ale jakby był agresywny, to czy spokojny pies czy nie, to Rudy by atakował. A tak, to zwykłe pieskie zachowanie. Po prostu, mężnie staje do walki zamiast podkulić ogon i uciekać.
  8. Wiadomość z nowego domku Yogiego~~~ "Witam serdecznie Tak jak rozmawialiśmy ostatnio Yogi odbudował się jest już po operacji oczka było tam wiele bakterii i ropnia bałam się o zdrowie jego i dlatego zdecydowałam się a zabieg. Czuje się dobrze i doskonale sobie radzi mimo że to drugie oczko też jest uszkodzone. Nie będzie sterylizacji niech czuje się prawdziwym psem. 3 Grudnia przyjedzie pani od tresury psów i będziemy pracować nad jego wadami włącznie z jego skłonnościami seksualnymi a i na komendy nie reaguje chodzi własnymi drogami zaczepia inne psy często dużo większe od siebie samego. Jest okropnym łasuchem jak dotarł do mnie warzył za ledwie 2kg a teraz już 6kg i zaczyna już być wybredny co do jedzenia.Dołączę zdjęcia pieska w nowym domu." Czyli wszystko dobrze :) [IMG]http://www.dogomania.pl/[IMG]http://i54.tinypic.com/1z4zc7m.jpg[/IMG][/IMG][IMG]http://i54.tinypic.com/1z4zc7m.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/2hxq255.jpg[/IMG]
  9. Beata M barzo proszę, napisz w pierwszym poście rozliczenie!!! Pozostałość pieniędzy po bazarku dla Yogiego (75zł) została przekazana dla Hesi. Pieniądze zostały rozdysponowane w taki sposób: 50zł - szczepienia 5zł - odrobaczenia 20zł - kama
  10. Jamor da znać jak zwolni się miejsce i od razu Lady wskakuje.. Tyle dobrego u jamora, że zdjęcia i to niesamowicie dobre zdjęcia są dostępne na bieżąco. On zakłada albumy każdemu psu na fotosiku....więc do ogłoszeń jest mnóstwo zdjęc. A skoro Lady już ułożona, to tylko ją ogłaszać trzeba. A jak ogłaszać, to ze zdjęciami dobrymi lepiej. Z transportem księżniczki nie będzie problemu. Odbiorę ją od Magdy i zawiozę do Warki. Czy wszyscy się zgadzają? Koszt to 15zł/doba....co daje na miesiąc 450zł. I tak sporo...ale znajdźcie coś tańszego, z chęcią damy ją w tańsze miejsce. Acha - a jak ze szczepieniami Lady? lilith dowiesz się co i jak? Bo jamor chce mieć poszczepione na wirusówki psy i tego wymaga bezwzględnie + odrobaczenie. Możemy zająć się tym teraz? lilith, dowiesz się jak najszybciej? Czy mam się tym zająć?
  11. Ma ktoś psiaka opowiadajacego takim wymaganiom??? Pan wspomina o Tobim, pudelku z tego wątku... " [COLOR=black][FONT=Tahoma]Na początku bardzo dziękuję za odpowiedź i zainteresowanie.[/FONT][/COLOR] [COLOR=black][FONT=Tahoma]Szukamy pudelka ze względu na włos. Płeć jest nam raczej obojętna, chociaż mieliśmy przez 14 lat suczkę spaniela (mieszaniec). Wiek max do 4 lat(mam małe dzieci, 9 i 6 lat i nie chciałbym by kolejny raz przechodziły utratę pieska). Jeśli chodzi o wagę to nasza sunia miała 10 kg, więc może być coś podobnego(mamy duży dom około 170m2 i działkę 5000 m2-ogrodzoną,mieszkamy w spokojnej okolicy na peryferiach miasta, właściwie na wsi, nie chcemy jednak zbyt dużego pieska i taki jak Tobi byłby w sam raz)-naprawdę szkoda, że nie wyszło z Tobiaszem. Jak już wspomniałem mamy dzieci, więc w grę wchodzi tylko spokojny, ułożony i lubiący dzieci piesek. szukamy pieska jasnej maści(jeszcze raz muszę podkreślić, że Tobi był idealny)[/FONT][/COLOR][FONT=Times New Roman][SIZE=3]."[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Mam telefon do pana. Dla zainteresowanych podam na pw.[/SIZE][/FONT]
  12. Florentynko - super, dziękuję :) Nie ze mną rozmawiałaś. Podałam numer do osoby, która ustalała adopcję Bandy. Dzięki. Jeżeli masz ochotę to podaj maila, wyślę ci zdjecia Bandy.
  13. [B]Pilnie szukam kogoś na wizytę przedadopcyjną w okolicy krakowa. Dokładnie Owczary - z tego co znalazłam, to 18km od centrum Krakowa na północ drogą 794. Obok są miejscowości Brzozówka, Przybysławice, Niebyła. Jeżeli ktoś mógłby pomóc to błagam o kontakt 606 916 915 - nawet sms. Proszę...mamy szansę oddać psiaka, który już jakiś czas siedzi w schronie!!![/B]
  14. SUPER !!!! Aniu, przypominałaś o sterylizacji? W poniedziałek następny. Nie chcieli pomocy, sami ją zawiozą....poinstruuj jak z umową, ja uprzedzę kierowniczkę, żeby umowa była naszykowana. A nie wiesz jak z kotami do sterylizacji? Pani tak nie bardzo chciała/(wiedziała) rozmawiać
  15. [quote name='anhata']Monday, gdzie Moce robisz ogloszenia ?[/QUOTE] szerlok, gumtree kraków, cafeanimal... te odnawiam często - prawie codziennie. Innę w miarę upływu czasu będę robić.
  16. Z tymi ciuchami byłby fajny pomysł... Ja mogę wystawić... Przypomniałam sie u jamora - tam o tyle fajnie, że ekstra zdjęcia dostępne cały czas. A koszt, no cóż - 450zł...ale to i tak taniej :)
  17. Gdzieś na wątku są zdjecia zrobione czymś lepszym niż ja...przypomnę je tutaj [IMG]http://i52.tinypic.com/312buja.jpg[/IMG] [IMG]http://i55.tinypic.com/359cxt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/24n20es.jpg[/IMG]
  18. [quote name='Marzycielka']Na razie tyle, później jeszcze poogłaszam:) [/QUOTE] Przeogromnie dziękuję !!! Ja wieczorem poogłaszam
  19. Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu Rudego. Jest on niesamowicie pociesznym psem. Po wyjsciu z boksu nie posiadał się ze szczęścia....wariował przez jakiś czas, ale później się przyzwyczaił i nawet nie szarpał bardzo na smyczy. W warunkach schroniskowych trudno powiedzieć jaki pies jest. SBD zaktualizuj może pierwszy post i wklej tekst do ogłoszeń. Błagam...na kogo mogę liczyć jeżeli chodzi o pomoc dla Rudego? Jeżeli ktoś miałby jakieś DT na oku to błagam o miejsce dla Rudego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  20. [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rudy, wspaniały pies, który został porzucony w lecie w dość często odwiedzanym przez turystów miejscu. Podchodził do ludzi, prosił nie tylko o jedzenie, ale również o pogłaskanie - wtedy przywierał całym swym bokiem do czyichś nóg i widać było, że czerpał radość z tych krótkich chwil bycia z człowiekiem. Drobne ranki na jego ciele świadczą o tym, że nie raz został poturbowany prawdopodobnie przez inne psy.[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Niestety, zbliża się zima, turystów coraz mniej, a psu z króciutką sierścią coraz trudniej przetrwać chłodne noce…[/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rudy trafił do schroniska dla zwierząt. Został wykastrowany i opatrzony ze wszystkich swoich ranek. Niestety, schronisko nie wpływa dobrze na psychikę psów, tracą one po prostu chęć do życia. Dlatego proszę o dobry dom dla Rudego. Nie można pozwolić, aby stracił tak silną chęć bliskości z człowiekiem. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Rudy znajduje się w Radomiu. Możliwa jest pomoc w zawiezieniu go do domu. [/SIZE][/FONT][/COLOR] [CENTER][B][COLOR=#003300][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4]Telefon w sprawie adopcji 516 088 927[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]
  21. Buba niesamowicie wygląda :) Super, że jej się udało!!! Rozumiem, że niemiecki zna już perfekt???
  22. Coś napiszę.... Trzeba go jak najszybciej ze schronu wyciągnąć...!!!
  23. [IMG]http://i52.tinypic.com/29f4kr5.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/51etmc.jpg[/IMG]
  24. [IMG]http://i54.tinypic.com/vp9qxk.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/33mstn5.jpg[/IMG] [IMG]http://i53.tinypic.com/2rmws2c.jpg[/IMG] [IMG]http://i54.tinypic.com/120tqvd.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...