Jump to content
Dogomania

Monday

Members
  • Posts

    7730
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Monday

  1. to tylko 3 dni włącznie z dzisiejszym. Kurcze !!! Do Asior pisałaś? Bo nie pamiętam.
  2. Miałam zapytanie, czy suczka może mieszkać w mieszkaniu - odpowiedziałam, że tak - sądząc, że może, gdyż teraz ma zupełnie mieszkaniowe warunki. Może to było poważne pytanie ???? Kto wie... Z podpisu pod nickiem to był śląsk.
  3. I miałaś dziewczyno spokojne życie...nie lepiej było dalej takie prowadzić? Potrzebny był ci ten czarny diabeł:diabloti:
  4. Dorota, ten cytat dotyczył poniedziałku 14 grudnia - transport umówiony jest na poniedziałek 21 grudnia.
  5. Oby szybciutko ten domek sprawdziły. Chociaż jedna kuleczka mniej do wyadoptowania by została Ja nie wiem jak one te mrozy tam przetrzymują - a jak przetrzymają te nadchodzące, większe :( Kuleczki, do domków zmykać.
  6. To Barak gardzi swoim kojcem? Woli łóżko, pościel i pewnie się rozkłada - hm...skąd to znam?
  7. Może nie pyta póki co... Fajna suńka, mały cwaniaczek. Znajdzie się i dla niej domek Niestety allegro chyba nie cieszy się popularnością :(... tula, umieszczałaś Dorę i Rudą na cafeanimal?
  8. Lilith, ktoś pisał...skontaktuj się z red, ona w krakowie kogoś tam zna...kogoś kto już jakieś domki sprawdzał i im zawsze w tych okolicach pomaga.
  9. Lilith - musisz się postarać i dom sprawdzić szybko. W poniedziałek jadę do Mielca z owczarkami ze schronu...z moim TZem, który zapierał się rękami i nogami. Zgodził się, że zrobimy duże koło i z Mielca pojedziemy do Krakowa :multi::multi::multi:. Będzie kupa kilometrów...ale ważniejsze, zeby psiaczek miał dom :) Jaka ja jestem wdzięczna TZowi, że zgodził się i na te owczarki - to na początku, a teraz na kraków, nawet choćby nic z tego nie wyszło. Dobry dogomaniak może z niego będzie ;)
  10. Lilith - transport to zawsze jakiś się chyba znajdzie. Nie ma co myśleć inaczej. Szczeniaczek będzie grzecznie w samochodzie siedział, w jakimś pudełku, żeby nie narozrabiał. Jakie one są już na wielkość? Szczeniaka można włożyć w pudełko z wysokimi burtami, ręcznik na spód położyć...spokojnie dojedzie.
  11. Kurcze - Krakó daleko !!!!! Ja jadę do Mielca w poniedziałek - prawie taka sama droga jak do krakowa. Też chyba nie dam rady. Tula, jak twój TZ ???? Wybiera się jeszcze do Krakowa :) ???? Prezent pod choinkę :/ Zrozumiałe dlaczego ma nie być wizyty przedadop. u mamy tego pana... Tylko, żeby nie było tak, że mama niczego się nie spodziewa - syn jej zrobi "niespodziankę" Jakbym mojej mamie psa przyniosła, to kazałaby mi razem z nim wyjść :( Lilith...jak do tego podchodzisz? Widzę, że bierzesz pod uwagę tą adopcję...w końcu trzeba znaleźć gdzieś te domy. Może nie będzie on wcale gorszy od jakiegokolwiek innego.
  12. Padł mi wyświetlacz w laptopie :( Komputer na gwarancji - muszę gdzieś go wysłać czy coś. Póki co korzystam z komputera TZa. Tyle tylko, że ani fotosika, ani zmniejszacza zdjęć...ani nic nie mam zainstalowane tutaj. Od nowa musze pozgrywać zdjęcia z dogo, ściągnąć z ogłoszeń tekst. Jeżeli mój komputer będzie dłużej niedostępny, to powgrywam wszystko na drugi...ogłoszenia przecież muszą być !!!
  13. Beatko - póki co nie zrobię ogłoszeń - padł mi rano komputer :(, Korzystam okazyjnie z innego. Zmartwiło mnie to, bo Dorka i Ruda muszą mieć odnawiane ogłoszenia. Jak tylko z komputerem będzie wiadomo co i jak, to będę robić ogłoszenia. Biedne psiulki. Mnie to wyć się chce jak widzę jakiegoś na dworze, być może bezdomnego, a być może takiego, który wyszedł na przechadzkę. Chciałabym wiedzieć czy psy inaczej odbierają zimno niż ludzie. Jak patrze na swojego psa, to pomimo, że ja opatulona i marznę, to mój pies tak jakby nie odczuwał, że zimno na dworze - ale on nie siedzi cały dzień na dworze jak bezdomne psiaki :(
  14. Mam nadzieję, że na drodze zrobi się troszkę lepiej. Wczoraj wieczorem max prędkość na mieście to 30km/h - nikt nie odważył się więcej jechać. Sama się zdziwiłam jak po dojeździe do skrzyżowania z prędkością toczenia się zadziałał abs. Najwyżej nasza droga będzie trwała ze 4godz w jedną strone. W poniedzialek jedziemy. TZ do końca tyg powie mi czy jedzie czy nie (to już od jego pracy zależy).
  15. A tu mrozy przyszły :(
  16. Tak - red wszystko ustali. Rozmawiała z panią z Mielca i powiedziała, że chyba będa tam miały dobrze :) Że osoba zajmująca się psami robi to chyba z milości do nich ...czy jakoś tak ;) Póki co domek państwa spod warszawy się buduje. Pogoda się trochę popsuła - nie wiadomo kiedy będzie skończony. Nie ma co czekać...a Mars i Ares będą w schronie siedzieli. Jak ci ludzie będą je chcieli nadal, to czy z Radomia czy z Mielca je zabiorą. Nie takie kilometry psy pokonywały, żeby znaleźć się w domu :)
  17. No, chyba, że znajdą dom...to nigdzie nie będę jechać :) Chyba, że odstawić je do nowego domu.
  18. malibo - na dzisiaj nie udało się nic załatwić. Psy muszą być jeszcze zaszczepione... Pojadę z nimi w przyszłym tygodniu - wcześniej nie dam rady. Na święta nie będą już w schronie;
  19. smutne zakończenie :( Biedactwo...już nie cierpi przynajmniej.
  20. No to w przyszłym, czy kiedykolwiek...to już nie takie istotne. Tylko, żeby nie było tak, że przestaniemy się interesować Lolkiem, przestaniemy robić ogłoszenia itp, a on nadal siedzi w schronie...
  21. Byłoby wspaniale :) Ale sprawdzicie to na 100%? Niestety pomyłki się zdarzają...
  22. Kiedy ogłoszenia adopcyjne dla Sofii można robic? Magda już coś wspominała? A jak Magda ocenia Sofię? Polubiła ją? (Magda Sofię, bo odwrotnie to nie mam co pytac...czytałam, że Sofia zapatrzona w magdę :)
  23. Deklaracji mamy 300zł, pisałam wcześniej, że bumerang musiała wycofać swoją deklarację. Beata...ciężko teraz się spotkać niestety..ale zadzwoń gdzie, kiedy i o której - albo mnie odwiedź. Albo podaj swój nr konta, to z rana zrobię przelew i w ostateczności we wtorek pieniądze będziesz miała. Takie moje propozycje....
  24. Oj Lilith...chciałabym napisać, że mam 6 domków dla maluchów i jeden dla mamusi.
  25. Różnie bywa Lilith... Pewnie zjadłaby panu kota, ale wiadomo? Może z kotami się wychowywała. Fajnie, że w ogóle ktoś zadzwonił.
×
×
  • Create New...