Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. andzia, wyciągamy go ale musimy poczekać aż się trochę więcej deklaracji zbierze, żebyśmy nie zostały z psiakiem "na lodzie".
  2. czy nikt nie pomoże utrzymać dixona w hotelu?:shake:
  3. ojej...:shake: to z naszej kaśki grubaśki zrobi się niedługo kaśka szprycha!:-o:evil_lol:
  4. snuszkak, jak on dziś się zachowywał? nadal taki dziki czy sie troche uspokoił?
  5. patrycja niestety nie ma internetu w umowie adopcyjnej powinna być klauzula o nieodchudzaniu kaśki!:cool3:
  6. no super, właśnie o tym myślałam. czyli juz nawet nie można szukać grubej innego domu....sprzedana!:evil_lol:;)
  7. [quote name='andzia69']czyli do 1 miesiaca zapłaty za hotelik brakuje...120 zł około?[/quote] na to wygląda....a pies napewno nie znajdzie domu od razu, zresztą najpierw musi w hotelu dojść do jakiegoś stanu stabilnego i musi przestać pokazywać zęby na obcych zanim będzie mozna go wydać komuś.
  8. kurcze, czyli jeszcze kilka miesięcy jest na waszym utrzymaniu? czy w międzyczasie też szukasz jej domu innego?
  9. to niunia się do jakiejś hameryki wybiera?:-o:evil_lol:
  10. [SIZE=4]podsumowując na ten moment mamy: [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue][U][B]deklaracje miesięczne:[/B][/U] pani grażyna n. z naszej klasy [B]30[/B]zł aga_krzys [B]10[/B]zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83871.html"]jaco-placo[/URL] [B]20[/B] zł LILUtosi [B]20zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue]Grazyna Maslyk-Dubis [B]20-30 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4] [U][B] [COLOR=Purple]wpłaty jednorazowe:[/COLOR][/B][/U][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Purple] pani grażyna n. z naszej klasy[B] 100zł.[/B] aga_krzys [B]50zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/14296.html"]dzodzo[/URL][B] 30zł [/B]Grazyna Maslyk-Dubis [B]50zł[/B][/COLOR][/SIZE]
  11. piękność taka a domku nie ma:shake: czy z nią jest jakiś problem który ludzi odstrasza?
  12. [quote name='anastacia']ooooo ja też chcę, ja też chcę!! :eviltong:[/quote] pierwszy krok to zrób zdjęcia przedmiotów i wrzuć do kompa.gdy to zrobisz to napisz do mnie pw to powiem ci co dalej ;)
  13. to pewnie można pisać i pisać...ja kojarzę jeszcze gabi, ale ona była krótko.
  14. [quote name='fioneczka']Ajsi... Ziutek... Kaśka... Roki... Hektorek... Całuśny... Dixon... Baron... i tak będziemy dopisywać i dopisywać i to szybko ;) oby jak najszybciej Hektorku trzymam kciuki[/quote] asiu, całus nie jest pod "naszymi skrzydłami", całusek jest też w tym hotelu ale zupełnie nie jest z nami związany, to pies greven....ale dopisywać kolejne imiona też mam wielką ochotę;)
  15. [B]ab-agnieszka jest juz po rozmowie z panią martą.[/B][B]teraz tylko musimy zgromadzic jeszcze trochę deklaracji i zabieramy psiaka do bogatyni. [/B]
  16. cegiełki jeśli ktos by wystawił to by było dobrze ale myślę ze więcej udało by nam się zebrać z bazarków...czy ktoś mógłby na barona wystawić bazarek? ja na pewno coś wystawię w najbliższym czasie na bogatyńskie psiaki więc i na baronka ale może ktos jeszcze by pomógł?
  17. ja wiem, że to szybko ale czy sa jakieś nowe wieści z nowego domu?:cool3:
  18. [SIZE=4]podsumowując na ten moment mamy: [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue][U][B]deklaracje miesięczne:[/B][/U] pani grażyna n. z naszej klasy [B]30[/B]zł aga_krzys [B]10[/B]zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83871.html"]jaco-placo[/URL] [B]20[/B] zł LILUtosi [B]20zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [U][B] [COLOR=Purple]wpłaty jednorazowe:[/COLOR][/B][/U][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Purple] pani grażyna n. z naszej klasy[B] 100zł.[/B] aga_krzys [B]50zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/14296.html"]dzodzo[/URL][B] 30zł[/B][/COLOR][/SIZE]
  19. [quote name='jaco-placo']Dołoze sie co miesiac 20 zl .Tylko przypominajcie mi dziewczyny.[/quote]:loveu: dzięki! post przeskoczył i wczoraj nie zauważyłam. [quote name='jaco-placo']Karolcia, gwarantuje ci ze ten pies ,jeżeli pojedzie do hotelu ,bedzie miał dobre zycie,a Agata i Agnieszka to dobre ludziki:p.[/quote]i tego się trzymajmy;):evil_lol:
  20. [quote name='dzodzo']to zapisz mnie prosze jako deklaracje i jak będziecie juz miec pewnosc, ze zostanie wyciągnięty to tylko mi przypomnijcie zeby wpłacic, chociaz i tak będe zaglądac na wątek i trzymam kciuki żeby się udało[/quote] oki.:loveu: czyli 30 zł to jest deklaracja miesięczna czy jednorazowa?
  21. dzodzo, dzięki wielkie! na razie zbieramy deklaracje ale są już też pierwsze wpłaty.mogę cię zapisać, możesz też wpłacić już na konto ab-agnieszki. barona musimy wyciągnąć z tego schronu, tylko to jest kwestia czasu. chciałybyśmy zabrać go jak najszybciej ale na razie nie ma wystarczających deklaracji comiesięcznych wpłat.
  22. [B]pani grażyna n. deklaruje 30 zł miesięcznie na barona![/B] [B]+ jednorazową wpłatę 100zł.[/B] dziękujemy!
×
×
  • Create New...