-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
czy nikt nie pomoże utrzymać dixona w hotelu?:shake:
-
Witaj w naszym życiu! Drago szczęśliwy w nowym domku!
agaga21 replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
snuszkak, jak on dziś się zachowywał? nadal taki dziki czy sie troche uspokoił? -
[SIZE=4]podsumowując na ten moment mamy: [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue][U][B]deklaracje miesięczne:[/B][/U] pani grażyna n. z naszej klasy [B]30[/B]zł aga_krzys [B]10[/B]zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83871.html"]jaco-placo[/URL] [B]20[/B] zł LILUtosi [B]20zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue]Grazyna Maslyk-Dubis [B]20-30 zł[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=4] [U][B] [COLOR=Purple]wpłaty jednorazowe:[/COLOR][/B][/U][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Purple] pani grażyna n. z naszej klasy[B] 100zł.[/B] aga_krzys [B]50zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/14296.html"]dzodzo[/URL][B] 30zł [/B]Grazyna Maslyk-Dubis [B]50zł[/B][/COLOR][/SIZE]
-
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
to pewnie można pisać i pisać...ja kojarzę jeszcze gabi, ale ona była krótko. -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
[quote name='fioneczka']Ajsi... Ziutek... Kaśka... Roki... Hektorek... Całuśny... Dixon... Baron... i tak będziemy dopisywać i dopisywać i to szybko ;) oby jak najszybciej Hektorku trzymam kciuki[/quote] asiu, całus nie jest pod "naszymi skrzydłami", całusek jest też w tym hotelu ale zupełnie nie jest z nami związany, to pies greven....ale dopisywać kolejne imiona też mam wielką ochotę;) -
Astek Hektor juz w nowym domu zamieszkal z piekna Lea
agaga21 replied to ab-agnieszka's topic in Już w nowym domu
........................... -
zdrowiej sunieczko!
-
[SIZE=4]podsumowując na ten moment mamy: [/SIZE][SIZE=4][COLOR=Blue][U][B]deklaracje miesięczne:[/B][/U] pani grażyna n. z naszej klasy [B]30[/B]zł aga_krzys [B]10[/B]zł [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83871.html"]jaco-placo[/URL] [B]20[/B] zł LILUtosi [B]20zł [/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=4] [U][B] [COLOR=Purple]wpłaty jednorazowe:[/COLOR][/B][/U][/SIZE][SIZE=4][COLOR=Purple] pani grażyna n. z naszej klasy[B] 100zł.[/B] aga_krzys [B]50zł[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/14296.html"]dzodzo[/URL][B] 30zł[/B][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='jaco-placo']Dołoze sie co miesiac 20 zl .Tylko przypominajcie mi dziewczyny.[/quote]:loveu: dzięki! post przeskoczył i wczoraj nie zauważyłam. [quote name='jaco-placo']Karolcia, gwarantuje ci ze ten pies ,jeżeli pojedzie do hotelu ,bedzie miał dobre zycie,a Agata i Agnieszka to dobre ludziki:p.[/quote]i tego się trzymajmy;):evil_lol:
-
[quote name='dzodzo']to zapisz mnie prosze jako deklaracje i jak będziecie juz miec pewnosc, ze zostanie wyciągnięty to tylko mi przypomnijcie zeby wpłacic, chociaz i tak będe zaglądac na wątek i trzymam kciuki żeby się udało[/quote] oki.:loveu: czyli 30 zł to jest deklaracja miesięczna czy jednorazowa?
-
dzodzo, dzięki wielkie! na razie zbieramy deklaracje ale są już też pierwsze wpłaty.mogę cię zapisać, możesz też wpłacić już na konto ab-agnieszki. barona musimy wyciągnąć z tego schronu, tylko to jest kwestia czasu. chciałybyśmy zabrać go jak najszybciej ale na razie nie ma wystarczających deklaracji comiesięcznych wpłat.