-
Posts
19512 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agaga21
-
dostałam dość ciekawego maila ale pani zastanawia się nad adopcją dolara i jeszcze jakiegoś innego psa....
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
[URL="http://img341.imageshack.us/img341/2203/dsc0140yh.jpgtak"]http://img341.imageshack.us/img341/2203/dsc0140yh.jpg [/URL]tak się cieszy pies z nowego domku ;)[URL="http://img42.imageshack.us/img42/1315/dsc0151kz.jpgniezłe"] [url]http://img42.imageshack.us/img42/1315/dsc0151kz.jpg[/url] [/URL]niezłe pobojowisko... niebo widziałam na fb i polubiłam :) tutaj też lubię:loveu:- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
[quote name='chita']jasne;) jutro moze nie ale w czwartek powinnam byc juz ogarnieta to sie umowimy;)[/QUOTE]jasne, trzymam cię za słowo :) [quote name='lula2010']....no i wyszedl potwor z glebin jeziora....(czyli Etna)...;) :evil_lol:[/QUOTE]:evil_lol::evil_lol: [quote name='dOgLoV']Świetne wodne fotki :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]dzięki :) [quote name='Izabela124.'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/-fiOqNr35SjI/T_IAN72NDHI/AAAAAAAAFNs/_0-vT6m9NSo/s590/IMG_2707.jpg[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-3JSTDXtGWWI/T_tCiLnmgTI/AAAAAAAAFSk/wIEcMxAN3Eg/s640/IMG_3116.jpg[/URL] oba zdjęcia bombowe![/QUOTE]ja lubię to z etną. to z gamoniem śmieszne takie trochę :) [quote name='justysiek']"moja' piękna Etnusia:loveu::eviltong: cudowna jest, uwielbiam psy kochające wodę!:loveu:[/QUOTE]woda to jest to, co etnusie kochają najbardziej ;)
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3JSTDXtGWWI/T_tCiLnmgTI/AAAAAAAAFSk/wIEcMxAN3Eg/s640/IMG_3116.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T0SMZ1vqpGY/T_tCuaM7pFI/AAAAAAAAFS8/sQPmP-HFdK4/s640/IMG_3126.jpg[/IMG]
-
Cezarro czyli diabeł w ciele owczarka niemieckiego :)
agaga21 replied to justysiek's topic in Owczarek niemiecki długowłosy
[quote name='justysiek']oj tak:loveu: szybko rosną, choć ja wolę Cezara teraz niż wcześniej, teraz jest pieszczoch przytulak wczesniej byl niedotykalski:diabloti:[/QUOTE]wcześniej pewnie ząbki swędziały ;) -
[URL]https://lh6.googleusercontent.com/-rmhOyElR6UU/T_vsDGcaBXI/AAAAAAAAEzw/zPDQ5J_BNio/s640/_dsc1669.jpg[/URL] coś mi to przypomina ;) ale macie tam pięknie!! szerokiej drogi!
-
[quote name='asiunia']Dziewczyny kochane,doradźcie które owoce i warzywa można jeść bezpiecznie podczas karmienia? Niedobrze robi mi się już od jabłek do przegryzania i buraków do obiadu,a informacje w internecie są mocno sprzeczne:shake:[/QUOTE]ja jem wszystkie prócz cytrusów i truskawek :) arbuzy, nektarynki, brzoskwinie, gruszki...lence nic nie szkodzi. próbuj w małych ilościach różnych owoców.
-
[quote name='malawaszka']hahahaa Etna jest.... aż nie wiem co napisać jaka jest hahaha :roflt:[/QUOTE]hehe, też nie wiem co napisać ;) [quote name='chita']łooo!!! fantastyczne foty (i bynajmniej nie tylko dlatego ze modelka nieprzecietna ;) ) jakie ona ma cudne oczyska....:loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-3JSTDXtGWWI/T_tCiLnmgTI/AAAAAAAAFSk/wIEcMxAN3Eg/s640/IMG_3116.jpg[/URL][/QUOTE]dzięki :) a ty ciotka już w pl?:cool3: aaaa, zapomniałam napisać, że wczoraj usłyszałam, że mamy "fajnego buldoga":evil_lol:
-
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
byliśmy nad jeziorem, drzewa poprzewracały się noc wcześniej na linie wysokiego napięcia, wielgachne drzewa powywracane z korzeniami, jedno nawet pół chodnika wywaliło korzeniami! lasy po drodze takie połamane...:shake: niech już się skończą te burze!- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
ja tu przyszłam dziś trzymać kciuki za cesarkę, życzyć powodzenia a tu taka niespodzianka!!! :) magda, gratulacje! piękny, wielki chłopczyk! :loveu::loveu: -
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-T0SMZ1vqpGY/T_tCuaM7pFI/AAAAAAAAFS8/sQPmP-HFdK4/s640/IMG_3126.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-CsJ5o0eCd1Q/T_tCwfWpWXI/AAAAAAAAFTE/IdNKTjpN79M/s640/IMG_3131.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lWe3xx70zqc/T_tCzDQY_2I/AAAAAAAAFTM/wt17GBx1oxU/s640/IMG_3140.jpg[/IMG]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-aPKhEx_LNLg/T_tCUAIC9wI/AAAAAAAAFSM/1lqWUlyIsJE/s640/IMG_3030.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-mIwFBg4flVk/T_tCWUWTj-I/AAAAAAAAFSU/W2kswJNfOGo/s640/IMG_3108.jpg[/IMG] :crazyeye::crazyeye: :evil_lol: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-a90xpq4xKfg/T_tCavrPbjI/AAAAAAAAFSc/qqt5AGQQVa4/s640/IMG_3109.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-3JSTDXtGWWI/T_tCiLnmgTI/AAAAAAAAFSk/wIEcMxAN3Eg/s640/IMG_3116.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-_xhZzo1AbrE/T_tCrbpipjI/AAAAAAAAFS0/GCWAg5o1hf4/s640/IMG_3120.jpg[/IMG]
-
[quote name='magdabroy'] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-UYQx5-89SoI/T_deIBANfuI/AAAAAAAAFRU/J0KY1BfubFA/s640/IMG_2852.jpg[/URL] trochę wody dla ochłody :)[/QUOTE]jasne, trzeba jakoś upały przetrwać :) [quote name='justysiek'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-UYQx5-89SoI/T_deIBANfuI/AAAAAAAAFRU/J0KY1BfubFA/s640/IMG_2852.jpg[/URL] kolega chyba boi się wody:evil_lol: mina boska:eviltong: za to Etna uwielbia wodę jak mój Cezar, gdzie tylko ją widzi tam już siedzi:diabloti: u nas też tak duszno, że oddychać się nie da...:roll: szczerze mam dość tych upałów, chcę temperaturę do 25, choć na trochę.[/QUOTE]morris wody się nie boi, często nurkuje głową w tej misce by wyłowić stamtąd zabawki ale do michy cały nie wchodzi, za to etna mogłaby z niej nie wychodzić [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-UYQx5-89SoI/T_deIBANfuI/AAAAAAAAFRU/J0KY1BfubFA/s640/IMG_2852.jpg[/URL] ale mają supr zabawę :loveu: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-OA_ro39FcXQ/T_dd96PH1TI/AAAAAAAAFQk/lkDaehKfJns/s640/IMG_2817.jpg[/URL] słodziak !!!! :loveu: [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-ufId2D5oNAc/T_dd6WB4tZI/AAAAAAAAFQU/4ZAN5cw34JI/s640/IMG_2814.jpg[/URL] hihihihi :loveu: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Ht7GI5XHhh8/T_deD3pVySI/AAAAAAAAFRE/wgGbQkICet0/s640/IMG_2841.jpg[/URL] [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-q9YWYSy13Ik/T_deA7e_0lI/AAAAAAAAFQ0/JBxYhXJHMjw/s640/IMG_2828.jpg[/URL] [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Zjpj3Os71HU/T_deCVnQ57I/AAAAAAAAFQ8/tIYxN5rOuhI/s640/IMG_2840.jpg[/URL] piękne :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]dzięki :) [quote name='Donvitow']Kurcze. Ale nam się klimat zrobił. Jak już moja Kropa nie wychodzi na spacery.:) to koniec świata.:). Ciekawe czy i dzisiaj w nocy będzie nawałnica z piorunami.:)[/QUOTE]u nas pioruny codziennie, jedynie dzisiejszej nocy nie było. mogły by się te burze już skończyć ale na upały nie narzekam :) [quote name='bira']Drugie ma glupawke bo to wloch w koncu :-) Takie temperatury mu nie straszne ;-)[/QUOTE]jasne :) a my mieliśmy świetny weekend :) w sobotę i niedzielę byliśmy nad jeziorem w sławie. piękne, wielkie jezioro ale i ludzi multum. kamil z wody nie wychodził w końcu miał się gdzie wyszaleć a lenka też się popluskała i to nie tylko przy brzegu. myślałam że będzie się trochę bała ale im bardziej ją zanurzałam, tym miała większą frajdę :) więc sobie popływała :evil_lol: psów na szczęście nie braliśmy, bo w tym tłumie byłoby niefajnie, za to my spędziliśmy fajnie czas w dobrym towarzystwie. wczoraj późnym popołudniem pojechaliśmy nad inne jeziorko i tym razem etna sie załapała :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sFRlqaG3L88/T_tCKSp4laI/AAAAAAAAFRk/XERuCHMfxBo/s640/IMG_2965.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VXaeYA0DOzE/T_tCMatMOEI/AAAAAAAAFRs/ztbUZfZQoU4/s640/IMG_2970.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-2KK8TCMPpzk/T_tCOvZxfgI/AAAAAAAAFR0/O3wDjlFgLio/s640/IMG_2976.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-rvA36LDg1kM/T_tCQYGvyvI/AAAAAAAAFR8/bRSdKHMj-RM/s640/IMG_3004.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-QJ9shIVW2z4/T_tCSabfF7I/AAAAAAAAFSE/mVVgohwf4Tc/s640/IMG_3017.jpg[/IMG]
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
[quote name='magdabroy']Musiałaś o tym przypominać :mad: Dziękuję :)[/QUOTE] :evil_lol: no wiesz, ostatni wolny ale wszystkie kolejne będą mocno rozrywkowe:diabloti: -
Sznupkowy Oddział Psychiatryczny vs Geriatria i koty... no i ja
agaga21 replied to malawaszka's topic in Foto Blogi
(*) dla birmana...- 49449 replies
-
- czarcie kopytko
- malawaszka
- (and 5 more)
-
foty psiakowe:multi::multi: ale się świetnie bawią! super te zdjęcia w baseniku :):multi:[quote name='dOgLoV'] moze coś takiego ?? [URL]https://lh5.googleusercontent.com/-Vmci5mVisR0/T_deF8Kq6tI/AAAAAAAAFRM/N3FPYfq9szQ/s640/IMG_2851.jpg[/URL] pozwole sobie na wklejenie linka do zdjęcia użytkowniczki [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/82782-agaga21"][B]agaga21[/B][/URL][COLOR=#3E3E3E] mam nadzieje ze mnie za to nie zabije [/COLOR]:lol:[/QUOTE]nie zabije ;) nasz basenik służy 2 lub 3 sezon już. etna wchodzi do niego i się w nim kładzie, pozostałe psy nie wchodzą, morris jedynie głowę zanurza:evil_lol:
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
agaga21 replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
magda, masz ostatni wolny weekend!!!:crazyeye: tora piękna z piłeczką jak zwykle :multi: -
[quote name='pepsicola']Sybel, ilość odciągniętego pokarmu nie świadczy o ilości pokarmu w ogóle. Ja karmię od ponad 7 miesięcy i porządnym laktatorem elektrycznym potrafię ściągnąć max 30 ml po godzinach ściągania. Powodzenia![/QUOTE] dokładnie! ja gdy próbowałam ściągać to zarówno ręcznym jak i elektrycznym po pół godzinie męczenia się udawało mi się zaledwie odrobinę ściągnąć a gdy lena pije, to się najada i nadal nie toleruje ani kropli modyfikowanego. sybel, może twój synuś źle łapie brodawkę?
-
[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vmci5mVisR0/T_deF8Kq6tI/AAAAAAAAFRM/N3FPYfq9szQ/s640/IMG_2851.jpg[/IMG] co prawda to nie jezioro ale ochłodzić się można a woda świeżo ze studni nalana :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-UYQx5-89SoI/T_deIBANfuI/AAAAAAAAFRU/J0KY1BfubFA/s640/IMG_2852.jpg[/IMG] lucynka chowała się po kątach bo bała się wody więc za karę nie ma zdjęć:diabloti:
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-OA_ro39FcXQ/T_dd96PH1TI/AAAAAAAAFQk/lkDaehKfJns/s640/IMG_2817.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6XLCOmjmT2s/T_dd_GD3NyI/AAAAAAAAFQs/0JO6BmL9lNM/s640/IMG_2824.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Ht7GI5XHhh8/T_deD3pVySI/AAAAAAAAFRE/wgGbQkICet0/s640/IMG_2841.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-q9YWYSy13Ik/T_deA7e_0lI/AAAAAAAAFQ0/JBxYhXJHMjw/s640/IMG_2828.jpg[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Zjpj3Os71HU/T_deCVnQ57I/AAAAAAAAFQ8/tIYxN5rOuhI/s640/IMG_2840.jpg[/IMG]
-
[quote name='chita'] a foty ptakow EXTRA!!! cudne, nigdy jeszcze mi sie nie udalo nakryc takich napalencow z aparatem ;)[/QUOTE]dzięki. może u was nie ma takich napaleńców jak u nas ;) dzisiejszy skwar... wczoraj w nocy oczywiście znów była burza, dużo padało a dziś od rana słońce tak grzało, że wszystko intensywnie parowało. już o godzinie 10 rano kompletnie nie było czym oddychać. jeden piesek ledwo chodził w taki upał [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-9J0w1r__rnA/T_dd1acBerI/AAAAAAAAFP8/XPiQHN9FEIU/s640/IMG_2781.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bP5Ysbd1RXE/T_dd2zipLiI/AAAAAAAAFQE/h-sx5i2bcR8/s512/IMG_2783.jpg[/IMG] i chował się do cienia [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-pfKg2Ah8ogY/T_dd4QCrh2I/AAAAAAAAFQM/wP4x4WCH8TU/s640/IMG_2809.jpg[/IMG] drugi piesek miał głupawkę :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ufId2D5oNAc/T_dd6WB4tZI/AAAAAAAAFQU/4ZAN5cw34JI/s640/IMG_2814.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-6j4Mb2DXppU/T_dd8ItjGBI/AAAAAAAAFQc/y0zXLnDkdl0/s640/IMG_2815.jpg[/IMG]
-
Psio-koci melanż, czyli moje gwiazdkiW Birra i Honorata...
agaga21 replied to bira's topic in Foto Blogi
[quote name='bira']Witam :-) Dzięki i wzajemnie :-) U nas pakowanie. To masakra totalna. Nic znaleźć nie mogę... Do tego mam dwie pomocnice, które sa tak pomocne, że płakać się chce..... Do tego Honorata przy odrobi ie nieuwagi wchodzi do walizek i wykopuje z nich rzeczy... jessu, ja już bym chciała jechać, żeby nie trzeba było więcej pakować ;-) I znająć życie połowy pozapominam. Inga dzisiaj rozpoczęła wakacje :-) Wczoraj dostaliśmy raport, bardzo się poprawiła, jestem z niej bardzo dumna :-) A Biani od wczoraj bije. Beczy z byle powodu, o wszystko się awanturuje, tłucze Ingę, szarpie ją, jest okropna. Nie wiem co się z tym dzieckiem dzieje......... Honia od wczoraj nie kunduje po okolicy, w ogóle z domu nie wychodzi, nawet na balkon ;-) Może się już naspacerowała..... A Birra cierpi w upały, dzisiaj wprawdzie zelżało, ale i tak lekko jej nie jest...[/QUOTE] bianka pewnie czuje ze coś się dzieje i robi wszystko byś o niej nie zapomniała pakując walizki ;) na pewno jej przejdzie jak pojedziecie. szerokiej drogi, odzywaj się :) i dużo odpoczywaj...i nie zapomnij o zdjęciach!