Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='Izabela124.'][URL]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226269_348843941856726_1224664352_n.jpg[/URL] nawet siku uwiecznione :evil_lol: Piękny jest :loveu:[/QUOTE]bo to siusiumajtek ;) [quote name='paoiii']Przzzeeeeeeecudny! :loveu:[/QUOTE]no, śliczny! [quote name='justysiek']piękny, kilka msc temu nawet bym się nie zastanawiała, ale teraz mogę tylko trzymać kciuki za super dom!:loveu:[/QUOTE]domek musi być super [quote name='ms_arwi']On jest w schronisku?[/QUOTE] yyyyy...powiedzmy ;)
  2. kasia, ty nas tymi wakacyjnymi fotami zagadałaś a nie napisałaś jak tam ustalenia z mężem w sprawie psa!!!! zobacz, ten maluszek chyba by do was pasował, co?:cool3::cool3: [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559144_348857415188712_637725555_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/578660_348856401855480_1350754985_n.jpg[/IMG] niuniuś jeszcze siusia jak dziewczynka :) ma 3 miesiące [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226269_348843941856726_1224664352_n.jpg[/IMG]
  3. zobaczcie jakie cudo do adopcji! [IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559144_348857415188712_637725555_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/226269_348843941856726_1224664352_n.jpg[/IMG] [IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/559324_348856565188797_1682770567_n.jpg[/IMG] tylko w pewne ręce. ktoś chętny?
  4. :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-C3J-qDeBOG4/UCEnm10xJ1I/AAAAAAAAMrY/tDMmOBva_4A/s640/DSC_0254.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-DHO7KyDQWNg/UCEnaphZKCI/AAAAAAAAMrQ/4T_wt__jak8/s640/DSC_0250.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4CFnsDPeSVo/UCEjD3fXOXI/AAAAAAAAMqE/7ocFxRvwBaw/s640/DSC_0149.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-XmlIC6ia2mc/UCEmQQmPzlI/AAAAAAAAMqo/2Lu7IVRljIs/s640/DSC_0185.JPG[/IMG]
  5. dolcio kiedyś: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-0werNN_uL9w/TyfMATNrqpI/AAAAAAAAI_8/7akLkwwIjC8/s640/IMG_8507.JPG[/IMG] i dolcio dziś: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ERAdoEqJ7n8/UCEjKICziKI/AAAAAAAAMqM/qcbmgxjgiAM/s640/DSC_0175_01.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-ze8kanFDwUQ/UCEmhhQ3wiI/AAAAAAAAMqw/ezBKepAb8ck/s512/DSC_0200_01.JPG[/IMG]
  6. ostatnio mam jakieś kretyńskie telefony w sprawie dolara. dzwonią "o tego psa" -którego? "tego amstaffa" -ale którego amstaffa? "yyyyyyyyy....rocznego?" -nie mam rocznego. "3-letniego...?" -to jakiego pan chce? "a jaki jest?" :roll: tak mniej więcej rozmowy wyglądają. ludzie dzwonią bo pies na zdjęciu im się spodobał ale już nawet nie przeczytali jak ma na imię, nie wspominając o innych informacjach na jego temat. mam też wrażenie, że większość telefonów jest od osób niepełnoletnich! ale widać przynajmniej, że nowe ogłoszenia się pojawiły ;)
  7. karmienie tylko z ręki, na spacerach smakołyki z ręki, najlepiej dodatkowo w nagrodę za wykonanie prostych komend typu "siad". nie oczekuj od psa, że od razu da ze sobą wszystko zrobić. pies cię nie zna, musi najpierw zaufać. niech ma w domu non stop obrożę z krótką smyczą, gdy się "marszczy", mówisz nieprzyjemnym tonem "FE!" bierzesz za smycz, wyprowadzasz spokojnie z pomieszczenia bez dodatkowego gadania. te problemy z wychodzeniem sądzę że mogą być spowodowane jaimś bólem, kiepską kondycją(?) dlatego radziłam zrobić mu przegląd. daj psu czas, nie zmuszaj do kontaktów, niech sam przyjdzie na głaskanie.
  8. obejrzałam filmik. fajnie się bawią :) u nas zabawa wygląda całkiem inaczej. lucyna jak ruszy na gamonia, to on się obrócić nie zdąży a ona w tym czasie robi trzecie okrążenie wokół niego a w międzyczasie zdąży go ugryźć w łapę, ucho i zawiesić mu się na szyi:diabloti: duże psy są taaaaakie powolne ;)
  9. jeśli chodzi o zdrowie to radziłabym generalny przegląd psa w zaufanej klinice.
  10. [url]http://img824.imageshack.us/img824/4716/dsc0195od.jpg[/url] bosko! a zwierzaczek jedzący ciasteczka też fajny :)
  11. jeszcze trochę i śladu wielkiego nie będzie. większa część paznokcia jest więc palec jakoś bardzo dziwnie nie będzie wyglądał :)
  12. [quote name='justysiek']to w domu musi Ci się nie nudzić:evil_lol: masz sporo zajęć w domu. Lenka rozbraja uśmiechem na pewno:loveu:[/QUOTE]nie nudzę się, to fakt i codziennie sobie obiecuję, że jak lena zaśnie, to i ja się zdrzemnę by trochę odespać i za każdym razem mam coś do zrobienia :) [quote name='agnieszka32']O, to szybko Lenka staje! Jeszcze trochę i biegać zacznie :) Ja to nie wiem, jak Ty ze wszystkim dajesz radę... Ja uwielbiam poniedziałki, jak mogę iść do pracy i perspektywa pracującego tygodnia przede mną :diabloti:[/QUOTE] nie strasz! wolę żeby jeszcze się z chodzeniem nie spieszyła. aga, jakoś daję radę i w międzyczasie na dogo zaglądam :) , także nie jest źle, choć niezapowiedzianych gości nie lubię bo nie zawsze chce mi się posprzątać w tym wszystkim ;)
  13. aga, 2 dni babcia, 3 dni opiekunka albo odwrotnie :)
  14. [quote name='Klaudus__'][I]Super,że się dogadują. Ta Twoja sunia to przy Nim kruszynka :)[/I][/QUOTE] a co z kastracją?
  15. [quote name='magdabroy']Dzień dobry :) Popraw sobie (i nam ;)) humor i dawaj jakieś zdjęcia :)[/QUOTE] musiałabym je najpierw zrobić:evil_lol: etna po detoksie od boomera sie znowu gruba zrobiła. ja już nie wiem jak jej wagę utrzymywać-raz za chuda, raz za gruba:shake: dam jej piłkę to znów zrzuci nadwyżkę ale muszę najpierw zabezpieczyć kilka roślin a nie mam kiedy. lenka od jakiegoś tygodnia stoi sobie przy kanapie gdy tylko ma okazję. poza tym biega na czworakach i cwaniara jak tylko na sekundę z niej oko spuszczę to biegnie(!) z dywanu na podłogę by ją lizać:mad: albo grzebie w kwiatkach. z rzeczy zakazanych jeszcze staje przy kominku i stuka rączką w szybę a jak jej grożę palcem, to rozbraja uśmiechem:loveu: kamilek jest od dziś na swoich pierwszych pół-koloniach z nauczycielką angielskiego więc do 14 jesteśmy z lenką same w domu. ciekawa jestem jak mu się te pół-kolonie spodobają, bo ostatnio to w ogóle miałam problem by go z domu wygonić, bo chciał tylko grać na kompie a jak nie pozwalałam to foch, obraza, złość itp.:roll: trudny wiek...a to dopiero się zaczyna! w każdym razie na pewno taka zmianja wyjdzie mu na dobre, potem może jak będzie pogoda, zabiorę dzieciaki nad jezioro na kilka dni i zaraz będzie koniec wakacji! ale ten czas leci!
  16. [quote name='agnieszka32']Moim zdaniem to nie skaza, tylko zwykłe uczulenie - ja stawiam albo na banany (prawie całego codziennie zjadała), albo na kakao (zjadła u dziadków dwie czekoladki, a potem przez 3 dni codziennie po jednym czekoladowym jogurciku). Albo faktycznie mleko 3 jej nie odpowiada, bo nic nowego nie wprowadzaliśmy. Co do nadżerki, to musiała się czymś zakłuć - lekarka pytała, czy nie bawi się czasem długopisem/ołówkiem. Ale nie, nawet łyżeczką nie pozwalam jej się bawić. Mam pewne podejrzenie - kiedy miesiąc temu była przeziębiona, stosowała tantum verde. Niania mi się przyznała, że wkładała jej tę rurkę do pryskania głęboko w gardło (na siłę!!!), bo przecież inaczej to nie działa... Dlatego, po raz kolejny mam powód, by zmienić opiekunkę. Moja mama idzie na emeryturę od września i chce (sama) się Zosią zająć, a że młoda jest, ma dopiero 56 lat, więc myślę że da radę. Chociaż ja wolałabym, by mama sobie odpoczęła, a nie kolejną pracę na głowę wzięła.[/QUOTE] stawiam na kakao, mocno alergizujące jest, banany nie. aga, jeśli twoja mama sama chce zająć się zosią, to znaczy, że chce czuć się potrzebna. młoda babcia zawsze lepiej się zajmie wnusią niż najlepsza niania a to dlatego, że babcia kocha to dziecko a niania co najwyżej lubi. ja bym się nie zastanawiała, widocznie twoja mama nie ma ochoty jeszcze odpoczywać ;)
  17. [quote name='magdabroy'] Jutro się przejdę do apteki, w końcu mieszkam w Niemczech, więc z dostępnością nie powinno być problemu ;)[/QUOTE] no fakt!:evil_lol:
  18. [quote name='justysiek']ehh... ale za tr 6 tys moglibyscie zrobic soie cos innego... wiadomo, że wydatkow nie brakuje, tym bardziej przy 2 dzieciakow i 3 psach... odechciewa sie pomagac.[/QUOTE] nawet nie chcę o tym myśleć:shake: bo tylko się wściekam.
  19. ponoć te niemieckie to sab simplex. do kupienia w necie. zapytaj agnieszkę32, ona ma jakieś pewne źródło. magda, na dzidziusiowym był temat kolek. pomagają masaże brzuszka, okłady z ciepłych(ogrzanych żelazkiem) pieluch tetrowych. jak się tak napina, to połóż go na pleckach i zacznij masować mu brzuszek delikatnie uciskając i zataczając kółeczka zgodnie z ruchem wskazówek zegara w ten sposób, by te kółeczka robione jedno przy drugim, tworzyło większe koło, otaczające cały brzuszek(również w strone wskazówek zegara). taki masaż pomoże mu uwolnić gazy i powinno przynieść ulgę. jeśli to kolki, to się sprawdzi i wtedy jak najczęściej rób mu taki masaż.
  20. [quote name='lula2010']niestety nie przeszlo....cala noc bylo bieganie...rano wet....astunia "zlapala"tzw wirusowke,jutro kolejna wizyta i zastrzyki :shake:,mam nadzieje ,ze obie bulwy nic nie zlapia....[/QUOTE]ojej...:( a co to za wirusówka?
  21. aga, dziwne to, przecież zosia je mm a nie krowie więc nie powinna mieć skazy. a ta nadżerka skąd się mogła wziąć? biedna zosia, do tego jeszcze te zęby :(
  22. [quote name='justysiek']6 tys, to bardzo dużo pieniedzy... ech Ci ludzie są okropni.[/QUOTE]no dużo. na szczęście nie były to pieniądze bez których nie damy rady przeżyć ale miały być a ich nie ma. [quote name='Izabela124.']Współczuję takie sytuacji. Człowiek chce pomóc a tu tak w balona robią :shake:[/QUOTE]najgorsze, że mieliśmy tą osobę za uczciwą, postawioną w trudnej sytuacji życiowej, w dodatku z maleńkim dzieckiem. zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym i ta osoba żyła na nasz koszt przez 8 miesięcy i teraz jak się od dna odbija, robi nam taki numer:angryy: [quote name='chita']moze jutro, dzis moze mnie nie byc;)[/QUOTE]może być jutro czy pojutrze, najważniejsze że masz w końcu te słuchawki ;)
  23. [quote name='Aleks89']Ja pożyczyłem 2,5roku temu eksowi 2tys. i nigdy ich nie odzyskam..."nie oddam ,bo nie mam" dodajmy ,że zaarabia miesięcznie jakies 4,5tys... I teraz gówno mnie obchodzi czy ktoś coś potrzebuje.Nie mam ,nie moge i tyle. Ale takie sytuacja zawsze pozostawiają niesmak.[/QUOTE]też nieźle... [quote name='justysiek']ech... straszne, ale tak jest ludzie są perfidni i niewdzięczni, ale nie wszyscy, są też ludzie, którzy umieją docenić pomoc, mimo tych nie umiejących warto pomagać. zwierzęta za do umieją odwdzięczyć się za pomoc i dlatego im warto pomagać![/QUOTE]za każdym razem jak komuś pomogliśmy finansowo, nacięliśmy się na tych osobach. teraz jesteśmy 6 tys w plecy. nie spodziewaliśmy się, ze odzyskamy te pieniądze od razu ale teraz wygląda na to, że nie odzyskamy ich wcale... [quote name='chita']heeej, dostalas maila? komp nam padl i w dodatku nie moge sie dostac do gg bo sobie hasla pozmienialam, ale za to mam juz sluchawki do skypa :cool3: fotki psiakow z dzieciaczkami slodkie...:loveu:[/QUOTE] dostałam, miałam zaraz odpisać i zapomniałam :) kochana, musisz mi z rozliczeniem pomóc, błagam! możemy się zgadać wieczorkiem albo jutro :)
  24. [quote name='chita']dolarek dostal na paypal 30zl!!!! wielkie dzieki, na dniach przeleje do Agaty:)[/QUOTE] karolina, pomożesz mi ogarnąc rozliczenie? pleaseeeeeeeeeeeeeee......
  25. [quote name='koosiek']Oczywiście. Generalnie nie zauważyłam u niego jakiejś agresji wobec innych psów, gdy inny zaczepiał go przez kraty to nawet się cieszył - ale poproszę doktora, żeby jeszcze to sprawdził, no i reakcję na kota. [/QUOTE]dzięki. to czekam :)
×
×
  • Create New...