Jump to content
Dogomania

agaga21

Members
  • Posts

    19512
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by agaga21

  1. [quote name='dOgLoV']Od jutra bede miała chyba mega długą rozłake z dogo :roll: Neron ostatnio nieźle wariuje , niedawno wciągnął by tatę pod samochód za jakimś psem :roll: a wczoraj rzucił sie z zębami na jakąś kobietę :roll: był w kagańcu i tata go utrzymał więc tylko trochę sobie poujadał ale mój tata miał serce w gardle i chodził cały dzień roztrzęsiony , nie wie co w niego wstąpiło bo Neron zna ta kobietę i nigdy nie szczekał na nią wręcz ją ignorował :roll: będe musiała chodzić do rodziców codzienie i go wyprowadzać nie chce któregoś dnia usłyszeć ze tata jest w szpitalu przez mojego psa :shake: wiec dostep do kompa bede miała zerowy :roll: chyba ze brata nie bedzie i skorzystam z jego ;)[/QUOTE] znajoma ostatnio podwyższała swój płot bo jej tymczasowicze przeskakiwali. co prawda płot inny całkiem niż wasz, ale może u was też by tak się dało. ona ma z takich paneli siatkowych chyba z 1,5m i to nie wystarczało, więc nie zmieniała całości, tylko od góry jakoś jej zamontowali dodatkowe metalowe krótkie słupki czy jaakąś ramkę metalową(kurcze, nie przypatrzyłam się dokładnie) i na to 0,5m z takich paneli jak ma od ziemi. może u was też coś takiego by się sprawdziło i może jakoś bardzo głupio by nie wyglądało a na wiosnę moglibyście dokończyć nowy płot...?
  2. czy suńka jest w dt?
  3. [quote name='malawaszka']Byliśmy dziś oddać krew - zbiorowo - Zgred i Furia :D zabrałam też Punię na oględziny, fajnie było.... kocham być zaplątana w smycze :D[/QUOTE] o rany, już widzę siebie z bandą moich dzikusów na smyczach! monika, szczerze podziwiam, mimo, że kochasz być zaplątana w smycze ;):evil_lol:
  4. [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis2/IMG_9969.jpg[/url] mamoooooo!!!!!!!! on mnie bijeeeeee! ;)
  5. https://lh4.googleusercontent.com/-J78Yy5pG0Y4/UIkxngsJAOI/AAAAAAAAFg0/hl9Tcc4Bb-U/s746/IMG_0064.JPG mavi udaje, że jej nie ma ;) :D
  6. [quote name='malawaszka']dała Ci do zrozumienia, że masz dziećmi się zajmowac, a nie na dogo siedzieć :evil_lol: Lucynka jest boska z tym zachowaniem do psów przy kotkach! uspokajała dużych![/QUOTE] no chyba! (w obu kwestiach:evil_lol:) zajrzyjcie tu :( [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/234124-Gda%C5%84sk-Pseudohodowla-w-centrum-miasta!-DT-na-CITO[/url]!
  7. wiadomo ile tam psów może być? podam dalej...
  8. dobrze, że się u mnie pochwaliłaś hunterem, bo pewnie w życiu bym waszej galerii nie znalazła ;) świetny psiak, ciekawa jestem jak wyrośnie. mamusię ma wspaniałą! będę zaglądać z wielką przyjemnością :) ciekawe jak się dogadają z sanhezem jak mały dorośnie... btw. sanhez przepiekny!!!!:loveu: a sońka mała i słodka. faajne stado!
  9. [quote name='majqa']Nom... tak właśnie sobie pokazują i się zwołują do danego celu/ zadania. :-) U swoich, choć nie u wszystkich, też zaobserwowałam takie komunikaty. Cieszę się bardzo, że kocie przedszkole idzie Wam pełną parą. :-) Czytam o postępach w sferze psio - kociej i ogromnie ich gratuluję. :-)[/QUOTE]mnie zszokowało to, że on już musiał jej dać znać o co chodzi, jak pobiegł po nią, bo to ona pierwsza przyleciała w ten kąt a on tuż za nią. czyli te ich komunikaty muszą być tak dokładne, że wiedziała gdzie jest mysz którą widział morris! nie było tak, że przyszli razem i on jej dopiero wtedy pokazał o co chodzi. [quote name='iskra_wroc']Jakieś psio-kocie sesje zdjęciowe może będą? :>[/QUOTE]oj ciężko będzie z fotkami, chyba że coś zdążę pstryknąć ale jak koty są na dole to ja psów pilnuję i wolę mieć ręce wolne a z aparatem to ciężko... [quote name='lula2010']......no to Lucynka musi byc malenka ,skoro mala moja bulwa wazy ponad 11kg,a biala ponad 15 kg....:evil_lol:[/QUOTE]lucynka to taki większy kot ;) [quote name='YxNinaxY']Morris waży tylko 35 kg? :o A ja miałam wrażenie że to taki wielki pies :P Mój Hunter (6 miesięcy) waży 30 kg:P[/QUOTE]a bo on tylko tak wygląda na większego :evil_lol: jest trochę wyższy od sporego amstaffa ale zamiast mięśni jest oblany tłuszczem a jak wiadomo tłuszcz jest lżejszy niż mięśnie, dlatego też tak mało waży jak na swój wzrost. dzisiaj wszystkie psy razem się widziały z kotami. lucyna na luzie, gamon na smyczy a etna na smyczy i w kaagańcu. lucyna cały czas lizała etne i morrisa po pyskach i stawała między nimi a kotami (broniła? odwracała uwagę?) morris powąchał koty trochę i generalnie miał wszystko w d..., położył się tyłem i leżał sobie a etna wpatrywała się i trącała nosem, trochę piszczała. może jak będzie widziała inne psy spokojne, to w końcu sama się uspokoi?? ciężko upilnować taką zgraję na raz ale w ten sposób jestem w stanie organizować chociaż 2 takie spotkania dziennie zamiast po jednym dla każdego z psów osobno :) no zobaczymy jak nam się to sprawdzi, w każdym razie oczy muszę mieć dookoła głowy, chyba druga taka sesja będzie jak dzieci pójdą spać bo rozpraszała mnie lenka, która zaczęla wyłazić z kojca i wdrapywać się na kanapę!:crazyeye::mdleje: dziś ją zdjęłam z kanapy. wdrapała się na nią jak poszłam dosłownie na chwilę do kuchni i stała sobie zadowolona trzymając się oparcia kanapy i pukała w mój otwarty komputer. wyłączyła mi dostęp do sieci i pół dnia myślałam, że nie mam internetu :mad:
  10. tak sobie popijam kawkę i patrzę przez kuchenne okno a tam, jakieś 10-15m dalej po ogródku, między kwiatami biegają myszki, po czym wskakują na kamienny murek i znikają między kamieniami! musiały sobie tam chyba korytarze porobić. a wczoraj byłam w szoku. morris leżał na tarasie, nagle się odwrócił i zaczął wpatrywać w kąt między zwykłą ścianą z tynkiem a właśnie taką kamienną ścianą. pomyślałam, że pewnie znów tam mysz siedzi i byłam ciekawa co gamoń zrobi. podszedł, powąchał chwilę, po czym poleciał po etnę, która w tym czasie biegała za boomerem. dosłownie za minutkę razem przyleciały i prościutko w ten narożnik!!!!! szok. ja wiedziałam, że psy się komunikują ale on musiał jej wyraźnie "powiedzieć" o co chodzi, bo biegła od razu w to miejsce, w którym wcześniej morris wąchał :crazyeye:
  11. [quote name='magdabroy']Ja też tak potrafię :evil_lol: Ja kocham jeść i zrezygnowanie dla mnie z jakiegoś np. mięsa to największe zło :( No nic, moja nadwaga poczeka do wiosny i zacznę wkońcu ponownie biegać ;)[/QUOTE]akurat w tej diecie mięso można jeść w większości. ja jednak jestem mało mięsożerna więc pewnie obyłabym się bez mięsa również.
  12. [quote name='Ptysiak']Kwas foliowy i wizyta u Ginekologa mnie czeka a potem mogę działać :) Wolę się w miarę zabezpieczyć bo już troszkę lat mam ;)[/QUOTE] oo, widzę, że decyzje ważne podjęte :)
  13. łał a tu znoowu zmiany! fajna ta mała mavi, podoba mi się kolorek :) ptysiek ze szczurami jest niesamowity:loveu:
  14. niedobrze, niedobrze... oby nic poważnego. pozdrowienia dla maluszka i trzymam kciuki za psiowe towarzystwo.
  15. [quote name='magdyska25']a tak "z czapy" zadam pytanie: ile waży? (oczywiście chodzi mi o Gamonia ;) ) PS: czy on na to imię reaguje? he he[/QUOTE] teraz sie wielki zrobił, w ogóle wszystkie psy mi przytyły, także myślę że 35kg może ważyć. będę go szczepić w najbliższym czasie to wtedy napiszę ile dokładnie. lucyna waży 8, 700kg a myślałam że z 10, bo wygląda jak kluska. gamoń reaguje na to imię, bo w domu jest najczęściej "gamońkiem" :loveu:
  16. [quote name='lula2010']gratuluje kocio/psich postepow :multi:[/QUOTE]oj tam, jak etna polubi koty to będzie postęp. ale dzięki ;) mam już firefoxa :) i mam autokorektę.
  17. a no właśnie, bo szukam szukam i nie moge znaleźć. jest ale jakaś inna ta autokorekta, taka która mi nie pasuje. chyba zmienie na firefoxa. ptysiu, dzięki ale z mozillą dam sobie radę bo kilka lat z niej korzystałam
  18. [quote name='Akrum'] Już poinformowałam domek o naszej decyzji, że Korbola nie dostaną.[/QUOTE] pewnie będą się za inną sunią rozglądać...może warto je na czarne kwiatki? (czy się nie kwalifikują?)
  19. [quote name='Donvitow']Czarownica.:)[/QUOTE]potraktuję to jako komplement :evil_lol: [quote name='magdyska25']ooo a tu jakie postępy!!! :) spokojnie, krzywdy nie zrobi jak będzie łapami "turlał", nawet jak nadepnie na ogon to nic nie powinno się stać. Moja kicia jak jeszcze była mała- praktycznie codziennie była "myta", obraca, "połykana" - takie ich zabawy.[/QUOTE]ja się obawiam o nadepnięcie brzuszka jak kot lezy na plecach. gamoń naprawdę ma ciężkie łapy i strasznie twarde pazury. nieraz jak mi na stopę nadepnie, to mam ochotę wyć z bólu.
  20. [quote name='piescofajnyjest']nie ma sprawy!!! przepraszam, ze tak dlugo to trwalo........:([/QUOTE] ale to nie szkodzi, bo wcześniej dolar miał przeciez ogłoszenia. nawet dobrze, że teraz ;)
  21. bardzo, bardzo dziękuję za ogłoszenia:loveu: bo póki co znów cisza :( :(
  22. [quote name='chita']o kurde, ale postepy!!!:multi: brawo Gamon:) Etna tez sie przekona, tylko do specjalnych stworzen potrzeba specjalnie wiecej czasu:evil_lol: musimy sie zgadac na skypie ktoregos dnia;)[/QUOTE] dzięki ;) damy radę i z etną. teraz to tylko mam takie lęki, by czasem ktoś psów do domu nie wpuścił jak koty biegają, bo czasami się o nich zapomina jak np idą spać na drapak. w kółko chodze i wszystkim przypominam: nie wpuszczać psów :evil_lol: koniecznie musimy się zgadać w najbliższych dniach. miło będzie znów pogawędzić ale też mamy parę spraw do omówienia. [quote name='justysiek']gartulacje z powodu tak szybkich postepow w relacjach koty-psy!!! super z Ciebie zaklinacz psio-koci:loveu: buziaki i powodzenia![/QUOTE] dzięki justyna. pozdrawiam również :) [B]i już kiedyś pytałam ale nikt mi nie podpowiedział, więc zapytam jeszcze raz. jak w windows 7 włączyć podkreślanie błędów?[/B]
  23. [quote name='Ptysiak']Dobry wieczór :) Ja na temat diety się nie wypowiadam. Jem tak "zdrowo"... jak np. tortilla o 23:00 :evil_lol: Jak kociaki i pieski?[/QUOTE]hej :) wczoraaj pisałam, że morris już z kociakami bez kagaańca i bez smyczy. dzisiaj pada więc znów będzie cieżko psy z domu wywalić ale jakoś damy radę zorganizować etnie spotkanko. może się później rozpogodzi.
  24. super, że już jesteś :loveu::loveu: mam nadzieję, że internet w domu masz :)
×
×
  • Create New...