[quote name='halgre58'][B]Nooo ... dla mnie Dinduś ZAWSZE będzie słodki :mdrmed::mdrmed::mdrmed:
A weściki jak dla mnie, to wiecznie wyglądają jak słodkie szczeniaczki ... :loveu:
Cześć ... :multi::multi:
[/B][/quote]
Heej! :multi:
Dla mnie też tak wyglądają :evil_lol:
Jaka pogoda u was??:razz::razz::razz: