Jump to content
Dogomania

bianka19

Members
  • Posts

    4732
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka19

  1. [quote name='Ania :)']Znaczy w sumie żadne danie specjalne, ale ja to uwielbiam :D Makaron [URL]http://a01.cdn.a.pl/Zdjecie-3660/Lubella-Makaron-Piora-Nr-17-400g-Full.jpg[/URL] taki do tego krojone pomidory z bazylią i oregano i do tego biały ser :loveu: pychotka :cool3:[/quote] Też to uwielbiam :loveu: I czasami tego makaronu używam dla Cezarka :evil_lol: Mięsko dodaje itp.. :eviltong: [quote name='Agata_Roki']Hejka prawie wieczorem :multi: ależ musi być dobre :evil_lol::loveu:[/quote] A my się już witamy wieczorem :evil_lol: [quote name='Ania :)']pyszne jest :loveu:[/quote] Wiadomo :loveu::loveu: [quote name='deer_1987']Wieczoer jest a fotke nie ma..[/quote] Bez obaw:diabloti: Zaraz dodam tylko , że będą z komórki , a nie z aparatu :placz:
  2. Heej :loveu::loveu::loveu:
  3. Heej :loveu::loveu::loveu:
  4. Heej:loveu::loveu: Co tam u was?:razz:
  5. Heej :loveu: Ślicznie Timuś na fotkach wychodzi :loveu: I wogóle jest cudny! :loveu::loveu::loveu:
  6. Ale dużo tych fotek :loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/61/1ee9e786f80f4801.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/61/50beb4d79bf198d9.jpg[/url] [url]http://images8.fotosik.pl/61/0c20b2bf52569409.jpg[/url] Śliczny Didnuś :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  7. Co tam..? Też tak słonce przygrzewa , jak u nas? :evil_lol:
  8. Heej wam;) Fotki cudne :loveu::loveu: Niedługo dodam u siebie..:eviltong:
  9. [quote name='Ania :)']Ok :loveu: A ja zaraz ide robić moje danie specjalne :diabloti: :loveu:[/quote] Danie specjalne?? :cool3::cool3: A cóż to takiego? :diabloti: [quote name='cockermaister']czekamy, czekamy[/quote] [quote name='Kashdog']Czekamy na jakieś fotki :diabloti:[/quote] Bez obaw :diabloti: Niedługo dodam :loveu:
  10. [quote name='Izuuus']Witamy z ranka :hand:[/quote] My też się witamy :loveu: [quote name='Agata_Roki']Izuuus - ranka ? :evil_lol: Bry ! :multi::multi: Też macie taki piękny dzień ? My z tej okazji siedzimy od rana w domu :evil_lol: Cholerne są te gorące dni :eviltong:[/quote] Dobry,dobry :multi: U nas ponad 40 stopni..:-o:-o:-o My też siedzimy w domu i dlatego nie mam jak Cezusiowi zrobić zdjęć spacerkowych :placz: Ale coś wykombinuję:eviltong: [quote name='Izuuus'][SIZE=1]Tak z ranka, bo ja niedawno wstałam to dla mnei ranek :eviltong:[/SIZE][/quote] Ja też wstałam około 12, a Cezuś ze mną :eviltong: Więc nie jesteś sama :evil_lol: [quote name='Mqrtynq']Hej :hand:[/quote] Heej :loveu:
  11. [url]http://images6.fotosik.pl/502/b0c1c4c535036ba8.jpg[/url] śliczny :loveu:
  12. Heej:multi::multi::multi:
  13. Śliczny Andusiek :loveu::loveu::loveu::loveu:
  14. [quote name='halgre58'][B]Cześć ... [/B][IMG]http://i32.tinypic.com/29z6c2g.gif[/IMG] [SIZE=2][FONT=Georgia]Zapraszam na świeże fotki ...[/FONT][/SIZE][/quote] Heej :loveu: Napewno wpadaniemy tylko wieczorkiem,bo już muszę niestety schodzić z dogo:placz::placz: [quote name='cockermaister']Siemanko :bye:[/quote] Witam panie:loveu::loveu: [quote name='Ania :)']To czekam :loveu: :loveu:[/quote] Wieczorkiem dodam foteczki;)
  15. [quote name='border_collie&westie']Dawno nie byłyśmy, witamy się! :)[/quote] My też się witamy:multi: [quote name='Izuuus']Hej :hand: Fotki śliczne :loveu:[/quote] Heej :hand: Dziękujemy bardzo:multi: [quote name='Ania :)'][URL]http://images38.fotosik.pl/157/033c21811c35311bmed.jpg[/URL] :loveu: :loveu: Co tam u Was ? :cool3: :loveu:[/quote] Heeeeej:loveu: U nas dobrze tylko niedawno mieliśmy małe spięcie z Martusią:angryy: To że jej pies idealny to nie znaczy że mój taki musi być...:roll: [quote name='nate']a my się z wami zegnamy :c[/quote] Czemu?:placz::placz: [quote name='Agata_Roki']Może jakieś spacerowe zdjęcia co ? :cool3:[/quote] Niedługo dodam:loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Bzikowa']Użytkowniczka Marta i Maks została niniejszym przeze mnie zbanowana. Usunęłam wszystkie posty z tej idiotycznej 'dyskusji'.[/quote] Bardzo dziękuje:loveu::loveu: [quote name='Kashdog']Wreszcie będzie święty spokój od "idealnej właścicielki najpiękniejszego psa na świecie" :multi: Czekamy na zdjęcia Cezara :cool3:[/quote] Nareszcie..:multi: Niedługo dodam zdjęcia ze spacerku:loveu: [quote name='ewelinka_m']aaaa spóźniłam sie na pogaduszki :placz::placz: już nie będzie idealnej koleżanki z idealnym wyimaginowanym psem, który bierze udział w zawodach i nikt nawet o tym nie wie :cool3: wakacje są to bachorom się nudzi :multi: Martusiu niech mamusia cie weźmie za rączkę i idźcie sie w piaskownicy skończyć bawić bo jeszcze twoje idealne zabawki ci zginą ;) a psu możemy tylko współczuć. bianka nie przejmuj się tymi durnymi tekstami,;) Bzikowa dobra robota!![/quote] Dziękuje za przetrwanie ze mną za tą ciężką chwile:calus: [quote name='stratoos']A mi się udało popisać z idealną Martusią :eviltong: Bzikowa, nie ma to jak władza moderatora :evil_lol:[/quote] I jaka była rozmowa?:evil_lol::diabloti: [quote name='Bzikowa']Zaczyna mi się podobać :lol::evil_lol:[/quote] Mi też:loveu:
  17. Heej :hand::hand::hand:
  18. Heej ;) Przyszliśmy zobaczyć fotki :loveu: [url]http://i27.tinypic.com/245msud.jpg[/url] Ślicznie , Cezarek też się lubi bawić butelką :evil_lol: [url]http://i28.tinypic.com/avgbjm.jpg[/url] Słodkie to foto :loveu::loveu::loveu::loveu:
  19. [url]http://img35.imageshack.us/img35/227/p1090857.jpg[/url] Nie mogła się już powstrzymać :evil_lol: [url]http://img188.imageshack.us/img188/2108/p1090949.jpg[/url] Co taka smutna ??:-( [url]http://img199.imageshack.us/img199/3063/p1090744.jpg[/url] Śliczna ona jest :loveu::loveu::loveu:
  20. Już do nas to się nie zagląda? :mad: A bez twojej psinki nie przeżyjemy!! :placz::placz: Chyba że dodasz dużoo fotek :loveu:
  21. Co tu tak pusto?? :mad::mad: Mam rozwiązanie! :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [SIZE=1]!!!.....FOTY......!!!!!![/SIZE] :diabloti:
  22. Witamy się ;) [url]http://img18.imageshack.us/img18/5161/dscn3999x.jpg[/url] Śliczne zdjęcie :loveu::loveu::loveu: Co tam u was? :razz:
  23. bianka19

    Fiodorek.

    Heej :hand: Wy do nas już wogóle nie przychodzicie? :placz::placz::placz:
  24. [url]http://i418.photobucket.com/albums/pp268/Owczarkowa/12072009/Zdjcie080.jpg[/url] Śliczne:loveu: Co tam u was?:razz:
  25. [quote name='Kashdog']Witamy się z rana :cool3:[/quote] Też się witamy :hand: [quote name='Owczarkowa'][CENTER][URL]http://images38.fotosik.pl/157/89e20606f3422a76med.jpg[/URL] :loveu:[/CENTER] [/quote] :loveu: [quote name='Kaja10014']doberek:hand: Ale u Nas piękna pogoda:loveu:[/quote] U nas też :multi: Słoneczko daje na całego ;)
×
×
  • Create New...