-
Posts
4732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka19
-
Galeria Kleksika i Ice`a dwóch moich największych miłości życia
bianka19 replied to Pieseczkowo's topic in Galeria
Heej wam:multi: Co tam was? :razz: Zapraszam do nas:loveu::loveu::loveu: -
Dzieńdoberek:loveu::loveu::loveu::loveu: My chcemy fotki :D
-
Ooo..wróciliście! :multi::multi: Filmiki są super:D:D:D [URL]http://x.garnek.pl/ga4754/faaa687a8f7663a6221272a3/6221272.jpg[/URL] Ślicznie :loveu::loveu: [URL]http://x.garnek.pl/ga1941/acc25d0fa6a7c3a6221278a3/6221278.jpg[/URL] Mój Duduś tam jest!!:multi: Ja chcę fotki Dudusia:placz::placz::placz: A jak tam było na wakacjach? :razz:
-
Heej;) My tutaj pierwszy raz , ale napewno nie ostatni .. Śliczne fotki :loveu::loveu::loveu: Będziemy zaglądać! Pozdrawiamy i zapraszamy do nas:D
-
Cześć ..;) Co tam u was? :razz: Żyjecie chociaż? :eviltong:
-
Witanko :loveu: [url]http://img521.imageshack.us/img521/4654/dsc06185.jpg[/url] Przepięknie tu wyszła!:loveu::loveu::loveu: [url]http://img232.imageshack.us/img232/8103/dsc06179t.jpg[/url] Ojoj.. ale słodko!:loveu:
-
Heey:loveu:
-
Dzieńdobry wam :multi:
-
Dzieńdoberek:loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/502/b61503c4874e346d.jpg[/url] Śliczny Didnuś:loveu::loveu: [url]http://images6.fotosik.pl/502/ec288aebe7ff9d7a.jpg[/url] Zabawa na całego:D [url]http://images8.fotosik.pl/61/115e45c8df9be7ce.jpg[/url] Piękne łapki:evil_lol:
-
Witam was ;) [url]http://images47.fotosik.pl/163/74cbba4317be8d99med.jpg[/url] Świetne foto :evil_lol: [url]http://images39.fotosik.pl/158/cca9aefdb5b91f3cmed.jpg[/url] Ślicznie :loveu::loveu::loveu: [url]http://images47.fotosik.pl/163/034a8bdf574c8808med.jpg[/url] Ale przyczajka :evil_lol:
-
[quote name='Ania :)']Pyszne :D a teraz jem kolacje :evil_lol: ciągle jem i jem .. i efekty widać :roll:[/quote] Witam :loveu: Ja teraz jem śniadanie :D:D:D
-
Dobry :multi: [url]http://images49.fotosik.pl/162/1cbc38936f472fcamed.jpg[/url] CoCo ślicznie wygląda w spineczce :loveu: [url]http://images43.fotosik.pl/162/27ea12e23923426dmed.jpg[/url] Ale buziaki :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Nati28']Fajna ta mini wersja ale oryginal i tak wygrywa :evil_lol:[/quote] No jasne! :evil_lol:
-
Heej:loveu: [url]http://i32.tinypic.com/709rw8.jpg[/url] Śliczna żabka :evil_lol: [url]http://i28.tinypic.com/9h1gr8.jpg[/url] Co tam niucha? :razz:
-
[quote name='stratoos']Hej :) Cezuś jest prześliczny :loveu: Świetna miniaturka, ale nie dorównuje oryginałowi :razz:[/quote] Witamy ;) Dziękujemy..:loveu: Przecież wiadomo :eviltong::eviltong:
-
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:evil_lol::evil_lol: Cezarek w mini wersji jest super podobieństwo ogromne :cool3::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Aaa..dziękujemy:loveu:
-
[quote name='Ania :)']Moja śliczna mordzia :loveu::loveu: hihi a "mini Cezuś" boski :evil_lol: :loveu:[/quote] Wiadomo :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Ania :)']Właśnie konsumuje swoje dzieło :D No gorąco jest .. :lol:[/quote] Dobre było ? :evil_lol:
-
Ostatnie dwie fotki Cezusia :loveu: [IMG]http://images41.fotosik.pl/158/9f9cb18cb582d3ed.jpg[/IMG] Cień :evil_lol: [IMG]http://images41.fotosik.pl/158/953b0ef2bb669c88.jpg[/IMG] KONIEC:eviltong:
-
Przyjechała moja młodsza kuzynka i się chwaliła , że ma gazetke o Cezarku:loveu: [IMG]http://images46.fotosik.pl/162/95f27ed0605d1b1d.jpg[/IMG] Oraz...Cezarka :loveu::loveu: [IMG]http://images47.fotosik.pl/163/b048d305b514c8e5.jpg[/IMG] Nawet na smyczy :eviltong: [IMG]http://images37.fotosik.pl/158/21af53b50618f51c.jpg[/IMG] Jaką mał piękną obróżke :evil_lol: [IMG]http://images38.fotosik.pl/158/7fb5a6aab4605c28.jpg[/IMG]
-
Chwalimy się fotkami :loveu: W samochodzie :evil_lol: [IMG]http://images47.fotosik.pl/163/b5f693bd77bfa808.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/163/923d8035661bdecd.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/158/aa81a793d36328db.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/158/013c51b54a67c299.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/163/580b84b3e497d2cd.jpg[/IMG]