-
Posts
4732 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka19
-
Heej wam!;-)
-
Heej wam!;-) Śliczne zdjęcia porobiłaś :loveu::loveu::loveu:
-
Heej wam!;) [url]http://images8.fotosik.pl/59/a280f16af4202469.jpg[/url] Cudny Didnuś:loveu::loveu::loveu: Co tam u was?:razz: Widzę, że Dindek się wybiegał :D:D
-
Heej wam!:loveu: [url]http://i530.photobucket.com/albums/dd346/agacia_s/Sara/Obraz070-4.jpg[/url] Fajne foto:loveu::loveu::loveu:
-
Heej wam!:loveu:
-
Heej wam!:loveu:
-
[IMG]http://images38.fotosik.pl/157/89e20606f3422a76med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/157/f62981df62da295emed.jpg[/IMG] KONIEC na dzisiaj :eviltong:
-
Kosteczka:eviltong: [IMG]http://images45.fotosik.pl/161/d699623b1a11a6fbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/157/72203c6f7f8d63e5med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/157/e829fac9bb5ca34amed.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/161/63de5264a993bf68med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/157/0c9113176101f26dmed.jpg[/IMG]
-
Foteczki :loveu::loveu: [IMG]http://images50.fotosik.pl/161/6951920170f266a9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/161/539a5f52aab02970med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/157/4042c20d63b62bcamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/157/b8f0b8822f94a2cdmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images38.fotosik.pl/157/033c21811c35311bmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='Mqrtynq']Heej :hand: Co tam ? :)[/quote] Heej:loveu: U nas dobrze,a u was? :cool3::cool3: Niedługo dodam fotki :evil_lol: [quote name='Kaya93']Jestem:multi: i żyję:evil_lol: Hej Wam:loveu: Ha Cezuś cudny:loveu: maniak komputerowy nam rośnie:evil_lol:[/quote] Nareszcie do nas wpadłyście :multi::multi::multi: Stęskniliśmy się za wami :oops: Bardzo dziękuujemy i zapraszamy ponownie :evil_lol:
-
[quote name='Ania :)']Dzieeeń doobryyy baaardzooo :evil_lol: :loveu:[/quote] Dzieńdoberek :multi::loveu: [quote name='halgre58']:bye::bye::bye: [URL]http://images40.fotosik.pl/156/a19d8b22ffc169ef.jpg[/URL] [B]O proszę ... Cezuś woli się na mnie popatrzeć, niż na naszą klasę [/B][IMG]http://i29.tinypic.com/sqmpol.jpg[/IMG][/quote] :hand: Cezuś woli kogoś obserwować ,a nie siedzieć na nk :evil_lol::evil_lol: [quote name='agaciaaa']Cześć :) Wpadłam z rewizytą ;) Śliczny białasek :loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/156/486f1b637faeca63.jpg[/URL] n-k to nuuuda :evil_lol:[/quote] Hej :loveu: Dziękujemy:multi: Cezarkowi się już nasza klasa znudziła :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='stratoos']Hej :) Cezuś jest prześliczny :loveu: Hej , hej :multi: Dziękujemy :loveu::loveu: [URL]http://images39.fotosik.pl/156/486f1b637faeca63.jpg[/URL] uwielbiam uśmiechnięte mordki psiaków :evil_lol:[/quote] Ja też uwielbiam , a zwłaszcza mordkę Cezusia :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale masz włochatą myszkę do komputera :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Włochata i jeszcze , która chodzi na czterech łapkach :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [quote name='Owczarkowa'][URL]http://images50.fotosik.pl/160/b30bbc1e85a81b29.jpg[/URL] piękny Cezuś komputerowiec :loveu:[/quote] [quote name='Ania :)'][URL]http://images40.fotosik.pl/156/a19d8b22ffc169ef.jpg[/URL] mój komputerowiec :loveu::loveu:[/quote] Dziękujemy :loveu::loveu::loveu: [quote name='moniczkaa86'][I][B][FONT=Courier New]Wpadłyśmy z re-wizytą. :multi:[/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Courier New]Cezarek sie nudzi na NK to może włącz mu jakąś grę? Albo film? :cool3:[/FONT][/B][/I] [I][B][FONT=Courier New]Miłego dnia! :loveu:[/FONT][/B][/I][/quote] Super :multi::multi: Ostatnio puściłam mu film o piesku na DVD i oglądał razem ze mną :evil_lol:
-
[quote name='Mqrtynq']Hej :hand: My tu pierwszy raz :D Boski piesio :loveu: :loveu: Pozdr. ;) Zapraszam do nas :D [URL]http://images50.fotosik.pl/160/b30bbc1e85a81b29.jpg[/URL] :loveu:[/quote] Heej! ;) Dziękujemy:loveu::loveu: Napewno wpadniemy :eviltong: [quote name='Kaja10014']Heej:hand: CO tam u was?:razz:[/quote] Heej:evil_lol: U nas dobrze , a u was ? :cool3::cool3::cool3: [quote name='deer_1987']Ale nudna nasza klasa :P[/quote] Wiadomo.:evil_lol: [quote name='Marta i Maks']Mój Maksio też często leży na biurku jak ja pisze na Laptopie :eviltong: jak Maksio miał 6 miesięcy to zaatakował go Bokser pogryzł go byłam przerażona ale jakoś sie opanowałam szła wtedy jakaś Pani i biła tego Boksera parasolką ja w tym czasie mogłam wejść do klatki schodowej z Maksiem :placz: drugi atak na Maksia był jak on miał rok ale na szczęście ten Doberman miał kaganiec zbił Maksia wtedy metalowym kagańcem po kręgosłupie :-( ale nie chce myśleć co by bylo jakby byl bez kaganca :placz: i od tego czasu Maksio nie znosi innych psów rzuca sie do nich ze straszną agresją niektórzy tego nie rozumieją ale ja wiem,że przez tego Dobermana i Boksera Maksiu taki jest ale i tak go BRADZO BARDZO KOCHAM I NIEWYOBRAŻAM SOBIE ŻYCIA BEZ NIEGO :loveu:[/quote] Też nie wyobrażam sobie życia bez Cezarka :loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='nate']reklama! :evil_lol: wygodnicki, na biurki siedzi widze :lol:[/quote] On na biurko wchodzi , a potem na parapet , bo parapet mam przy biurku i widzi wszystko co się dzieje na dworze :diabloti:
-
Ostatnie :placz::placz::placz: [IMG]http://images50.fotosik.pl/160/b30bbc1e85a81b29.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu: Później dodam więcej :D
-
Mało ale będzie ..:evil_lol::evil_lol: Siedział na naszej klasie i jednocześnie ziewał :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/156/486f1b637faeca63.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/156/03ae97c3f8d4b54b.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/156/a19d8b22ffc169ef.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/161/3b49d7f3119d463e.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/160/c40a652ccb77c014.jpg[/IMG]
-
[quote name='Nati28']Ja rowniez bede wpadac :p Piekny ten Twoj west :loveu:[/quote] Będziecie mile widziani :multi::multi: Dziękuje bardzo :loveu: Fotki zaraz!!!!:eviltong:
-
Hej;) My tutaj pierwszy raz , ale będziemy często wpadać :loveu: Fibunia śliczna :loveu::loveu: zapraszay do nas
-
Heej;) My tutaj pierwszy raz,ale napewno nie ostatni:evil_lol: Będziemy zaglądać! :roll: Zapraszamy do nas!:multi:
-
[quote name='nate']ja będę! : D[/quote] To dobrze :loveu::loveu:
-
[quote name='Pestka']Jesteśmy i już nadrobilismy ;)[/quote] Cieszymy się :multi::multi::multi: Tylko czy będziecie często wpadać? :razz::razz:
-
Heej :loveu: Fifi śliczna!!:loveu::loveu::loveu: Będziemy częściej zaglądać :evil_lol: I poprosimy o jakieś fotki:eviltong:
-
[quote name='Kashdog']Witamy się! Kolejny białas na DM :loveu: Będziemy wpadać tu na ile nam czas pozwoli :) U nas ciepło na szczęście-zaraz wybieramy się na spacer xD[/quote] Witamy :multi::multi: Na dogo weścików jest coraz więcej:diabloti: I postaram się dodać jakieś fotki niedługo.. U nas też bardzo słonecznie :p:p:p I zaraz do was zaglądniemy! :evil_lol:
-
[quote name='nate']u nas pochmurnie, zimno :c fotki proszę![/quote] Jak jakieś zrobię to wstawię :diabloti: