[quote name='Nati28']Nowe fotki :p Fajniutkie :loveu:[/quote]
Dzięki :p
[quote name='halgre58'][URL]http://images38.fotosik.pl/157/033c21811c35311bmed.jpg[/URL]
[B]hihi ... jaki słodki :multi::loveu::multi:
Dindek też tak przekręca główkę - jak do niego mówię - a on słucha :evil_lol:
[/B][/quote]
Tak samo Cezarek :loveu:
[quote name='Kashdog'][URL]http://images38.fotosik.pl/157/89e20606f3422a76med.jpg[/URL]
Cóż za skupienie :cool3:[/quote]
Hihi :evil_lol:
[quote name='Marta i Maks'][URL]http://images38.fotosik.pl/157/89e20606f3422a76med.jpg[/URL]
Ojej Czemu Ma Taki Długi Ogon:-o
Mój Maksiulek Nie Ma Takiego Długiego:multi:
Aha No Przecież Zapomniałam Maksiu Jest Rodowodowy,a Cezar Nie:loveu:[/quote]
No właśnie :diabloti: