-
Posts
6612 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by irysek
-
Bliźniaczki- Aza i Anu - znalazły wspaniałe, kochające domy! :)
irysek replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
a ktora chciala, brazowa czy czarna? -
o prosze, to sie suni fartnelo. niektore psiaki czekaja i czekaja, a ta hops i juz u murki.
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
irysek replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
mam pomysl. moze by tak kazda z nas tu wchodzacych wyslala na poczatek 5 pw i napisala nicki osob, do ktorych pw poszly ;) atrakcyjna oferta dla rudzika, mysle. ale te nicki to takie z glowa wybrane, nie pierwsze lepsze, takie gdzie czujecie i wydaje wam sie, ze po przeczytaniu takiego pw mogloby nadejsc wsparcie finansowe ;) -
a cos wiecej? mi jeszcze zalezy na szufladzie, oslonkach na gore szczebelkow, na czas zabkowania i sama nie wiem na czym jeszcze. oby mi sie udalo ten koszyczek wylicytowac no i zeby lozeczko nie osiagnelo kosmicznej ceny. fajne jest tez lozko drewexu laura z szuflada... tyle tego do wyboru, ze az strach.
-
Rudzik -największy szczęściarz i pieszczoch już w nowym domu!!:)
irysek replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
warto dodac, ze pieniadze :) bo mozna tez zbierac cięgi hihi. -
ja przytylam 15. wazylam 65, a teraz 80 :) (ale nie widac tego po mnie, bo nadal mieszcze sie w ciuchy te co przed ciaza, takze super. wizyte tez mam jeszcze umowiona na 17go wrzesnia, jakbym nie urodzila. a co do rodzenia, to czuje tak jakbym miala wcale malucha nie urodzic, bo ruszac sie rusza i kreci, ale bez przesady. patrzylam na te kojce, ale takie lozeczko turystyczne juz mamy, takze stawiam na tradycyjne drewniane lozko i tez mi sie wydaje, ze to z calym osprzetem jest najlepsze. narazie od 2 dni cena stoi. pewnie wszyscy rusza, na kilka godzin przed koncem. kupujemy jeszcze ten koszyk: [url=http://www.allegro.pl/item729825282_sliczny_kosz_z_podstawka_john_lewis_okazja.html]ŚLICZNY KOSZ Z PODSTAWKĄ JOHN LEWIS !! OKAZJA ! (729825282) - Aukcje internetowe Allegro[/url] a i jeszcze jedno. widac baby z dogo sa innie niz wszystkie. jak tak latwo porod znosimy. ze jestesmy inne to juz dawno wiedzialam, teraz mam kolejny proof na to ;) przykro mi, ze ci ciaza dala w kosc tymi rozstepami i innymi. szkoda. ale moze wszystko szybko wroci do normy :)
-
a te: [url=http://www.allegro.pl/item724538102_lozeczko_z_calym_wyposazeniem_od_narodzenia.html]Łóżeczko z całym wyposażeniem od narodzenia (724538102) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item725950685_uzywane_lozeczko_radek_ii_kolor_tick.html]Używane łóżeczko RADEK II kolor TICK (725950685) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item725509398_okazja_kolyska_gluck_hippo_orzech_materac_poscie.html]OKAZJA Kołyska GLUCK HIPPO orzech+materac+poście (725509398) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
aa o tego chodzi, to juz czytalam o nim, bo to kolo nas.
-
nie chce byc upierdliwa, ale na tej pierwszej stronie zeby bylo bardziej przejrzyscie podsumuj te stale deklaracje. potem zrob przerwe i wpisz wplaty jednorazowe i tez podsumuj. a na poczatku najlepiej wpisz - jak juz w koncu bedzie wiadomo - ile potrzeba na miesiac. wtedy juz bedzie wszystko ladnie i czytelnie.
-
a ktory to argos od ciebie z podpisu? jeden to zoabczcie jaki fajny psiak, drugi oren, 3 jakis taki czarny podpalany bez imienia, a jako czwarty banerek widze krzyzyk czerwony... pomysl dobry z tymi kudlaczami, w jednym wkleic suczki w drugi psy kudlate :)
-
dawno nikt sie tu nie wpisywal. to sie pochwale. nasz bobas wazy juz 3kg. wczoraj bylismy u lekarza, wszystko z nim ok. pan gin stweirdzil, ze juz praktycznie od wczoraj moze mnie zaskoczyc porod. czyli ten termin 21 wrzesnia okazuje sie jest ruchomy :) wozek juz jest. super. mam jeszcze problem z lozeczkiem, bo go nie ma. patrzylam na allegro i mam kilka typow. czy poradzicie mi jak wrzuce tu kilka linkow? co jeszcze. aaa, wbrew wszystkim osobom, ktore wrozyly zla kondycje w upaly i inne mile rzeczy, nie spuchlo mi nic, rozstepow nie mam, upaly mnie nie mecza. jezdze rowerem, bylismy 3tyg nad morzem plus zaliczylismy rejs do szwecji (ogolem 3 dniowa wyprawa z jednodniowym pobytem na miejscu). wszystko super. kapiele w morzu, opalanie - z glowa, obzarstwo rybne. nawet suszki jem, mimo ze niektorzy twierdza, ze moze to dziecku zaszkodzic. jedynym minusem jest to, ze w pewnym momencie zaczelam sie obzerac slodkim. i teraz musze uwazac, zeby cukrzyca mi sie nie przyplatala ciazowa. takze nie ma juz lodow, ciastek, ciast, nutelli, dzemow itd. masa pysznosci odpadla. a najlepsze, ze wczoraj gin poczestowal mnie na dzien dobry rafaello hihi (schowalam do torebki). ciekawa jestem jak innym ciezarowkom mija ciaza? moze byscie napisaly kilka zdan jak to u was wyglada... byloby milo.
-
a ty dogo mozesz podrzucic ze swojego podpisu Amora, tez taki kudlaczowaty jest :) fajnie, ze pamietasz o majkim. moze uda mu sie w koncu. ja caly czas w to wierze. a na te kudlacze taki popyt, ze az mam ochote podjechac do nas do schronu i zerknac czy nie ma jakichs takich psiakow. (a na bank by sie pare znalazlo...) to kiedy oren ma szanse trafic do panstwa?
-
to moze podrzucaj majkela... ;) (on kudlaty i gryzie hehe)
-
watek mam w podpisie. tam wszystko o nim jest. wiem, ze nie pracujesz, ale jakbys dala rade w sobote podjechac, to moze uda sie go chociaz na 15 min do zdjec wyciagnac na ta trawe kolo wejscia... napewno by na tym skorzystal! a te aktualne wiadomosci to w schronie udziela, na watku nic nowego sie nie pojawia od dluzszego czasu. nawet zdjec nie ma komu zrobic tych na trawie. jakos spajkiego wielkie zapomnienie dorwalo :(
-
a figiel z podpisu pirani tez ma szanse na podeslanie go gdzies?
-
mozesz na poczatek zrobic kilka ogloszen spajkiemu (pierwszy w moim podpisie). prosze usilnie dziewczyny, ktore chodza do schronu o to, zeby go wyciagnely z boksu i zrobily zdjecia na trawie, ale cos nie moge sie doprosic. a skorzystalby na tym tylko spajki. inaczej on domu nie znajdzie, bo i jak. jak ma stare zniechecajace ludzi zdjecia... a moze ty bys mogla podjechac i porobic mu takie poza boksem zdjecia? (ja niestety mam termin za 20 dni i nie dla mnie juz takie wyprawy...)
-
Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU
irysek replied to Brysio's topic in Już w nowym domu
piekne zdjecia, jestem zachwycona. cos nie mozna wejsc na to allegro brysio z twojego linka... to kiedy ja mam mu je zrobic? jak wygasnie to brysiowe chyba. a jakies info konkretne poza lzawymi tekstami? jak do innych psow, kotow, jak na smyczy chodzi, jak z czystoscia w domu, czy duzo szczeka itd. bo to najwazniejsze. wyciskacze lez ludziom duzo nie mowia. i czy ten tekst z nieakceptowaniem go przez inne psy jest aktualny? podobno po kastracji sie to zmienilo, na lepsze...