Jump to content
Dogomania

irysek

Members
  • Posts

    6612
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by irysek

  1. mam zaległości z dogo. nabawiłam się anemii takiej neico zaawansowanej i tylko bym spała. A jak Gaję próbowałam ogłosić, to usunęli moje ogłoszenia... :( (monika083 - przesyłka dziś wyruszyła na sowią, nic nie musisz dopłacać, starczyło)
  2. takie już jest życie. poszłam do poker w odwiedziny. zabrałam ze sobą ciasto, bo z pustymi rękami to tak głupio, a poker lubi podjeść takie smakołyki. herbatka zaparzona. wszystko łądnie pięknie. ale niestety mój kawałek ciasta wrąbała Dziunia - Mendziunia, a herbatę wypił mój synek. i tyle z tego wypadu miałam. z Dziuni żarłoczny potwór - szczeka w niebogłosy, domagając się jedzenia. straszny żarłok!
  3. u mnie też się co nieco uzbierało, czekam jeszcze na 2 wpłaty i robię przelew
  4. ja niestety pomóc nijak nie mogę, mogłabym być jedynie DT, ale to i tak nie teraz tylko za pół roku. szkoda psiaka, ale nic nie jestem w stanie zrobić.
  5. fiu fiu, pozazdrościć. a gdzie teraz urzędujecie we trójkę :) plus futra
  6. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248838-Buty-perfumy-firmowe-ciuchy-%C5%9Bwi%C4%85tecznie-na-Zefira-do-26-11-do-22[/URL] plus mój bazarek z boskimi ciuchami od cudownej dineh
  7. [quote name='piescofajnyjest']narobilam Ci klopotu....-bedziesz msiala w wolnej chwili pojsc do kantoru i tyle;) i podzielic miedzy Ramcia i Zefira na pol:)[/QUOTE] po odliczeniu tej wpłaty i 85zł z mojego bazarku jaki jest dług psiaka?
  8. [quote name='agnieszkal2']A to jest nasz przesympatyczny sąsiad, który czasami częstuje nasze psiaki pysznościami (z mięsa oczywiście ), bo pracuje w gastronomii i jak coś zostanie, zabiera to do domu dla naszych psiaków i dla psa innych sąsiadów. Póniej następuje cała ceremonia... sąsiad woła głośno "Tania! Tajson!", a te już wiedzą, o co chodzi, i z piskiem lecą jeden przez drugiego, mało nóg nie połamią ;))) Doszło do tego, że jak tylko słyszą głos sąsiada ( szczególnie Tania w tym celuje ), to rozlegają się jęki, jakby je ktoś ze skóry obdzierał ;)) Nieważne, że sąsiad nawołuje swoją króliczycę - Taniula zawsze musi sprawdzić, czy przy okazji nie znajdzie się jakiś wolny kotlet de volaille albo rolada z brzoskwinią , ew. schabowy - już teraz wiecie, dlaczego one dostają wtedy korby ;))) [IMG]http://img38.imageshack.us/img38/491/uh5u.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/5075/yerv.jpg[/IMG][/QUOTE] te fotki, to już chyba nie z Krzyckiej, przeprowadziłaś się?
  9. [quote name='kikou']Gajka otrzymała 143 zł z bazarku Irysek, to załatało dziurkę listopadową i coś tam będzie już na grudzień... to olbrzymia pomoc dla suńki, ślicznie dziękujemy!!!! ale nie wiem jaki to był bazarek gdzie mam potwierdzić - proszę o linka, zgubiłam się w Iryskowych bazarkach[/QUOTE] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/248381-%C5%9Awi%C4%85teczne-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-%28perfumy-kapcie-IKEA-ksi%C4%85%C5%BCki-s%C5%82oniki%29-na-Gaj%C4%99-do-11-11-13"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248381-%C5%9Awi%C4%85teczne-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-%28perfumy-kapcie-IKEA-ksi%C4%85%C5%BCki-s%C5%82oniki%29-na-Gaj%C4%99-do-11-11-13[/URL]
  10. z tą różnicą, że ty za swoje sowicie płaciłaś. hm, no nic, dziękuję pięknie, cokolwiek to jest :) miło z twojej strony.
  11. [quote name='bea100']Lubią, lubią...jutro idzie do Ciebie paczuszką mała niespodziewajka ode mnie ;)[/QUOTE] hmm, a z jakiej okazji, że tak spytam, bo szczerze mnie zaskoczyłaś :)
  12. [quote name='kikou']Gajka otrzymała 143 zł z bazarku Irysek, to załatało dziurkę listopadową i coś tam będzie już na grudzień... to olbrzymia pomoc dla suńki, ślicznie dziękujemy!!!! ale nie wiem jaki to był bazarek gdzie mam potwierdzić - proszę o linka, zgubiłam się w Iryskowych bazarkach[/QUOTE] jeśli na listopad brakowało 70zł, to na grudzień jest 73. plus te pieniądze z bazarku biżuteryjnego. grudzień będzie na 0.
  13. [quote name='bea100']Nie umiem zrobić mixa, ale zrobiłam zakupki za to ;)[/QUOTE] ja już zrobiłam reklamę, niestety wszystko muszę zrobić sama (mało mnie tu lubią), no ale nic, jakoś trzeba z tym żyć :)
  14. zapraszam na nowy bazarek na Zefira z fantami od dineh [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248547-Kobieco-biżuty-kosmetyki-perfumy-buty-na-GAJĘ-i-ZEFIRA-do-15-11-do-22?p=21516307#post21516307[/URL] jeśli ktoś umie zrobić taki mix najciekawszych zdjęć z bazarku i dać na reklamy, będzie super
  15. zapraszam na nowy bazarek na Gaję z fantami od dineh [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248547-Kobieco-bi%C5%BCuty-kosmetyki-perfumy-buty-na-GAJ%C4%98-i-ZEFIRA-do-15-11-do-22?p=21516307#post21516307[/URL] jeśli ktoś umie zrobić taki mix najciekawszych zdjęć z bazarku i dać na reklamy, będzie super
  16. ok, fajnie, że się odezwałaś. a jak dajesz zaawansowana edycja to też się tytuł nie zmienia? może admina poproś o zmianę tytułu :cool3: cieszę się, że mogę pomóc. szkoda tylko, że DOMU BRAK !!! :shake:
  17. hihi, mądra decyzja, a rzeczy są naprawdę suuupeeerrr czyli Gai brak na listopad 105zł?
  18. [quote name='margoth137']mam trochę rzeczy, w tym fajną zimową kurtkę;) czy jest chętna ciocia na bazarek dla Zefircia?[/QUOTE] jest oferta pomocy, kto zrobi bazarek z podarowanych rzeczy?
  19. ja też bym chciała, miałam już tydzień temu pytać. do starego chodziłam dosyć długo. w noym jeszcze nie byłam. może ktoś mnie wprowadzić?
  20. dineh dała mi dziś super rzeczy na bazarek, w szoku byłam takie cudeńka, wkrótce pojawią się na bazarku kolejnym na Gaję rzecz jasna :) oj polecam polecam
  21. rozmawiałam z pańcią od Gai, będą może nowe zdjęcia i wymiary będę miała do ogłoszeń
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/248381-%C5%9Awi%C4%85teczne-i-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-%28perfumy-kapcie-IKEA-ksi%C4%85%C5%BCki-s%C5%82oniki%29-na-Gaj%C4%99-do-10-10[/URL] zapraszam na listopadowy bazarek dla Gai
  23. co do filmiku to : pokerku nie wiedziałam, że umiesz tak ślicznie gwizdać. pełen szacunek :cool2:
  24. no i nie ma tych zdjęć, Olenko wstawisz?
×
×
  • Create New...