-
Posts
2017 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kashdog
-
Bardzo fajne zdjęcia ;) Ładnie Dianie w tym różowym rogzie, Fifkowy to jest tak brudny, ze wpada już w fioletowy :evil_lol: Czas się wziąć za pranie :D
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Wiesz co zazdroszczę tym ludziom, którzy mają psy, które umieją zareagować w takich sytuacjach, bo moja Fifka to na pewno zaczęłaby strasznie szczekać, ale gdyby ten gościu do nas bliżej podszedł to zaczęła by się wyrywać z obroży aby uciec jak najdalej się da i jeszcze najlepsze dla niej by było to abym to ja ją broniła :diabloti: Dobrze, że skończyło się tak, a nie inaczej.
-
[quote name='Asiaczek']Ślicznie opisałaś etapy zycia z Fifką:) Pzdr.[/QUOTE] Dziękuję :) [quote name='Tengusia']charakterna i jaka piekna az sie lezka w oczku kreci :grins:[/QUOTE] No, charakterek to ona ma:diabloti: [quote name='ewelinka_m']ależ ten czas leci... :p cudownie! i oby więcej takich wspaniałych lat wspólnie spędzonych mijało! czego oczywiście Wam życze z całego serca :calus:[/QUOTE] No i to bardzo! Dzięki wielkie ;) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]życzę Wam jeszcze wielu szczęśliwych wspólnie spędzonych lat :multi: filmik rewelacyjny, Fifcia to urodzona aktoreczka :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Dziękuję Ci bardzo :) Może nie rewelacyjny, bo montaż słaby, ale dzięki :) [quote name='Daga & Maks']jaka metamorfoza :) to życzę wam jeszcze wielu lat razem :)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Bonsai']Gratuluję rocznicy! Wzruszające, życzę Wam dłuuuuuugich, szczęśliwych lat razem. I oby takich domków było więcej! :)[/QUOTE] Dziękuje Ci bardzo :loveu: [quote name='sator_k_']Nie wiem jak ta Fifka wytrzymała z Tobą rok. :evil_lol:[/QUOTE] Jak widać jakoś musiała :p [quote name='Sylwia K'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_3327-1.jpg[/URL] super fotka nam tez niedawno minął rok jak Lusia do nas trafiła.[/QUOTE] Dzięki :) No to gratulacje :) [CENTER][url]http://klub.pies.pl/video/gallery/Hop-na-plecy-w-wykonaniu-Fifki-[/url] Bardzo prosimy o głosy! :lol: [/CENTER]
-
[CENTER]Tak na szybko bannerek dla Pakusia stworzyłam: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/bannerek.png[/IMG] [/CENTER]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
Kashdog replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Lato strasznie wypiękniał :loveu: Strasznie lubię oglądać takie zdjęcia :) Ewelinko kiedyś koniecznie musimy się jakoś zmówić z właścicielkom Lata i wybrać się na jakiś spacer :cool3: A ja muszę się pochwalić, że dokładnie wczoraj (07.07.) minął rok odkąd mój brodacz jest ze mną, co prawda nie była to kielecka bida, a zamojska. [url]http://www.youtube.com/watch?v=n2eLjetYhwc[/url] Taka mała metamorfoza :) -
Lara oraz dwa Aniołki: Rutusia [*] i Agencik [*].
Kashdog replied to Cieplutkaa.'s topic in Foto Blogi
[quote name='Cieplutkaa.']Stęsknił się ktoś za mordą Lary? ;p[/QUOTE] No i to bardzo! -
FiFi- 3m-czna drobinka poszukuje domku - ma dom
Kashdog replied to pati-c's topic in Już w nowym domu
Dzisiaj wielki dzień, dokładnie rok temu przyjechała do nas mała, urocza Fifka [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Pamiętam to wyczekiwanie na podjęcie decyzji pati-c czy Fifka trafi do nas czy do kogoś innego. Gdy decyzja już zapadła nie mogłam doczekać się dnia przyjazdu małego potwora. Gdy do nas trafiła była lekko przestraszona i nieśmiała. Chodziła za mną krok w krok, zostawiana w domu robiła wielki bajzel. Mały roztrzęsiony szczeniak [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/D4SC_0930.jpg[/IMG] zamienił się w charakterną Fifke [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_4829-1.jpg[/IMG] która pokaże kiedy coś jej nie smakuje [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_1910.jpg[/IMG] nauczyła mnie ona jeszcze większej miłości do zwierząt [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_4855.jpg[/IMG] starania się być wesołym w każdym momencie [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_1894.jpg[/IMG] I mam nadzieję, że przez kolejne spędzone razem lata będziemy to wszystko utrwalać[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_lol.gif[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_3327-1.jpg[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=n2eLjetYhwc"][COLOR=Orange][B][SIZE=6]I FILMIK[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] -
Dzisiaj wielki dzień, dokładnie rok temu przyjechała do nas mała, urocza Fifka :) Pamiętam to wyczekiwanie na podjęcie decyzji pati-c czy Fifka trafi do nas czy do kogoś innego. Gdy decyzja już zapadła nie mogłam doczekać się dnia przyjazdu małego potwora. Gdy do nas trafiła była lekko przestraszona i nieśmiała. Chodziła za mną krok w krok, zostawiana w domu robiła wielki bajzel. Mały roztrzęsiony szczeniak [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/D4SC_0930.jpg[/IMG] zamienił się w charakterną Fifke [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_4829-1.jpg[/IMG] która pokaże kiedy coś jej nie smakuje [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_1910.jpg[/IMG] nauczyła mnie ona jeszcze większej miłości do zwierząt [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_4855.jpg[/IMG] starania się być wesołym w każdym momencie [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_1894.jpg[/IMG] [CENTER]I mam nadzieję, że przez kolejne spędzone razem lata będziemy to wszystko utrwalać:lol: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_3327-1.jpg[/IMG] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=n2eLjetYhwc"][COLOR=Orange][B][SIZE=6]I FILMIK[/SIZE][/B][/COLOR][/URL] [/CENTER]
-
[quote name='ariss']a czym tu się chwalić:niewiem: [/QUOTE] No jak to czym? Tym, że Gasska dostała cieczkę i niedługo będzie mamuśką najwspanialszych średniaków w Polsce :loveu::loveu:!
-
[quote name='ariss']jest:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:[/QUOTE] No to co się nie chwalisz wcześniej :mad::mad:
-
Zdjęcia jak zwykle bobma! :) A cieczki nadal nie ma ?
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
Kashdog replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Jest już kilka osób chętnych na szczeniaki :) Jedna osoba z Gliwic, a druga z Poznania. Podałam im namiary na szczeniaki i mam nadzieję, że telefony się rozdzwonią :evil_lol: -
[quote name='Cavy'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2134-3.jpg[/URL] zmokła kura :turn-l:[/QUOTE] Tylko nie kura :evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a co to za czyścioszek tutaj leży? :loveu: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2134-3.jpg[/URL] ja właśnie idę pomęczyć Salsę :diabloti: obcinamy pazurki, uszy myjemy, ząbki i kąpiel :loveu::evil_lol::evil_lol:[/B] uwielbiam się tak nad nią znęcać [/COLOR][/FONT][/QUOTE] Ona wcale czysta nie była :D Wróciła wtedy z 1,5h spaceru gdzie pod koniec z gorąca chowała się pod samochodami i na koniec została owinięta mokrym ręcznikiem :diabloti: Biedna Salsa :evil_lol: Ja aż tak się nie pogłębiam w pielęgnacje Fifki, bo znając mnie zaraz musiałabym lecieć do weta.. [quote name='Asiaczek']Miłej niedzieli zyczę... Pzdr.[/QUOTE] Dzięki, bo miła była :) [quote name='deer_1987']No nie wiem, mi sie podobaja Twoja zdjecia, kolory bardzo ladne zywe![/QUOTE] No to fajnie, że się podobają :) Ale jakościowo nie zawsze są rewelacyjne :P Wczorajszy spacer z Satorem i Sator_k :cool3: [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2188.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2184.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2182.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2243.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2216.jpg[/IMG]
-
Szczurek :D [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2198.jpg[/IMG] :diabloti: [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2197.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2190.jpg[/IMG] Fifka pływak :D [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2188.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2186.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2170.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2169.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2211.jpg[/IMG] Fifka nawet potrafi przekonać do wejścia do wody :diabloti: [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2207.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2204.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2203.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2200.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2199.jpg[/IMG]
-
Slalom :) [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2238.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2237.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2227.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2218.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2216.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2213.jpg[/IMG]
-
W końcu się zebrałam i wstawię foty z wczorajszego spacerosa :D [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2260.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2256.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2248.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2247.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2244.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Satorem/DSC_2243.jpg[/IMG]
-
Bo szczęście nie jedno ma imię - zapraszam :)
Kashdog replied to Tengusia's topic in Już w nowym domu
No to ja ponownie do Was dołączam :cool3: -
Ładne imię mu wybrałyście :) Tak myślałam, ze ma troche więcej niż te 2 tyg., ale gdy po raz pierwszy rozmawiałam z dziewczyną, u której był Draco usłyszałam, że ma kilka dni i moja reakcja była mniej więcej taka: :crazyeye:. A no i dowiedziałam się, że ta dziewczyna sobie z nim na spacerki wychodziła :shake:
-
7 szczeniaczków bez matki - wszystkie w nowych domkach :)
Kashdog replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Na forum borderowym jest bardzo duże zainteresowanie małymi :) I są pytania typu: jak wyglądała matka, jakiej wielkości była no i czy można odwiedzić maluchy :evil_lol: Jeżeli mogłabyś mi udzielić odpowiedzi na te pytania to byłabym Ci wdzięczna :) -
W 0:06 się groźnie trochę zrobiło, ale nie dziwię się Dirki, bo ja sama bym na jej miejscu nie wytrzymała z takim natrętnym czarnuchem :evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='ewelinka_m']Cavy szukanie ds, raczej powinno odbyć się w późniejszym czasie..nie wiem czy ktoś poradzi sobie z takim maleństwem, to ogromna odpowiedzialność i masa roboty :roll: koniecznie trzeba dowiedzieć się co z pozostałymi maluchami, trzeba te osoby poinstruować jak mają się opiekować tak małymi szczeniakami. p.s tak sie zastanawiam czy nie lepiej byłoby ten wątek przenieść na ogólny pwp..na świętokrzyskim to jak zwykle...mało kto zauważy :roll:[/QUOTE] Dokładnie tak jak pisze ewelinka, czasami ludzie nie zdają sobie sprawy ile opieki potrzebuje taki szczeniak.. to jak z małym dzieckiem albo nawet i gorzej. Właśnie dzwoniłam w tej sprawie, ale niestety nikt nie odbiera. A jeśli okaże się, ze chcą oddać te szczeniaki (tfu tfu) to nawet nie mamy z nimi co zrobić :shake: Można by przenieść, ale trzeba chyba do moda napisać, tak?