Jump to content
Dogomania

Kashdog

Members
  • Posts

    2017
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kashdog

  1. [quote name='Ewa&Duffel']Niby taka zwykła ta obróżka, ale bardzo mi się podoba ten wzorek na Fifce :) [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2209.jpg[/URL] Wow ! Naprawdę pięknie tam jest ! [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] Widziałam to już na facebooku, ale nadal się zachwycam, bombowa Fifka i bombowe ujęcie !!!:loveu: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2246.jpg[/URL] Ale fajnie tak mieć psa na plecach :evil_lol: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0158.jpg[/URL][/QUOTE] Dzięki :) Miałam je dać na konkurs do PP, ale niestety skasowałam oryginał :roll: A jak fajnie jest mieć podrapane przez niego plecy :loveu::evil_lol: [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Fifka na barana u Ciebie zawsze mnie rozwala :) :loveu: dwa sępy na frisbee :evil_lol: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0111.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] W ogóle nie rozumiem dlaczego :evil_lol: Może mi powiesz :diabloti::cool3: [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0158.jpg[/URL] HyHy :loveu:[/QUOTE] :cool1: Wyjeżdżam dzisiaj do przyjaciółki (ok. godz. 20) i wracam 31.07 :) Możliwe, że będę sporadycznie zaglądać na dogo, ale to tylko na kielecki wątek psich bezdomniaków.
  2. Kashdog

    Duffel

    [quote name='Ewa&Duffel']Niestety wiem i bardzo mnie to denerwuje, ale co poradzic :roll: w mojej rodzinie wszyscy młodo wyglądają, jak moja babcia kończyła studia to nie chcieli jej wpuścić do kina na film od 18 lat :evil_lol: Nie było mnie 3 tygodnie na dogo i jeszcze nie nadrobiłam wszystkich zaległości, ale już do was lecę :oops:[/QUOTE] No to nieźle :diabloti: Ok, rozumiem :) A zdradź mi jaki to psiak się u Ciebie pojawi( taaak jestem zUa i wyczytałam na wątku z obrożami :evil_lol::evil_lol:)!
  3. Kashdog

    Duffel

    Nie obraź się, ale nie wyglądasz :diabloti::diabloti: Coś nas ostatnio nie odwiedzasz :roll:
  4. Fifi zachowuje się podobnie jak Salsa w czasie deszczu :evil_lol:
  5. Piękny jest :loveu: Może jeszcze jakieś zdjęcia wrzucisz :D?
  6. Kashdog

    Duffel

    Zdrowia życzę biedakowi :( Ty już masz 18, że prawko będziesz robić czy będziesz zdawać to od 16 lat?
  7. [quote name='Agathee'][URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0030.jpg[/URL] Faktycznie fajne oko A ja nienawidzę moich upodobań, bo są one chyba nieco za bardzo zmienne :evil_lol: bc była rasą, która przez całe życie mi się nie podobała, baa nawet nie zwracałam na nie uwagi, bo po co a teraz jakoś zaczęłam się nimi interesować nie wiem czemu. Lubię je bardzo za ich szybkość i idealnie odpowiadają mi gabarytowo ;) Ale ja wybredna jestem strasznie, więc tylko niektóre psy tej rasy wpadają mi w oko i na pewno nie są to te czarno-białe i szczurzowate, których jest pełno wszędzie, bleeeh :diabloti: Ale zdarzają się też takie na które mogłabym patrzeć godzinami, no ale bc nie są dla mnie - za wrażliwe, przereklamowane, no i zbyt leniwa jestem of course :grins: wgl teraz jakoś za dużo ras mi się podobać zaczyna a do tego co chwile inna :lol: :P[/QUOTE] Mi też nie podobają się wszystkie bordery i mam swoich polskich faworytów, których kocham oglądać na zdjęciach i na żywo .A wiesz, że ja ostatnio mam tak, ze coraz mniej ras psów mi się podoba ze względy na charakter i temperament :roll: A z wyglądu to bym mogła wymieniać i wymieniać :loveu: [quote name='EnT']Chyba będę musiała założyć Taigusiowskiej galerię, specjalnie dla wielbicieli oka :lol: Kasia, wielkie dzięki za super spacer! :D[/QUOTE] I to koniecznie! Nie ma za co :) Ja również Wam dziękuję za odwiedziny :loveu: [quote name='Onomato-Peja'][URL]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0048.jpg[/URL] - Fi :loveu: Widzę, że spacer z burdel koli udany [/QUOTE] I to bardzo :) [quote name='Zuzia&Snoopy']OMG nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę! :loveu: Chyba też będę musiała się zacząc udzielac na forum borderowym (zarejestrowana jestem od dawna i śledzę uważnie wszystkie tematy :evil_lol: ). Widziałam że parę borderów spotyka się w Warszawie ale to strasznie daleko ode mnie... Nawet nie wiedziałam że też chcesz miec bordera Kiedy, co i jak? :evil_lol: [/QUOTE] :loveu: Może Ci się uda raz na jakiś czas wybrać na jakieś spotkanie błorderów. Bordera chce mieć gdzieś tak od 2 lat, Fifka miała nim być, ale jak widać coś jej nie wyszło :evil_lol: Kiedy, co i jak? Zapewne dopiero gdy będę mieszkać już bez rodziców, bo jak na razie nie ma mowy o drugim psie. Chyba, że jakimś cudem wyprowadzilibyśmy się do domku z ogródkiem, ale to marzenia...:roll: Zdjęcia by Ewka Fifulec obczaja talerzyk [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0051.jpg[/IMG] K&T [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0063.jpg[/IMG] Która chce? [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0111.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0158.jpg[/IMG] Obieeg! [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0163.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0167.jpg[/IMG] Tajgaaa, no weź już zostaw to frisbee i chodź się bawić :evil_lol: [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0214.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0216.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0217.jpg[/IMG] [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/IMG_0224.jpg[/IMG] [SIZE=1]Przepraszam za usunięcie niektórych emotek z Waszych wypowiedzi...[/SIZE]
  8. Widzę, że tele Ci służy :cool3: Bo zdjęcia z DCDC świetne ;) Kiedy ten filmik będzie :mad:?
  9. [quote name='Daga & Maks']piękna :loveu: ja uwielbiam bordery, ogólnie lubię rasy które są energiczne i nastawione na współpracę z człowiekiem. Sama marzę o tym żeby mieć bordera, ale niestety nie mam warunków na tego psa. Może kiedyś :)[/QUOTE] U mnie może i by się znalazły warunki gdyby nie rodzice.. [quote name='deer_1987']na pewno latwiej o wspolprace z psem ktory jest na to nastawiony niz np z jamnikiem ktory ma sobie sam radzic w dziurze na polowaniu :) ale tak jak wszedzie sa wyjatki i np ja mam dobra wspolprace z sherry - chetnie chce pracowac i uczyc sie nowych rzeczy[/QUOTE] No to gratuluje :) A teraz coś z serii Kasia&border [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/IMG_0227.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/IMG_0062.jpg[/IMG] Więcej będzie jutro :D
  10. Boże...współczuje właścicielom i psu..
  11. Zarówno zdjęcia jak i dopiski do nich wymiatają :diabloti:
  12. [quote name='deer_1987']Nie znam duzo bc ale to jednak dosc aktywne psy ktorym czesto po prostu zwolnic tempo i odpoczac - przynjamniej te co ja znam[/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]BC to fajne psiska, mój znajomy miał i ciężko było nadążyć za durniem :) gratuluję pierwszego Fifkowego skoku do frisbee :multi: [/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] Tak, wiem i to mi się w nich podoba, że są żywe, aktywne i podatne na szkolenie:) JonQuilla dzięki :) [quote name='Shel']Ale ma fajne oko! To wada?[/QUOTE] Też mi się ono podoba :D Tak to wada. [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0033.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0035.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0030.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0017.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0067.jpg[/IMG]
  13. Kocham ją gdy jest "w akcji" :loveu::loveu::loveu: [url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/DSC_0515.jpg[/url] to jest superowe!
  14. [quote name='Czarnulka'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2184.jpg[/URL] No Fifi ślicznie:loveu: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] jakie fajne widoczki :D [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2246.jpg[/URL] nieźle :D uwielbiam jak psy tak skaczą do wody :)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='wiki4'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] Ale pięknie! Gdzie to jest? ;)[/QUOTE] Kielce, oś. Ślichowice-rezerwat skalny ;) Dzisiaj miałam bardzo miły spacer z dziewczyną z forum borderowego i jej borderem Tajgą :) Dzisiaj poznałam zapewne tylko w 1/3 jakie są te psy, ale po tym spotkaniu jestem jeszcze bardziej nakręcona na bc :loveu: Nawet trochę rzuty poćwiczyłam i co mnie najbardziej zaskoczyło to FIFKA! Fifka pierwszy raz w swoim życiu wyskoczyła do frisbee, nawet nie wiecie jak mnie wtedy zgasiło. [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0060.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0061.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0056.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0051.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0044.jpg[/IMG] [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0024.jpg[/IMG] I jedyne zdjęcie jakie udało mi się zrobić dzisiaj Ficiakowi [IMG]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Spacer%20z%20Tajga/DSC_0048.jpg[/IMG]
  15. Jak ona urosła :loveu: Mam nadzieje, że jeszcze ją zobaczę przed jej wyjazdem do domku. Cudo z niej, a niedawno ledwo się ruszała. A jaka jest w Hiena w stosunku do małej? :cool3:
  16. Magnus jaka owieczka cudna :loveu: I tereny też macie piękne! Współczuje Ci przygody z ONkiem, ja to w takich chwilach czuję się jakbym miała zaraz zawału dostać..
  17. Znam ten ból...Moja Fifka robi to do dzisiaj chociaż jest już lepiej (odpukać), ona preferuje bardziej koopy i kości chociaż jak jakieś mięso się natrafi to też skorzysta z okazji. Więc robię tak, że jak idę z nią w miejsce gdzie menele rozrzucają jedzenie to biorę ją na linkę i mogę jak coś złapie to mogę ją od razu skarcić i wyjąć jej z paszczy zdobycz i muszę Ci powiedzieć, że to nawet pomogło tyle, że wiadomo- Fifce zawsze trudno oprzeć się pokusie. A jeżeli chodzi o kupe to zawsze zakładam jej namordnik w te miejsca gdzie są ludzkie kupy. Ja jestem już przez nią tak obczajona gdzie kupy i gdzie 'pyszne' jedzonko, że czasami wszystko robię odruchowo :evil_lol:
  18. Jakie boskie zdjęcia Simbuchy :loveu::loveu: Moniek nie denerwuj się tylko wstawiaj swoje :cool3::cool3::diabloti:
  19. Kashdog

    Duffel

    Foty jak zwykle bardzo fajnie się ogląda :) Ale tego piaskowego Duffla to Ci współczuje :diabloti:
  20. [quote name='Agathee']ŁADNEJ SYLWETKI? :diabloti: To ja narzekam przez całe życie na jej odczuwalne przez skórę żeberka, bo u Muffca nigdy nie było z tym problemu :lol: a Ty uważasz, że jej sylwetka jest ładna? Przecież to takie wychudłe, czarne i brzydkie, na dodatek z krzywym ogonem bleeeh :diabloti: [/QUOTE] Jest w sam raz jak na Birmulca :loveu: Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że jak przyjechała do Ciebie spasiona jak świnia to miała ją fajną :cool3: Ta czerwona obroża jest rogzowa, czy jaka? [url]http://i923.photobucket.com/albums/ad71/agathee_15/DSC_0484.jpg[/url] Gdyby nie to wystające coś to byłoby genialne :loveu:
  21. [quote name='Onomato-Peja']My tu nie pierwszy raz, oglądam czasem ale nie pisałam :) [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2209.jpg[/URL] - Nigdy specjalnie mi się en wzorek obroży nie podobał, ale na Fi. wygląda o tak : :loveu: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] o jaaaa :placz: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2245.jpg[/URL] Jakbym widziała moją wariatkę :)[/QUOTE] No to teraz już MUSISZ się odzywać :evil_lol: [quote name='Shetanka'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2211.jpg[/URL] zdjęcia na torach rządzą ^^' [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2246.jpg[/URL] niezłe wybicie ma![/QUOTE] Dzięki :) A no. [quote name='deer_1987']Super ten skok![/QUOTE] Fifka dziękuje. [quote name='Agathee'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2211.jpg[/URL] ktoś tu się rozwija fotograficznie :evil_lol: ;)[/QUOTE] Czyżby to była Fifka :diabloti:?
  22. [quote name='divia_gg']Kashdog czy to do ogloszen? Wersja Hannibala Lectera moze byc ryzykowna :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Nie, nie wstawiłam tego aby dodawać to do ogłoszeń:diabloti: Chyba, ze ktoś bardzo chce to zawsze można to wykorzystać :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  23. Ja mam takie zdjęcie Hery jak była jeszcze w Kielcach : [IMG]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/Bez_tytuu_1-1.jpg[/IMG]
  24. [quote name='Feigned'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2211.jpg[/URL] śliczne :loveu: to ostatnie też jest niezłe :diabloti:[/QUOTE] Dzięki :D [quote name='Zuzia&Snoopy'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] o ja nie mogę! Ale tereny![/QUOTE] [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ale bajecznie :loveu::loveu::loveu: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] fajnie Fifka skacze do wody :evil_lol::evil_lol: [URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2246.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] [quote name='Daga & Maks'][URL]http://i566.photobucket.com/albums/ss105/Coves/DSC_2195.jpg[/URL] jakie świetne tereny[/QUOTE] No może i ładnie tam jest tyle, że często w pobliżu są robione imprezy/ogniska. I butelki po piwach i inne śmieci niektóre pacany wrzucają do wody....ale ja staram się to zbierać, bo jak się nie pozbiera to zaczynają tłuc te butelki i nawet z psem nie będzie można zejść do wody, bo wszędzie pełno szkieł. Kiedyś wracałam z pełną siatką puszek po piwie...wiecie jak się na mnie ludzie patrzyli :diabloti: [quote name='andzia69']dzisiaj sobie przegladałam dział "przygarnę psa" i...zbladłam...zobaczyłam sunieczkę szukającą domu: [IMG]http://i637.photobucket.com/albums/uu95/snuszkak/fibi.jpg[/IMG] no i pomyślałam, ze to jakieś de ja wu - a to po prostu klonik twojej psicy:) tylko bez domu:( mała ma 5 mies: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184273-Fibi-5-miesi%C4%99cy-szczotka-szuka-DT-lub-DS-Pozna%C5%84/page8[/URL][/QUOTE] Jakie cudo :crazyeye: Umaszczenie mają prawie identyczne i różnią się drobnymi szczegółami, ale to nie ważne...zatkało mnie.
  25. Bardzo fajna Tosiowa stronka :loveu: Szkoda, że ja takich zdolności nie mam :evil_lol:
×
×
  • Create New...