Jump to content
Dogomania

Kashdog

Members
  • Posts

    2017
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kashdog

  1. [url]http://img527.imageshack.us/my.php?image=lllllllil5.jpg[/url] O nią mi chodzi.
  2. O Łapie, chyba tak się wabi xD
  3. Tego psa Łapa znam! Ona mieszkała u ze swoją panią i jakimiś dziećmi u mojej koleżanki. Właściwie to ona w domu była tylko na noc i przez cały dzień błąkała się po podwórku, dokarmiałam ją i bawiłam się z nią, ale pewnego dnia już jej nie było O_o Nie wiem czy to jest ona. Ale wtedy miała na imię Roxi. Kiedy ją znaleźliście??
  4. [quote name='Linssi']To przejade sie tamtedy... moze go ktos zabral...ale to przy Tarnowskiej czy przy Prostej?[/quote] O matko ja nie wiem gdzie są te ulice xDDD Wiem gdzie jest prosta znaczy, przechodziłyśmy obok jakiegos domku i tam była ul. prosta xD Ale nie wiem czy to na tek ulicy :niewiem:
  5. Jak idzie się na "psie górki" ( tak to się zwie?) to tam przy drzewie jest właśnie ten pies, a dokładniej: gdy wychodzi się z klatki p.Ani skręca się w lewo i idziesz tym chodniczkiem to potem jak będziesz już na drodze to tam jest takie drzewo i tam jest ten pies :(
  6. Szkoda, że nie mieszkam bliżej tego bloku. Tak to bym chodziła tam codziennie. A wiecie już coś o tym owczarku przywiązanym do drzewa?
  7. Dzisiaj nie idę, ale postaram się w każdy weekend chodzić. Może jutro pojadę bo jest dzień wolny, ale nie jestem pewna.
  8. Dzięki xD Pies raczej był zadbany, ale trudno mi to powiedzieć bo leżał w trawie. Ja też mam taką nadzieje, że ktoś poszedł do sklepu i go na chwile zostawił.
  9. Chciałyśmy podejść do tego psa, ale wcześniej jak szłyśmy z psami to strasznie szczekał. Nie wiedziałyśmy jak zachowa się w stosunku do nas i nie podchodziłyśmy zbyt blisko. Jak wołałyśmy Max to reagował XD
×
×
  • Create New...